مشکل “گودال مرگ” در کمون Quang Be برطرف شده است.

[ad_1]

بعد از ظهر 6 آوریل ، حادثه “گودال مرگ” رخ داد ، که بسیاری از خانه های خیابان بازار ، محله 2 ، شهرداری کوانگ بی را تحت تأثیر قرار داد.

پیش از این ، به گزارش اقتصادی و شهری ؛ در ساعت 17:00 در تاریخ 6 آوریل ، در جاده استانی 419 (بخشی که از خیابان بازار ، محله 2 ، شهرداری کوانگ بی عبور می کند) ناگهان “گودال مرگ” با ده ها متر مربع عرض ظاهر شد. این حادثه با سازماندهی حفاری چاه ها توسط خانوار آقای دنگ دین نم (روستای 2 ، شهرداری کوآنگ بی) آغاز شد. پس از رسیدن خدمه آموزش به عمق 47 متری ، سکو کج شد. تیم آموزش با مشاهده خطر به سرعت تخلیه و صاحبخانه را به تخلیه فراخواند. خانوارهای همسایه نیز به سرعت از خانه های خود تخلیه شدند تا حادثه منجر به تلفات جانی نشود. اما “حفره” کل سکو را “بلعیده” است.

پس از این حادثه ، سازمان های ذی صلاح و واحدهای ساختمانی برای رفع مشکل اقدام کردند
پس از این حادثه ، کمیته مردمی منطقه چوونگ من ، ادارات عملکردی شهر و دانشمندان به سرعت برای تعیین علت وارد عمل شدند و طرحی را برای حل این مشکل پیشنهاد کردند. طبق برنامه موسسه منابع آب ویتنام ، عیب یابی شامل 6 مرحله انجام شد ، از جمله: پاکسازی زمین منطقه اسکان. سوراخ را با مواد مناسب پر کنید ، انتظار می رود که لایه زیرین سنگی به ضخامت 1 متر باشد ، به دنبال آن لایه پایه به ضخامت 1 متر و قسمت فوقانی آن شن و ماسه فشرده شده برای پر کردن است. سوراخ هایی برای تزریق ملات سیمان – بنتونیتر (مقدار 200 کیلوگرم سیمان + 50 کیلوگرم بنتونیت) ، برای پر کردن حفره های اطراف ناحیه فرونشست ، سخت شدن فرونشست ؛ ژئوتکستایل تقویت شده را با 2 لایه تقویت کننده روی مواد پهن کنید ، سوراخ ته نشینی را با مقاومت مورد انتظار 150 کیلو نیوتن بر متر پر کنید و همانطور که نشان داده شده است قسمت فوقانی پارچه را ببندید. سپس لایه های حفاری و روسازی را به عنوان نمونه اولیه به پایان برسانید. انجام آزمایش و نظارت بر بار پس از کار.

بعد از ظهر 16 مه ، عیب یابی اساسی کامل شد
وو ون من ، رئیس کمیته مردمی کمون کوآنگ ، در گفتگو با خبرنگار روزنامه اقتصادی و شهری ، گفت: “همانطور که برنامه ریزی شده بود ، عیب یابی امروز (17 مه) به پایان رسیده است. اما همانطور که واحد ساختمانی پیشرفت را تسریع کرده است ؛ پس از ظهر 16 مه ، کار خوب بود ، بنابراین منطقه زودتر از حد انتظار شروع به حرکت کرد. تا کنون ، واحد ساخت و ساز به طور عمده عیب یابی (ریختن نوزادان ، حفاری بتن برای پر کردن و تقویت سازه های زیر گودال ، تقویت پایه های خانه ها برای خانه های مستقیماً متاثر از تیرهای آهن Y250 ، ایجاد خندق های زهکشی …) را به پایان رسانده است. پس از 30 روز انتظار برای مشاهده ، در صورت عدم استقرار یا شکاف ، واحد ساختمانی سطح جاده را پوشش می دهد. سپس فرایند عیب یابی تکمیل می شود.

افراد آسیب دیده از این حادثه به فعالیت های عادی خود برگشته اند
طبق سوابق ما در ظهر روز 17 ماه مه ، خانواده های آسیب دیده از حادثه “تشییع جنازه” به خانه های قدیمی خود بازگشتند تا خانه های خود را تمیز کنند ، کالاها را دوباره مرتب کنند و مثل همیشه تجارت را شروع کنند.

زندگی مردم به مسیر اصلی خود برگشته است

در گفتگو با خبرنگار روزنامه اقتصادی و شهری ، خانوارها (تحت تأثیر این حادثه) از همان لذت برخوردارند ، زیرا بیش از یک ماه پس از حادثه ، آنها همیشه در اضطراب زندگی می کنند. اکنون ، به لطف توجه دولت ، اساساً مشکل حل شده است ، آنها به خانه های خود بازگشته اند و برای انجام تجارت احساس امنیت می کنند …

تمام جاده های مسدود شده برای تردد باز هستند[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *