مراقب باشید ، از اشتباهات جلوگیری کنید

[ad_1]

غربالگری دقیق ، محدود است خطا

با تحقیق و اطلاعات بعدی در مورد آماده سازی کنگره ملی XIII حزب ، این کار کارکنان را چگونه ارزیابی می کنید؟– آماده سازی برای کنگره XIII حزب از نظر اسناد ، سازمان و کار کارکنان یک آماده سازی کامل است. به طور خاص ، کار پرسنل به طور کلی ، کار پرسنل قبل از هر کنگره حزب ، دارای یک موقعیت مهم به ویژه مربوط به موفقیت کنگره و رهبری حزب ، توسعه است. توسعه کشور در این دوره از کنگره دوازدهم ، باید ببینیم که هیچ زمانی در آن مرکز و دفتر سیاسی این همه قطعنامه ، بخشنامه و آیین نامه در مورد کار کادرها و کادرها صادر نشده است. این یک مرحله ضروری برای آماده سازی تنظیم مقررات است. از نتایج کنگره های اخیر در تمام سطوح و اسناد ، می بینم که کمیته مرکزی و دفتر سیاسی بسیار دقیق و علمی کار می کنند. دستورالعمل شماره 35 دفتر سیاسی به وضوح آموزش کارکنان و انتخاب کمیته حزب را پیش بینی کرده است. از آن زمان ، انتخاب ، معرفی و انتخاب کارکنان در سطح جدید کمیته حزب توسط کمیته های محلی نسبتاً روشمند انجام شده و مطابق با استانداردها ، نتایج مورد توافق قرار گرفته و مورد استقبال عمومی قرار گرفته است.
دانشیار دکتر نگوین ترونگ فوک ، مدیر سابق انستیتوی تاریخ حزب (آکادمی سیاسی ملی هوشی مین).
برنامه ریزی پرسنل در سطح استراتژیک ، خدمت به کارکنان کنگره XIII ، نیز کاملاً هدایت می شد ، گام به گام ، با دقت و احتیاط انجام می شد ، و دموکراسی ، گشودگی ، عینیت و شفافیت را تأمین می کرد. نسبت به. تا. پیش از این ، کار منابع انسانی یک روند 3 مرحله ای را دنبال می کرد ، این بار 5 مرحله بود ، با دو بار ارسال به کمیته دائمی ، دو بار برای ارائه به هیئت اجرایی و یک بار برای مشورت با کارمندان اصلی ، به عنوان مثال. برنامه ریزی کمیته مرکزی در حال بازنگری است ، آرا careful دقیق تر و دموکراتیک تر هستند. به نظر من ، با اقدامات بسیار دقیق کار کارکنان اخیراً ، به ما کمک خواهیم کرد تا اشتباهاتی را که ممکن است اتفاق بیفتد محدود کنیم و از درسهای دردناک کارکنان جلوگیری کنیم.علاوه بر کار دقیق و دقیق ، این بار روند منابع انسانی دارای نکات جدید بسیاری است ، از جمله مفاد مشخصی در مورد مسئولیت های مراجعه کننده. این آیین نامه را چگونه ارزیابی می کنید؟– نه تنها محققان ما را دوست دارند ، بلکه بسیاری از مردم از این مقررات قدردانی می کنند. در واقع ، مسئولیت اعزام کارکنان در هر مرحله ذکر شده است ، اما هیچ ماده و مستندات کامل و همزمان وجود ندارد. بنابراین ، اگر شخص توصیه شده ، هنگام تصدی پست جدید ، قانون را نقض کند ، منفی بیفتد ، فرد مراجعه کننده مسئولیت مشترک و جداگانه ای نداشته و مسئولیت او محرز بوده است. این امر به طور نامرئی گشودگی هایی را برای پدیده خرید نارنگی ، فروش دفاتر ، کار در محل کار ، حقوق شغلی ایجاد می کند.

حال ، با اعطای مسئولیت به روح “حق تکریم ، تشخیص نادرست جرم” ، شخص معرفی کننده کارکنان باید شفافیت ، انصاف را نسبت به منافع شخصی یا احترام و لطف خود افزایش دهد. .. این مبنای مهمی است که به یافتن و انتخاب بهترین و شایسته ترین کارکنان جهت ارائه به کارمندان اصلی و اصلی در همه سطوح کمک می کند. به عبارت دیگر ، تحمیل پاسخگویی یک اقدام م additionalثر اضافی برای مبارزه با منفی در کار کارکنان کنگره حزب و کارکنان به طور کلی است.

علاوه بر این ، در واقع کادرها و اعضای حزب هستند که شایسته معرفی هستند ، اما وقتی مسئولیت ها و وظایف جدیدی به آنها داده می شود ، با “قدرت جادویی” قدرت تخریب و فاسد می شوند. بنابراین ، تجمیع مسئولیت ها باید با بازرسی و نظارت بر افراد معرفی شده به پست های جدیدی که حزب یا سازمان به آنها واگذار می شود ، نیز همراه باشد. کار کارکنان و کارکنان یک مشکل بزرگ است. مهم ، اما بسیار دشوار است. این حزب بسیاری از مراحل نزدیک را انجام داده است ، بسیاری از مراحل ، بارها مورد بررسی قرار گرفته است. این فرآیند غربالگری و از بین بردن پرسنلی است که ممکن است در ابتدا در برنامه گنجانده شود ، اما پس از این روند “نقص” یا مشکلاتی را تشخیص می دهد که با استانداردها و معیارها مطابقت ندارند. در عین حال ، در فرآیند ارزیابی دقیق ، یافتن افراد دارای نقص برای محدود کردن وضعیت هنگام انتخاب کارکنان اشتباه امکان پذیر است.اگر بلافاصله این رشته را سخت گیری نکنید ، می تواند تغییر شکل دهدشما گفتید که انتخاب کارکنان بسیار دشوار است ، بنابراین دشوارترین و مسئولیت این جلسه چیست؟– همانطور که گفتم ، شاید در کنگره ما کارکنان را برای ارسال به کمیته حزب انتخاب کنیم ، حتی برای اینکه نامه را بنویسیم که شخص مناسبی است ، اما پس از آن افراد محدودیت ها یا اشتباهات را نشان می دهند. نقض ، منفی. بنابراین جذب نیرو بسیار دشوار است. اطمینان از صحت و صحت یک نیاز فوق العاده مهم است ، اما بعداً در مراحل کار ، همچنان لازم است که برای جلوگیری از خطا ، بررسی و نظارت را ادامه دهید. اگر این رشته را به موقع تشدید نکنید ، می تواند تغییر کند. در گذشته ، او می توانست فرد خوب و مثبتی باشد ، اما به دلایلی آنها می توانند فاسد ، مرتکب اشتباه شوند ، حتی اشتباهات جدی نیز توسط دولت توسط دولت مجازات می شوند ، که توسط قانون انجام می شوند. ، کار بر روی منابع انسانی نیاز به خرد ، دقت ، عدالت و انصاف زیادی دارد. قبل از جلسه ، ارزیابی نحوه برنامه ریزی و استقرار کارکنان باید بسیار دقیق انجام شود. دشواری در اینجا این است که نیاز به رهبری نزدیک به بالا است ، که نشان دهنده نقش رهبری تیم است. پس از آن ، بازرسی ، نظارت و آموزش منظم برای کارکنان خوب در دسترس است ، اما با برگزاری کنگره ، نمایندگان حاضر در کنگره باید مسئولیت های خود را در قبال حزب ، مردم و تفکر دقیق افزایش دهند. ، عاقلانه انتخاب کنید ، اجازه ندهید افرادی که اخلاق ، فساد را نقض می کنند ، به درستی اداره شوند … مشارکت در اجرای خوب منابع انسانی همچنین به ایجاد احزاب کمک می کند.با یک روند دقیق و مراحل در حال انجام ، شما شخصاً از تیمی از پرسنل در سطح استراتژیک که توسط کنگره XIII حزب انتخاب می شوند ، چه انتظاری دارید؟– رئیس جمهور هوشی مین مقاله ای را در این مقاله نوشت: “یافتن افراد با استعداد و با فضیلت” “پیش بینی پل نرم انقلاب” است. عمو گفت ملت سازی باید استعداد داشته باشد ، افراد مستعدی را برای کمک به کشور پیدا کند. اکنون ، با ورود به کنگره حزب یک دوره جدید – دوره توسعه قوی اینترنت ، اقتصاد دیجیتال ، یافتن باهوش ترین افراد در میان افراد روشنفکر به طور فزاینده ای ضروری است. از آنجایی که ویتنام می خواهد به کشوری پیشرفته تبدیل شود ، باید نیروهای متشکل از افراد واجد شرایط و بصیر داشته باشد.
نیروهای کارکنان در سطح استراتژیک نه تنها شخصی است که جهت و مسیر را تعیین می کند ، بلکه کاربرد صحیح اصول ، دستورالعمل ها ، سیاست ها و قوانین را نیز به روشی واقع بینانه هدایت و هدایت می کند. با مراحلی که آماده می کنم ، من به کارمندانی که توسط کنگره XIII حزب انتخاب خواهند شد ، ایمان زیادی دارم ، اما من مانند همه شهروندان ، بیش از دیگران از کارمندان ستاد انتظار دارم. از نظر استعداد ، فضیلت ، محبت ، قلب برای مردم ، کشور بسیار عالی است. پویا و خلاق در عمل ؛ اعتبار در حزب ، اعتبار در میان مردم و حتی در سطح بین المللی وجود دارد. فقط در این صورت است که این افسر می تواند کار را به اتمام برساند. هرچه مقام بالاتر باشد ، معتبرتر باید افسر باشد. اما اعتبار به مسئولیت الگو قرار دادن اعضای حزب بستگی دارد.
اگر پرسنل همیشه فردی مثال زدنی باشند ، برای دیگران الگو شوند ، قطعاً افراد خوبی را در اطراف خود جمع می کنند. رهبر لازم نیست دانش كامل در همه زمینه ها داشته باشد ، اما باید بلد باشد چگونه جمع شود ، بداند كه چگونه نقش افسران تحت رهبری خود را ارتقا دهد ، تا موفق شود.ممنون آقا!

“اگر ویتنام می خواهد به كشوری پیشرفته تبدیل شود ، باید یك گروه از پرسنل واجد شرایط و بصیر داشته باشد. پرسنل در سطح استراتژیك فقط كسانی نیستند كه جهت و مسیر را تعیین می كنند ، بلكه فقط رهبر نیز هستند. و با انجام مراحل آماده شده ، من کاملاً معتقدم که کارمندان توسط کنگره XIII حزب انتخاب می شوند. “- دانشیار دکتر نگوین Trong Fook[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *