“مرد رویایی” مین ناگهان از اردوگاه به خانه برگشت

[ad_1]

فاوک از زندان آزاد شد و در زمان دقیق سرقت مین به خانه برگشت ، بنابراین او به موقع به او کمک کرد.

“آفتابگردان در مقابل خورشید” قسمت 10 به وضوح ، مین شرایط را به خانم باخ کوک داد: “اول ، من می خواهم از امنیت برادرم اطمینان حاصل کنم ، هیچ کس نمی تواند او را لمس کند. برادر کوچکتر من هنوز جوان است ، بنابراین قطعاً مخالف او نیست. دوم ، من از خانواده كائو نیستم ، او به پدربزرگم گفت كه در اینجا در زندگی فرزندانم دخالت نكند. از این پس ، آب رودخانه مزاحم آب چاه نیست. ”مین به خانم باخ کوک گفت. با این شرط ، این بدان معناست که مین حق وراثت دادن به Khao Gia را انکار می کند.

آخرین شرطی که مین به خانم کوک داد این نبود که به خانم Diem Lohan حتی 1 دانگ بدهد ، اما او مجبور شد با 3 میلیارد حساب برای مادر مین باز کند بدون اینکه یک دلار از دستش در بیاید. خانم لوهان در 55 سالگی تولد خود پول فوق را دریافت خواهد کرد. مینگ فکر می کند این مبلغی است که مینگ به خانواده کائو نپیوندد. چون اگر من به خانواده کائو قدم بگذارم ، تلاش زیادی برای شما خواهم کرد. ”مینگ به خانم باخ کوک گفت.

تحولات دیگر “آفتابگردان در مقابل خورشید” قسمت 10هویت کین به تدریج در حال آشکار شدن است. کین پسر راننده قدیمی بود که خانم باخ کوک از او به عنوان طعمه ای استفاده کرد تا فریب Diem Loan را بدهد تا چهره ای را که لذت بردن از آن آسان بود نشان دهد ، بنابراین آقای کائو دات به وضوح چهره اشتباه او را دید و تصمیم گرفت آنجا را ترک کند. خواننده ای که دوستش داشت. این خرد کردن

مطابق انتظار ، تری به خانه کائو جیا رفت و مدام با خواهر کوچک خود ، مین نگوک ، مشکل داشت.

كین نمی توانست كابوس های كودكی خود را نادیده بگیرد ، پدرش مادرش را كتك زد ، گردنش را خفه كرد تا خفه شود ، مست شد … فقط به این دلیل كه خانم باخ كوك از این فرصت استفاده كرد. پس از این حادثه ، خانم کوک پدر کیین را تبرئه نکرد ، بلکه چهره خود را برگرداند و خانواده شکسته کیان را پشت سر گذاشت. بنابراین كین برای انتقام به خائو گیا رفت. به جای فقط عشق با مین چو.

آقای کائو فان گفت که مین داروساز بود. برای Cao Duoc بیش از هر نوع دیگری مناسب است. آقای کائو فن گفت: “پس وقت آن است که همه به موقعیت مناسب خود برگردند ، هیچ عجله ای وجود ندارد.” اما آقای کائو فن نیز ابراز بی اعتمادی کرد ، تا حدی نسبت به کین بدبین بود. آقای كائو فان گفت كه برای به چالش كشیدن كین به زمان نیاز دارد. “مردم با آشکار کردن ماهیت خود در رسیدن به اهداف خود ناکام می مانند. از پشت خود را خنجر نزنید ، زیرا اگر در موقعیت بحرانی قرار داشته باشید ، اگر مشکلی دارید ، کائو دووک با مشکل روبرو خواهد شد. ” همه سهامداران ، خانم باخ كوك را به عنوان مدیر عامل كائو دووك معرفی كردند و جایگزین پسر درگذشته او شدند.

آقای کائو فان آرزو دارد که مین چائو ببخشد و مین و سه را دوست دارد زیرا این خون و خون است. اما چو آشکارا امتناع کرد

“آفتابگردان در مقابل خورشید” قسمت 11 مین نگوک و تری دائماً با هم اختلاف دارند. از تری ، که موسیقی بلند و م affectثر بر خواب مین نگوک را که تقریباً تا ظهر طول کشید ، پخش می کرد تا عادت ها و متنفرهای مختلفش.

در پیش نویس ، آقای كائو فان با خواهرزاده اول خود ، مین چاو تماس گرفت و به او توصیه كرد: “من یك شخص فداكارتر از نگوك هستم ، داستان را بهتر می فهمم. او نمی تواند از مادرم بخواهد از خواهرانش مین و تری مراقبت کند. اما به خون و خون فکر کنید ، اما آیا می تواند نرمتر باشد؟ مین چاو در پاسخ به پدربزرگش گفت: “اگر ببخشی ، برادرت عصبانی خواهد شد ، مادرت غمگین خواهد شد.”

همچنین در قسمت 11 از آفتابگردان مقابل خورشید ، وقتی مین با سارقین مبارزه می کند و خطرات زیادی را تهدید می کند ، ناگهان فوک ظاهر می شود که از او حمایت می کند. پسر به همراه او که از کودکی از دو خواهر مین و سه حمایت کرده بود ، از زندان آزاد شدند و بازگشتند. فوک پیش بینی می کند که او شخصیتی خواهد بود که جزئیات احساسی فیلم را دراماتیک تر می کند.

“آفتابگردان در مقابل خورشید” قسمت 11 ساعت 9:40 بعدازظهر 5 ژانویه از VTV3 پخش خواهد شد.

تجسم “آفتابگردان در مقابل خورشید” قسمت 11

https://www.youtube.com/watch؟v=JYE6u2U86hM[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *