معاون دائمی دبیر کمیته حزب نشان حزب را به عضو ارشد حزب در منطقه های با ترانگ اهدا کرد

[ad_1]

امروز صبح (22 ژانویه) ، هانوی نگوین تی توئن ، معاون دایمی دبیر کمیته حزب هانوی ، در مراسم اعطای حزب در 3 فوریه در منطقه های با با ترونگ حضور داشت.

نگوین تی توئین معاون دائمی کمیته حزب هانوی به نشان حزب اعضای ارشد حزب در شهرستان های با با ترانگ احترام می گذارد

در این مراسم معاون دبیر دبیر کمیته حزب نشان 75 ساله حزب را به 3 نفر از اعضای ارشد حزب اعطا کرد: عضو حزب نگوین ویت (یعنی نگوین ویت ینا) ، متولد 1925 ، از شهرستان لام. تائو ، استان فو تو ، در ماه مه 1946 ، به طور رسمی در فوریه 1947 ، به حزب پذیرفته شد و در حال حاضر در شعبه هفتم ، کمیته حزب Le Dai Hanh Ward زندگی می کند. عضو حزب ترن بین (به عنوان مثال ل دین کان) ، متولد 1927 ، زادگاه شعبه ین نغیا ، منطقه ها دونگ ، در دسامبر 1946 ، به طور رسمی در ژانویه 1948 ، به حزب پیوست و در حال حاضر در سلول حزب زندگی می کند. عضو حزب Do Viet Son ، متولد 1923 ، متولد دینه بانگ ، تو سون ، کمون Bac Ninh ، در حزب در ژانویه 1947 ، به طور رسمی در آگوست 1947 ، در حال حاضر در شاخه حزب شعبه باخ دنگ زندگی می کند.

معاون دائمی دبیر کمیته حزب همچنین نشان حزب 70 ساله را به دو عضو کمیته شهرستان Hai Ba Trung اهدا کرد: لو Phuoc Thuyen ، متولد 1932 ، متولد Komune Dai Cuong ، استان Dai Loc ، استان Quang Nam . ، در ژانویه 1952 ، به طور رسمی در ژوئن 1952 ، به حزب پیوست و در حال حاضر در کمیته 9 حزب شعبه Le Dai Hanh زندگی می کند. عضو حزب Ha Thi Min ، متولد 1932 ، زادگاه شهرداری Kam Wang ، شهرستان Kam Jiang ، استان Hai Duong ، در ژانویه 1951 ، به طور رسمی در آوریل 1951 ، به حزب پیوست و در حال حاضر در 7 شاخه حزب شعبه Than Nhan زندگی می کند .

هانوی نگوین تی توین ، معاون دائمی دبیر کمیته حزب شهر هانوی و نگوین کوانگ ترونگ ، معاون دبیر کمیته مردمی منطقه های های با ترونگ ، به اعضای حزب ارشد تبریک گفتند.

صادقانه نشان و اهدای گل برای استقبال از اعضای ارشد حزب ، نگوین تی توئن ، معاون دائمی حزب کمیته ، تأکید کرد که در 3 فوریه سال 2020 ، کل حزب هانوی نشان 5902 عضو را دریافت کرد. حزبی که کمیته حزب حزب Hai Ba Trang در آن 374 رفیق داشت مدال حزب را دریافت کردند (از جمله 9 رفیقی که 75 سال مدال حزب را دریافت کردند ، 3 رفیق نشان حزب 70 ساله را دریافت کردند …). دستاوردهای این حزب در 91 سال گذشته توسط نسل های اعضای حزب کمونیست در ویتنام ، به ویژه آن دسته از رفقایی که امروز افتخار دریافت مدال حزب را دارند ، کمک کرده است. اعضای مسن حزب علی رغم کهولت سن ، اما با مسئولیت در قبال حزب و کشور ، سنت ، روحیه پیشگام و روح مثال زدنی اعضای حزب را ترویج می دهند و همیشه به طور فعالانه با ایده ها ، تجربه و خرد همکاری می کنند. سازندگان حزب ، دولت های محلی بسیاری از پزشکان به طور فعال در سطح سطح فعالیت می کنند ، زیرا الگوی خوبی برای نسل های جوان است.

معاون دائمی دبیر کمیته حزب Nguyen Ti Tuen گفت ، اطلاعات کلی در مورد نتایج برجسته کمیته حزب ، مقامات و ساکنان پایتخت در سال 2020 ، اگرچه او به دلیل عکس ، که از لذت بردن از بیماری همه گیر کوید. 19 ، اما با توجه و راهنمایی کمیته مرکزی ، رهبری و رهبری مستقیم کمیته حزب شهر و مشارکت کل سیستم سیاسی ، هانوی اساساً اهداف و اهداف تعیین شده را برآورده کرد و سهم مهمی در نتایج کلی کشور. به ویژه ، کمیته حزب شهر با موفقیت ریاست و سازماندهی کنگره 17118 هسته حزب ، 2310 سازمان مردمی حزب و 50 کمیته حزب مستقیماً زیر مجموعه کمیته حزب شهر را بر عهده داشت. هفدهمین کنگره کمیته حزب شهر عملاً موفقیت آمیز بود و آثار زیادی بر جای گذاشت. از جمله نتایج کلی این شهر ، کمک های مهم کمیته حزب ، دولت و مردم شهرستان های های با ترونگ است.

نگوین تی توئن ، معاون دایمی دبیر کمیته حزب ، سخنرانی کرد

از آن زمان ، معاون دائمی دبیر کمیته حزب شهر تعدادی از وظایف را یادآوری کرده است که منطقه باید آنها را متمرکز کند ، از قبل مشخص کند و برنامه ها و برنامه هایی را برای اجرای مصوبات کنگره حزب در همه سطوح تهیه کند. به ویژه ، از نزدیک 10 برنامه کاری تمام وقت کمیته شهر حزب ، 236 وظایف خاص شهر را در سال 202 از نزدیک کنترل کنید. در عین حال ، تقویت کار در مورد ساخت و تنظیم حزب ، بهبود کیفیت فعالیتها در سطح سازمان حزب و سیستم سیاسی از سطح منطقه ای تا مردمی. به ویژه ، همچنان به “مأموریت دوگانه” کنترل خوب اپیدمی Covid-19 و توسعه توسعه اقتصادی-اجتماعی متمرکز شوید ، همراه با این شهر مصمم است برای رسیدن به هدف رشد 7.5 درصدی و بدون درآمد کمتر بودجه 2020 “در آینده نزدیک ، منطقه ملزم به تدوین همزمان برنامه ها ، اطمینان از امنیت و نظم مطلق در منطقه است. در شهر در انجام فعالیت های جشن حزب ، جشن Xuan Tan Suu و جشن موفقیت آمیز کنگره XIII حزب به شهر پیوست. در عین حال ، لازم است سیاست های خوب تأمین اجتماعی به کار گرفته شود ، اطمینان حاصل شود که مردم می توانند سال نو را با خوشبختی و امنیت جشن بگیرند. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *