محاصره در آپارتمان Sky City در 88 لانگ هکتار

[ad_1]

بر این اساس ، کمیته مردمی منطقه دونگ دا نیروهای عملیاتی منطقه را ملزم به انزوای پزشکی در طبقات 10 و 21 ساختمان مسکونی Sky City کردند. توزیع و حمایت از نقش ها و مسئولیت ها در پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر Covid-19.

مقامات منطقه دونگ دا اکنون تصمیم به رفع حصر را خوانده اند آپارتمان Sky City 88 Lang Ha.

برای دسترسی به ساختمان آپارتمانی Sky City یک ایست بازرسی ایجاد کنید. ژئودزی جغرافیا ، توپوگرافی و زمین شناسی ؛ ترسیم ایست بازرسی در طبقه 10 و 21 ساختمان مسکونی Sky City. برای بسیج نیروها ، از جمله: سربازان پلیس منطقه ، سربازان پلیس از پلیس ، سربازان دفاع مدنی ، شبه نظامیان و دفاع از خود ، کادر پزشکی واحد ، گروه Covid از جامعه و کارمندان کمیته مردمی لانگ ها

علاوه بر این ، 2 ایست بازرسی در طبقه 10 و 21 ساختمان مسکونی Sky City سازماندهی کنید. تعیین و استقرار نیروها در 1 ایست بازرسی ، از جمله: 1 افسر پلیس منطقه ، 1 سرباز پلیس در این واحد ، 1 شبه نظامی دفاع شخصی ، 1 نگهبان مدنی ، 1 افسر پزشکی ، 1 عضو گروه. جامعه کوید / شیفت / 4 ساعت / روز.

ایست بازرسی وظیفه کنترل دقیق 24 ساعته 24 ساعته برای جلوگیری از خروج یا ورود افراد به مناطق جداگانه را دارد. افرادی که اجازه ورود و خروج از منطقه قرنطینه را دارند کسانی هستند که وظایف محوله را در منطقه قرنطینه انجام می دهند. در برخی موارد خاص دیگر ، موافقت رئیس کمیته مردمی بخش لانگ ها لازم است. برای جلوگیری از ورود یا خروج کالا و وسایل نقلیه در منطقه جدا شده ، شبانه روز دقیقاً نظارت کنید. فقط اجازه ورود و خروج در مناطق جداسازی کالا و وسایل در عمل انزوا را بدهید. تعدادی از موارد خاص دیگر باید توسط رئیس کمیته مردمی بخش لانگ ها تأیید شود.

علاوه بر این ، پرسنل حرفه ای ترتیب داده شده اند تا لیستی تهیه کنند ، درجه حرارت بدن را اندازه گیری کنند ، و سلامتی همه افرادی را که حق ورود / خروج از منطقه ایزوله را دارند نظارت کنند. کلیه افرادی که اجازه ورود و خروج از منطقه جدا را دارند باید از ماسک و ضد عفونی کننده دست با ضدعفونی کننده سریع دست استفاده کنند. هنگام ترک ماسکهای دست دوم را برداشته و آنها را در زیر نقطه کنترل جمع کرده و دستها را با یک ضدعفونی کننده سریع دست ضد عفونی کنید. کلیه وسایل نقلیه مجاز در منطقه خارج از انزوا را کنترل و ضد عفونی کنید. موارد ، حیوانات ، غذا و سایر بیماری هایی را که می توانند بیماری ها را منتقل کنند کنترل کنید. یک بافر برای جمع آوری مکان کالاها و نیازها ایجاد کنید. داده های روزانه را در آپارتمان Sky City لیست کرده و نگهداری کنید تا به طور منظم و مستمر به کمیته مردم منطقه گزارش دهید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *