مراقب غذا و خواب برای نیروهای جلو باشید که با اپیدمی می جنگند

[ad_1]

Kinhtedothi – Bac Giang یک نقطه داغ برای همه گیری Covid-19 است ، با تعداد موارد به بیش از 2100 تا صبح 30 مه. باک جیانگ به همراه تیمی از پزشکان و پرستاران ، نیروهای پلیس و ارتش در منطقه ، “تقسیم آتش” هزاران پزشک ، پرستار و داوطلب را از استانها و شهرها دریافت کرد.

ثبت صدها عفونت Covid-19 هر روز ، به علاوه تعداد بسیار زیادی F1 ، F1 (از 29 مه ، استان بیش از 15،800 F1 ، بیش از 65،800 F2 دارد) ، درمان ، نمونه گیری و آزمایش در حال انجام است. ده ها هزار مورد در روز تیم پزشکی نیاز به شب و روز کار دارد.

علاوه بر این ، استان باک جیانگ 206 روستا و محله های مسکونی را قرنطینه کرده است. انزوای پزشکی در 4 کمون ، بخش و شهرداری. فاصله اجتماعی در 31 شهرداری ، بخش ، شهرداری ، 18 روستا و گروه های مسکونی ؛ انزوای اجتماعی در 6 منطقه فاصله اجتماعی در شهر باک گیانگ ، منطقه تانگ ین. چنین عددی برای اطمینان از اعمال دقیق مقررات مسافت و انزوا برای جلوگیری از شیوع بیماری به نیروی وظیفه احتیاج دارد.

این اپیدمی هر روز گرم است ، در حالی که هوا در اوج موج گرما کار پیشگیری و کنترل اپیدمی نیروهای جبهه را پیچیده و پیچیده می کند. دولت و مردم استان باک جیانگ با قدردانی از قلب ، تلاش ها و فداکاری های نیروهای جبهه در برابر این بیماری همه تلاش خود را به کار گرفتند و از هر وعده غذایی و استراحت نیروها مراقبت کردند.

روزانه هزاران وعده غذایی ، ده ها هزار بطری آب ، کارتن شیر ، تن سبزیجات و میوه ها و بسیاری از اقلام مهم در برابر اپیدمی کوید 19 به کارگران خط مقدم تحویل داده می شود. در شرایط ممکن ، کارکنان و مردم استان باک جیانگ در تلاش هستند تا زندگی و کار نیروها را به بهترین شکل ممکن تضمین کنند.

در آن زمان ، میهمان خانه Bac Giang برای بیش از 10 هیئت پرسنل و کادر پزشکی داوطلب از استانها ، شهرها ، دانشگاه ها ، آکادمی ها … در Bac Giang غذا تهیه کرد تا از مبارزه با اپیدمی پشتیبانی کند. بیماری همه گیر Covid-19.
فهرست مربوط به هر وعده غذایی به دقت برنامه ریزی و در نظر گرفته شده است.
غذاها هم خوشمزه و هم مقوی تضمین شده اند.
طی 2 هفته گذشته ، بیش از 60 کارمند مهمان خانه Bac Giang هر روز از ساعت 4 صبح تا نیمه شب حضور داشته اند.
به طور متوسط ​​، مهمانسرا هر روز نزدیک به 2400 وعده غذایی (3 وعده) برای پرسنل پزشکی سرو می کند و فراهم می کند.
وسایل نقلیه تخصصی غذا را از خانه مهمان در استان باک جیانگ به پزشکان و پرستاران داوطلب منتقل می کنند.
اتاق های کادر پزشکی و کارکنان توسط مهمان پذیر در Bac Giang Guest House به خوبی آماده شده اند.
اتاق ها به طور منظم و روزانه توسط کارکنان پذیرش مهمانسرای استان تمیز و تمیز می شوند.
دست به دست هم دادن برای جلوگیری و کنترل بیماری همه گیر ، برای بسیاری از روزها اتحادیه زنان کمون Que Nham (منطقه تنگ ین) در تهیه وعده های غذایی برای خدمت به نیروهای وظیفه در منطقه ایزوله در کمون شرکت داشت.
هنگامی که اتحادیه زنان در کمون Que Nham راه اندازی شد ، بسیاری از اعضا داوطلبانه آماده می شوند تا برای نیروهای خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر آماده شوند.
مردم در شهرداری Noi Hoang (ین دونگ) از سبزیجات ، میوه ها و غذا برای نیروهای پیشگیری و کنترل اپیدمی حمایت می کنند.
بسیاری از افراد در کمون Noi Hoang (ین دونگ) داوطلب آموزش می شوند و به عنوان افسران و سربازان درگیر در پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر آموزش می بینند.
صدها فنجان چای توسط مردم شهر چو (لوک نگان) تهیه و به مرکز بهداشت منطقه لوک نگان منتقل شد ، جایی که انزوای پزشکی در حال انجام است.
مسئولان و کارمندان مرکز بهداشت منطقه لوک نگان هدایایی از جمله افراد ضروری و ضروری روزمره برای خدمات ضد اپیدمی از خیرین دریافت می کنند.
نیروهای کشیک در ایستگاه بازرسی خیابان Neh در شهر Ne (Viet Jena) هندوانه ، کیک برنج و نوشابه از مردم دریافت کردند.
داوطلبان در حال تحویل غذا برای کمک به ایست های بازرسی در محله ویت ین هستند.
نقطه کنترل اپیدمی در خیابان نه ، شهر نه ، منطقه ویت ین از سازمان ها و واحدها آب دریافت می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *