محاصره در انگلستان در سراسر کشور به دلیل افزایش شدید تعداد عوارض جدید SARS-CoV-2

[ad_1]

برای سومین بار کشور را به دلیل استفاده گسترده از نسخه جدید Covid-19 دوباره مسدود کرد.

نخست وزیر جانسون عصر چهارم ژانویه به طور زنده در تلویزیون صحبت كرد و گفت كه نسخه جدیدی كه در اواسط دسامبر سال 2020 در انگلیس رونمایی شد ، با سرعت بسیار زیادی در حال انتشار است و لندن را مجبور به اقدام برای جلوگیری از گسترش و جلوگیری از فروپاشی سیستم بهداشتی قبل از رسیدن برنامه واکسیناسیون به مقدار لازم.

“بیمارستان ها به طور فزاینده ای تحت فشار Covid-19 در مقایسه با بیماری همه گیر اولیه قرار دارند. بیشتر کشور محدود کننده ترین اقدامات را انجام می دهد ، بدیهی است که ما برای کنترل این تنش باید اقدامات بیشتری انجام دهیم. بنابراین یک بار دیگر ما باید یک کشور ملی را تحمیل کنیم. محاصره ، دولت دوباره به مردم در خانه دستور می دهد “، نخست وزیر جانسون عصر 4 ژانویه به طور زنده در تلویزیون گفت.

این اعلامیه ساعاتی پس از تمجید از موفقیت دولت انگلیس به عنوان اولین کشور واکسن Covid-19 منتشر شد.

با توجه به محاصره جدید ، کلیه فروشگاه ها و پذیرایی های غیر ضروری همچنان بسته می شوند.

ساکنان فقط به دلایل محدودی مانند خرید وسایل ضروری ، ورزش و مراجعه به پزشک می توانند خانه خود را ترک کنند. علاوه بر این ، مردم می توانند خانه های خود را ترک کنند تا از خشونت خانگی خلاص شوند – مسئله ای که در زمان محاصره در اوایل سال 2020 به وجود آمد.

پروازهای خروجی اکنون فقط به دلایل قانونی مانند سفرهای کاری یا شغلی محدود شده است.

مدارس ابتدایی و متوسطه از 5 ژانویه بسته می شوند و فقط دانش آموزان آسیب پذیر یا فرزندان مددکاران اصلی اجتماعی را می پذیرند.

استادیوم های باز بسته خواهند شد. اما برخلاف محاصره در اوایل سال 2020 ، مهد کودک ها مجبور به تعطیلی نخواهند شد ، ورزش های برتر همچنان ادامه خواهند داشت.

پیش بینی می شود این محاصره حداقل تا اواسط ماه فوریه ادامه داشته باشد.

تعداد آلودگی های Covid-19 در انگلیس نزدیک به یک هفته از 50،000 در روز فراتر رفته است و در آوریل 2020 بستری در بیمارستان به اوج خود رسیده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *