معاون دبیر کمیته حزب نگوین ون فونگ از خانواده های منطقه Hai Ba Trang بازدید و هدایای Tet را به خانواده ها اهدا می کند

[ad_1]

به مناسبت سال نو قمری 2021 تان سو ، امروز (15 ژانویه) ، معاون دبیر کمیته حزب شهر هانوی نگوین ون فونگ و هیئت شهرستان ، روسای ناحیه های های با ترونگ و روسای بخش Than Nhan ، سال نو مبارک ، به تعدادی از خانواده های سیاسی ، پیشکسوتان انقلاب ، افرادی که خدمات شایسته ای در بخش Thanh Nhan ، منطقه Hai Ba Trung دارند ، هدیه دهید.

این هیئت از خانواده آقای بوی هونگ ، متولد 1953 دیدار کردند ، درصد کارمندان بازنشسته آلوده به مواد شیمیایی سمی 41 درصد است. وی از سال 2015 رئیس منطقه 6B ، یک بخش است و عنوان “مرد خوب ، کارهای خوب توسط کمیته مردمی منطقه Hai Ba Trung در سال 2020” به او اعطا شده است.

معاون دبیر کمیته حزب هانوی ، نگوین ون فونگ و هیئت شهرستان ، روسای منطقه Hai Ba Trang ، رئیسان اداره Than Than Nhan دیدار می کنند و برای خانواده آقای Bui Hong An آرزو می کنند

سپس هیئت برای آرزوی خانواده چو مای مای ، متولد 1928 ، کادری پیر انقلابی ، رئیس سابق بخش انتشارات – ناشر وزارت ساخت و ساز ، آمد. وی پس از بازنشستگی از سال 2000 تا 1990 به کمیته اجرایی انجمن جانبازان Than Nhan پیوست.

بعد از ظهر همان روز ، هیئت دیدار از خانواده آقای نگوین کنگ چین ، متولد 1942 ، به سرباز زخمی برای مقاومت در برابر کلاس سوم ایالات متحده مدال اعطا شد. از سال 2014 او دبیر بخش جمعیت 7 پوندی ، بخش Than Nhan است

نگوین ون فونگ معاون دبیر کمیته حزب هانوی بازدید و تشویق کرد ابزار چو مای نیم

نگوین ون فونگ معاون دبیر کمیته حزب هانوی که مستقیماً از هر خانواده بازدید و تشویق می کرد ، از کمک بزرگی که به انقلاب و همچنین روند ساخت و توسعه سرمایه ماهی داشت ، قدردانی کرد شخصی ، خانوادگی رفقای قدیمی انقلاب ، که علی رغم کهولت سن شایسته لیاقت بودند ، ضعیف بودند ، اما همچنان به طور فعال در فعالیتهای عمومی بند Than Nhan ، به ویژه منطقه Hai Ba Trung و به طور کلی پایتخت سهیم بودند. معاون دبیر کمیته حزب شهر تأکید کرد که دیدار و هدیه دادن به خانواده های دارای سیاستمدار و افرادی که خدمات شایسته ای دارند ، سنت خوبی است که شهر هانوی در طول سال ها از آن پیروی کرده و از خانواده های سیاستمداران ، افرادی که خدمات شایسته ای دارند قدردانی می کند ؛ در عین حال ، هر تعطیلات Tet که می آید و می رود ، خانوارهای فقیر و خانوارهای محروم را تشویق و با آنها در میان می گذاریم.

نگوین ون فونگ معاون دبیر کمیته حزب هدایایی را اهدا کرد خانواده آقای نگوین کنگ چین

معاون وزیر کمیته حزب شهر ، نگوین وان فونگ ، به مناسبت تبریک Xuan Tan Suu 2021 به نمایندگی از رهبران شهر ، هدایایی اهدا کرد و سال نو مبارک و پر رونق را به خانواده ها تبریک گفت و در عین حال آرزو داشت که خانواده ها نمونه باشند ، تا به طور فعالانه کمک کنند برای منطقه ، برای کمک به ساخت پایتخت به طور فزاینده ای زیبا و متمدن.

ما واقعاً از رهبران شهر تشکر می کنیم ، نمایندگان خانواده از دستاوردهای برجسته و جامعی که هانوی در سال 2020 به دست آورده ابراز خوشحالی كردند و تأیید كردند كه آنها به طور فعال در یك جنبش شبیه سازی در منطقه مشاركت خواهند كرد و به ایجاد سرمایه کمک می كنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *