مدارس در هانوی پیشگیری از سرما را برای دانش آموزان افزایش می دهند

[ad_1]

در تاریخ 8 ژانویه 2021 ، وزارت آموزش و پرورش هانوی با ارسال نامه ای رسمی از اداره آموزش و پرورش در مناطق و شهرستانها ، مدیران مراکز آموزش و پرورش و واحدهای اداره آموزش و پرورش برای اطمینان از سلامتی و رفاه آنها درخواست کرد. . پیشگیری از سرماخوردگی برای دانشجویان

به گفته وزارت آموزش و پرورش در هانوی ، طبق اعلام مرکز مرکزی هواشناسی و هیدرولوژی ، هوای سرد فعلی به دلیل تأثیر هوای سرد با شدت زیاد ، نقاط شمالی را تحت تأثیر قرار داده است. منطقه هانوی روزهایی سرد و مضر خواهد داشت.

به دنبال دستورالعمل های وزارت آموزش و پرورش ، کمیته مردم شهر برای تأمین بهداشت و پیشگیری از سرماخوردگی دانش آموزان ، مدیر اداره آموزش و پرورش از روسای اداره آموزش و پرورش مناطق ، شهرستان ها و روسای مدارس درخواست کرد. به ویژه مدارس مناطق روستایی ، کوهستانی و عجیب و دشوار باید به مطالب زیر توجه خوبی داشته باشند:

دانش آموزان از مهد کودک Lien Mac ، منطقه Bac Tu Liem (هانوی) در اتاقی که به اندازه کافی گرم و روشن باشد ، تحصیل می کنند.

این وسایل و مدارس شرایط را برای تأمین ، بازرسی و تعمیر کلاسها ، کلاسهای کاربردی ، پانسیونها ، اتاقهای غذاخوری به موقع برای جلوگیری از پیش نویس ، نور کافی برای گرم نگه داشتن دانش آموزان فراهم می کنند. به ویژه ، لازم است كه پیش دبستانی ها از وجود آب گرم برای مراقبت و مراقبت از كودكان اطمینان حاصل كنند.

مدارس دارای سازمانهای نیمه شبانه روزی هستند ، آنها باید توجه ویژه ای به تأمین غذا و تغذیه ، یک رژیم غذایی مناسب ، برنج ، غذای گرم ، نوشیدنی توجه کنند. استراحت ناهار گرم. در همان زمان ، طبق مقررات مربوط به کار بهداشت مدارس ، مقدار کافی دارو تهیه کنید.

این مدرسه فعالیت هایی را برای جمع آوری دانش آموزان در فضای باز در روزهای سرد و مضر ترتیب نمی دهد. و در همکاری با والدین دلسوز ، به دانش آموزان یادآوری كنید كه از لباس گرم كافی استفاده كنند. در روزهای سرد دانش آموزان را مجبور به پوشیدن لباس فرم نکنید.

وزارت آموزش و پرورش همچنین متذکر شد که در روزهای بسیار سرد ، بر اساس شرایط جوی هر منطقه ، مدارس می توانند زمان آموزش خود را طوری تنظیم کنند که دانش آموزان مجبور نباشند خیلی زود به مدرسه بیایند.

در صورت تأخیر دانش آموزان به دلایل هواشناسی ، این باید حل شود تا دانش آموزان مجبور به ترک مدرسه نباشند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *