مدارس آنلاین در طول استراحت در برابر Covid-19 آموزش می دهند

[ad_1]

نامه رسمی با امضای معاون اداره آموزش و پرورش هانوی ، فام ژوان تین ، مبنی بر اینكه: برای برقراری نظم و اطمینان از كیفیت آموزش و یادگیری در دبیرستان ها و مراكز آموزش و حرفه ای. در غیاب مدارس ، اداره آموزش و پرورش هانوی از وزارت آموزش و پرورش درخواست كرد كه مدارس ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه را راهنمایی كند و مراكز آموزش و آموزش حرفه ای شهر همچنان به حفظ و سازماندهی كیفیت آموزش می پردازند. فعالیت های آموزش داده شده در مدرسه از طریق اینترنت . و مطمئن شوید که این آموزش مطابق با آیین نامه ها و دستورالعمل های وزارت آموزش و پرورش ، وزارت آموزش و پرورش و برنامه درسی مدارس است.

مدیران مدارس به طور دقیق زمان و برنامه تدریس هر معلم را در مرحله سازماندهی آموزش آنلاین بر اساس آیین نامه مدیریت می کنند. علاوه بر این ، هدایت ، سازماندهی و تعیین معلمان برای تهیه سخنرانی و سازماندهی آموزش مبتنی بر اینترنت برای دانش آموزان عادی طبق برنامه عمومی مدرسه.

رهبران مدرسه زمان ، محتوا و کیفیت آموزش آنلاین هر معلم را در مدرسه بررسی می کنند.

وزارت آموزش و پرورش در هانوی مدارس را ملزم به آموزش آنلاین می کند در حالی که علیه Covid-19 استراحت می کنید.

مدارس برنامه درسی را تحت نظر وزارت آموزش و پرورش و اداره آموزش و پرورش هانوی بررسی و تنظیم می کنند. برای تهیه یک برنامه آموزشی متناسب با آموزش و یادگیری در دوره پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر Covid-19.

دپارتمان آموزش و آموزش هانوی خاطرنشان می کند که هنگام انجام آموزش آنلاین ، مدارس باید از مدیریت دقیق ، دقیق و دقیق زمان و محتوای یادگیری اطمینان حاصل کنند. هر مدرسه فعالانه ابزارهای یادگیری آنلاین را متناسب با نیازها و شرایط عملی انتخاب می کند.

به طور خاص ، باید توجه ویژه ای به شرایطی که یک سازمان با کیفیت آموزش در اینترنت را تضمین می کند ، توجه شود. در روند پیاده سازی ، استفاده و استفاده از مطالب یادگیری قابل اعتماد و دقیق برای سازماندهی آموزش و هدایت دانش آموزان برای یادگیری ضروری است.

این مدرسه به معلمان دستور می دهد تا محتوای درس را زیر نظر بگیرند و دانش آموزان را برای انجام دروس بصورت آنلاین راهنمایی كنند. در همان زمان ، با خانواده دانش آموزان هماهنگ شوید تا گام هایی برای مدیریت یادگیری دانش آموزان از طریق اینترنت بردارید. اظهار نظر کنید ، نتایج اجرای وظایف یادگیری را که به دانش آموزان اختصاص داده شده ارزیابی کنید.

هنگامی که دانش آموزان به مدرسه برمی گردند ، مدارس برای بررسی و ارزیابی نتایج یادگیری آنلاین ، معلمان را به سمت بررسی ، ساده سازی محتوای برنامه درسی و تنظیم برنامه های درسی به برنامه درسی سازمان می دهند. محتوای اضافی ، دانش آموخته شده از طریق اینترنت …

دپارتمان آموزش و آموزش هانوی مدارس را ملزم می کند که دستورالعمل های کارکنان و معلمان را برای تهیه دقیق برنامه های کاری ، برنامه های درسی و آموزشی تقویت کنند تا فعالیت های تدریس به محض بازگشت دانش آموزان به مدرسه بهبود یابد. به طور معمول ، تضمین کیفیت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *