مسئولان و مردم به کنگره XIII حزب اعتقاد دارند

[ad_1]

دکتر نگوین هو دونگ – مدیر سابق انستیتوی علوم کار و امور اجتماعی ، وزارت کار ، معلولیت و امور اجتماعی:

انتظار توسعه جامع سیاست های تأمین اجتماعی را دارید

دکتر نگوین هو دونگ

در آخرین دوره کنگره حزب XII ، حزب ما به اهداف تعیین شده دست یافت و به نتایج جامعی دست یافت. در زمینه اجرای حاکمیت توسعه اجتماعی ، کل سیستم سیاسی درگیر و مشارکت فعال و گسترده همه اقشار مردم را بسیج می کند.

در همان زمان ، با وجود مشکلات فراوان ، ایالت 21٪ بودجه را برای کمک های اجتماعی اختصاص داده و اهداف و اهداف تعیین شده را با موفقیت انجام داده است. به طور خاص ، سطح زندگی افرادی که دارای خدمات شایسته هستند به طور مداوم در حال بهبود است. تاکنون ، 99.7٪ از خانوارهای دارای خدمات شایسته دارای استاندارد زندگی معادل یا بالاتر از متوسط ​​زندگی ساکنان هستند. در مبارزه با فقر در دوره 2016-2020 ، ویتنام یکی از 30 کشور جهان است که به یک سیاست چند بعدی برای کاهش فقر نزدیک می شود و به یکی از موفق ترین داستان های کاهش فقر تبدیل شده است. به ویژه ، آگاهی در تمام سطوح ، شعب و مردم برای فرار از فقر به تنهایی تغییر یافته است.

ویتنام همچنین با نرخ کلی 48/2 درصد یکی از 10 کشور با کمترین نرخ بیکاری در جهان است. سهم آموزش حرفه ای و بهبود کیفیت منابع انسانی در دستیابی به این نتیجه نقش داشته است. شاخص توسعه انسانی ویتنام در میان بالاترین گروه متوسط ​​جهان قرار دارد که در سال 2019 رتبه 118/189 را به خود اختصاص داده است. اکنون بیمه نامه های اجتماعی و اجتماعی به ارکان اصلی سیستم تأمین اجتماعی تبدیل شده اند. تاکنون بیش از 90 درصد افراد درگیر بیمه درمانی هستند. این دستاوردها مسیرها و سیاستهای صحیح حزب و دولت و همچنین مزیت رژیم سوسیالیستی را تأیید کرد. در کنار این ، رهبری و رهبری کمیته های حزب ، سازمان های حزبی ، دولت و مشارکت فعال مردم است.

جاده ها و کوچه ها در Thanh Xuan با جو استقبال از کنگره ملی XIII حزب هماهنگ است

با هدف تبدیل ویتنام به کشوری توسعه یافته با درآمد بالا و متوسط ​​تا سال 2030 ، انتظار داریم حزب و دولت به نوآوری خود ادامه دهند تا کارایی و اثربخشی حاکمیت را بهبود بخشند. این موضوعات باید در دیدگاه ها ، جهت ها ، اهداف و وظایف کنگره XIII حزب مشخص شود. برای دستیابی به هدف توسعه پایدار ، ما همچنان سیاست افرادی را که دارای خدمات شایسته هستند به انقلاب اعمال می کنیم ، برای همه مردم خدمات شایسته و خانواده های آنها دارای استاندارد زندگی بالاتر از متوسط ​​سطح زندگی مردم محلی هستیم. جرم. سیاست کاهش پایدار فقر در جهت چند بعدی و بالا بردن استانداردها برای حمایت از مردم در بهبود کیفیت زندگی در حال حرکت است.

همراه با این به نوآوری در آموزش – آموزش ادامه می دهد. آموزش و آموزش حرفه ای دانشگاهی برای بهبود کیفیت منابع انسانی و همچنین تأمین نیازهای انقلاب 4.0 باز و انعطاف پذیر است. در همان زمان ، به توسعه بازار کار ادامه دهید ، نرخ بیکاری در شهرها را زیر 4٪ نگه دارید ، تعداد افراد شاغل در بخش کشاورزی را به زیر 25٪ تا سال 2025 کاهش دهید. دولت حمایت از پوشش باز تأمین اجتماعی داوطلبانه را افزایش می دهد ؛ برای گسترش و حفظ بیمه درمانی جهانی ، برای بهبود کیفیت داروهای معمولی و پیشگیرانه.

رئیس کمیته جبهه میهن در بخش Nhan Chinh (منطقه Thanh Xuan) لو Ngoc Minh:

انتظار تصمیمات جدی حزبی را داشته باشید

خانم لوگوگوک مین

پرسنل اساس کلیه مشاغل هستند ، آنها پرسنل خوبی دارند که جرات فکر کردن ، جرات انجام دادن را دارند و واقعاً افرادی هستند که می توانند نوآوری به ارمغان آورند و پیروزیهای بزرگی در ساختن کشوری ایجاد کنند که در آن کمیته اجرایی مرکزی به عنوان هسته اصلی رهبری سیاسی ساخته شود و مرکز وحدت و اتحاد عالی کل حزب و ملت است. این کار بسیار مهم مربوط به سرنوشت حزب ، ملت و توسعه مقدماتی کشور ویتنام است.

با آموزش علمی روشمند ، جدی و انتخاب بهترین کارمندان کنگره XIII ، این عزم راسخ کمیته مرکزی ، دفتر سیاسی ، دبیرخانه در ساخت و تنظیم حزب را نشان می دهد. در کنگره حزب سیزدهم ، به ویژه بخش مردم نان چین ، ناحیه تان ژوان (هانوی) به طور کلی انتظاراتی برای تصمیمات درست و محکم حزب برای توسعه سریعتر و پایدارتر کشور تعیین کرد.

دبیر کمیته حزب کمون بن مین (منطقه Thanh Oi) فام دین فونگ:

این نشست از اهمیت ویژه ای برخوردار است

آقای فام دین فونگ

پیش نویس گزارش سیاسی کمیته مرکزی حزب ، مأموریت XII ، ارائه شده در کنگره XIII حزب ، بسیار کامل است و صریحاً به نقایص موجود اشاره می کند و در عین حال دلایل و آموزه های آموخته شده را روشن می کند. برای اینکه مستقیماً به طرف ضعیف نگاه کنید تا بر آن غلبه کنید ، بنابراین راه حل هایی ایجاد می کنید ، ایجاد یک تغییر مثبت و موثر می کنید.

سند اصلی کنگره دقیق ، دقیق ، جدی ، علمی ، ترکیبی از نظریه و عمل ، بین ثبات و نوآوری ، بین وراثت و توسعه بود. این گزارش همچنین دیدگاه های راهنما و رهنمودهای ملی برای توسعه را برای دوره 2021-2021 بیان می کند ، تفکر استراتژیک حزب ، آرمان های توسعه ملت و عزم سیاسی کل حزب و کل مردم ، کل ارتش

من معتقدم که این کنگره همچنان روحیه همبستگی ، اتفاق نظر ، تعیین اهداف و تصمیمات دستیابی به موفقیت را به ارث خواهد برد. کمیته اجرایی جدید تصمیمات مشخص و برنامه های عملیاتی را برای استفاده بهینه از منابع توسعه می دهد و کشور را به ارتفاعات جدید می رساند. این همان چیزی است که کارکنان و ساکنان انتظار دارند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *