مسابقه هنرمندان مشهور

[ad_1]

برخوردهای هیجان انگیزبا توجه به لیست نامزدهای گروه “هنرمند تاثیرگذار” در مراسم VTV Awards 2021 – VTV Impressions تازه اعلام شد ، این گروه رقابت 11 چهره استثنایی است. آنها خوانندگان رپ Den Vau و Ha Le ، هنرمند مردمی Tao Quan Tu Long ، هنرمند شایسته Xuan Bac هستند. ترون لی لی ، رقصنده ، Quang Dang رقاص ؛ موسیقی دان-خواننده نگو هنگ کوانگ ، خواننده اریک ؛ خانم H’Hen Niê ، نوازنده ساکسیفون تران منه توان و MC Quyen Linh.
این هنرمند نامزد دریافت جایزه هنرمند تأثیرگذار VTV شده است.

در میان اسامی ذکر شده در بالا ، مخاطب به راحتی دو خواننده برجسته رپ کشورمان اخیرا ، Ha Le و Den Wow را با آثار بسیاری که مورد علاقه مخاطبان است ، می شناسد. به طور خاص ، دن وو اخیراً با آهنگ “رفتن به خانه” برای بسیاری از بینندگان شناخته شده است. این آهنگ در بین مخاطبان جوان سروصدایی ایجاد کرد ، زیرا پیام “رفتن به خانه” نه تنها برای کودکان دور از خانه است ، بلکه تصویری از یک همراه را به ارمغان می آورد که شادی را برای جوانان در همه جا به ارمغان می آورد. خیابان. به طور خاص ، در مه سال گذشته بلک واو با آهنگ “مخفی و جستجو” (با صدای گروه MTV) بازگشت ، تنها پس از یک روز از انتشار ، این آهنگ در لیست بالای محبوب ترین Youtube قرار گرفت و توسط مخاطبان به اشتراک گذاشته می شود. در مباحث آنلاین برای ملودی بازیگوش ، اشعار شوخ و تصاویر غنی از دوران افسانه ، دوران کودکی به اشتراک گذاشته شد.

کمتر از نوجوانان ، خواننده رپ ها Ha Le یکی از برجسته ترین شخصیت های Rap Viet است. تماشاگران او را با رقص های هیپ هاپ و مهارت های رپ چشمگیرش می شناسند. ها لو در حال حاضر به عنوان داور در نمایش “اشیاء یک بت” – قهرمانان شرکت می کند.

خواننده رپ دن وو (سمت چپ) و خواننده رپ ها Ha (راست).

علاوه بر این ، هنگام مشاهده لیست 11 شخصیت برجسته ، عموم مردم به وضوح تقابل دوستان نزدیک ، هنرمند مردم Tu Long و هنرمند ارجمند Xuan Buck را مشاهده می کنند. این دو هنرمند بازیگران ضروری برنامه تائو کوان هستند – در پایان سال ملاقات کنید ، در 15 سال گذشته در شب سال نو پخش می شود. در حالی که ژوان باک نقش قدرتمند Nam Cao را بازی می کند ، Tu Long بیشترین نقش های اپل را بازی می کند. بسیاری از “جلسات عبادت” ، علاوه بر بازی خوب ، نام تائو ژوان باک همچنین خنداندن تماشاگران را برای تائو تو لانگ دشوار می کند.در فصل کووید -19 بدرخشیدبا اشاره به هنرمندان تو لانگ و ژوان باک ، علاوه بر داشتن نقش های تلویزیونی چشمگیر ، در طول همه گیری کووید -19 در باک جیانگ ، باک نین ، این دو هنرمند دور هم جمع شدند و همکاران خود را فراخواندند. دو حوزه

هنرمند مردمی Tu Long و هنرمند ارجمند Xuan Buck نامزد دریافت جایزه VTV 2021 شدند.

اما نه تنها زوج تائو کوان ، خانم H’Hen Nie ، Saxophonist Tran Man Tuan و MC Quin Lin همچنین هنرمندان چشمگیری هستند که در طول همه گیری فعلی کووید -19 با فعالیت های خیریه درخشان هستند. اخیراً ، H’Hen ما به تیم داوطلب هنرمندان در حمایت از اپیدمی هوشی مین پیوستیم. برای پیشگیری از واکسیناسیون کووید -19 به پرسنل پزشکی جهت جدا کردن جریانات و هدایت افراد به اقدامات واکسیناسیون ، اقدامات احتیاطی شدیدی انجام می شود. در همان زمان ، H’Hen Niê همچنین به عنوان یک تامین کننده برای کمک به افرادی که در محدوده محاصره هستند ، هماهنگ کننده است که به نمونه گیری برای آزمایش کمک می کند ، به سوپر مارکت برای مردم می رود و از آوردن برنج نمی ترسد و به مردم کمک کنید از طرف MC Quyen Linh ، او همچنین هنرمندی بود که فعالیت های برجسته ای در طول بیماری همه گیر کووید -19 داشت. کوین لین هم بازیگر سینما ، هم هنرمند تئاتر و هم مجری تلویزیون است. اخیراً ، در روزهای استرس هوشی مین در برابر این بیماری همه گیر ، کوین لین مشغول فعالیت های خیریه زیادی بوده است: یک ماشین خیریه ، که شخصاً توسط او رانندگی می کرد ، و روزانه هزاران عدد بانگ چانگ و بانت تت را برای آنها توزیع می کرد. افراد فقیر و افرادی که در مناطق قرنطینه نشین زندگی می کنند از نظر جامعه بسیار مورد توجه هستند. او با ساکسوفونیست ترن من توان ، همچنین یک شرکت کننده فعال در برنامه های خیریه است. ظاهراً در ژوئیه 2021 ، ساکسوفونیست ترن من توان و ساکسفونش ملودی های “میهن” ، “من به خانه برمی گردم” ، “دیم قدیمی” ، “چند سال دیگر باقی مانده است” را در نبرد هوشی مین شماره 7 اجرا کردند. 3 قلب مردم را برانگیخت و به روحانی به پزشکان و پرستاران نیرو داد ، بیماران مبتلا به F0 نگرانی های خود را برای پیروزی در کووید -19 کنار گذاشتند. با برخی از هنرمندان دیگر مانند Quang Dang ، او یک رقاص معروف است ، نویسنده “رقص شستن دست” در پس زمینه آهنگ “Ghen Co Vy” ، که توسط مردم سراسر جهان منعکس شده است. در ماه مه 2021 ، کوانگ دانگ همچنین “رقص برای رای دادن” را ایجاد کرد و بیش از 8 میلیون بازدیدکننده داشت. به طور خاص ، “رقص برای رای دادن” یک محصول موسیقی برای بسیج و انتشار رویداد پیش از انتخابات XV مجلس شورای ملی و شوراهای مردمی در تمام سطوح برای مدت 2021-2026 است. همانطور که مشاهده می شود ، جوایز جایزه VTV 2021 رقابت جالبی بین هنرمندان است. اما در پشت این جایزه ، عموم مردم می توانند به وضوح سهم هنرمندان با استعداد در هنر ، عموم و مسئولیت هنرمندان در قبال جامعه ، به ویژه در زمینه همه گیری فعلی کووید -19 را مشاهده کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *