متن کامل سخنرانی مقدماتی دبیرکل و رئیس جمهور نگوین پو ترونگ در پانزدهمین کنفرانس مرکزی

[ad_1]

پانزدهمین کنفرانس کمیته مرکزی XII حزب به طور رسمی در 16 ژانویه در پایتخت هانوی افتتاح شد.

دبیرکل و رئیس جمهور نگوین پو ترونگ ریاست و سخنرانی مقدماتی این کنفرانس را بر عهده داشتند. لطفا متن کامل سخنرانی را وارد کنید:

“عزیز مرکزی ،رفقا ،اول از همه ، به نمایندگی از دفتر سیاسی و دبیرخانه ، من می خواهم از اعضای کمیته اجرایی مرکزی در پانزدهمین کنفرانس مرکزی – آخرین جلسه برای دوره ، استقبال و استقبال کنم. XII ، از حداکثر اهمیت برخوردار است. لطفا بهترین آرزوها را بفرستید

طبق برنامه ای که اخیراً توسط دولت مرکزی تصویب شده است ، ما در این کنفرانس در مورد محتوای زیر بحث خواهیم کرد: ما همچنان به بهبود کارکنان کمیته مرکزی ، دفتر سیاسی ، مأموریت دبیرخانه XIII و استاندارد XIII رهبران اصلی ادامه می دهیم. تصویب گزارش مأموریت XII کمیته اجرایی مرکزی در مورد کارکنان مأموریت XIII کمیته اجرایی مرکزی. تصویب گزارش کمیته اجرایی مرکزی XII برای اسناد ارائه شده به کنگره XIII ؛ تصویب لیست هیئت رئیسه ، دبیرخانه ، شورای ارزیابی وضعیت نماینده در كنگره سیزدهم ؛ ارائه نظرات در مورد گزارش خلاصه فعالیت های مالی حزب برای دوره 2016-2020.

وزیر امور خارجه و رئیس جمهور خارجه نگوین پو ترونگ در حال سخنرانی مقدماتی در این کنفرانس بود. (عکس: Phuong Hoa / VNA)

1. ادامه بهبود کارکنان کمیته اجرایی مرکزی ، دفتر سیاسی ، دبیرخانه و آموزش کارمندان اصلی مدیریت در جلسه XIII

همانطور که همه می دانید ، در سیزدهمین کنفرانس مرکزی (اکتبر 2020) و چهاردهمین کنفرانس مرکزی (دسامبر 2020) جلسه دوازدهم ، کمیته مرکزی در مورد محتوای مهم کار تصمیم گرفت. کارکنان مأموریت XIII کمیته اجرایی مرکزی ، از جمله: رأی دادن درباره اعزام کارکنان دفتر سیاسی ، مأموریت دبیرخانه XIII.

پس از چهاردهمین کنفرانس مرکزی ، براساس نتایج ارائه شده توسط کمیته اجرایی مرکزی ، توصیه های اعضای دفتر سیاسی ، دبیرخانه دوازدهم ، کمیته فرعی منابع انسانی و دفتر سیاسی مورد بحث قرار گرفت ، با دقت مورد بررسی قرار گرفت و با معرفی رهبران اصلی سیزدهم ، از جمله اعضا ، موافقت شد. دفتر سیاسی در پرونده “ویژه” برای انتخاب مجدد مأموریت XIII و اعضای مأموریت دفتر سیاسی XII طبقه بندی می شود ، واجد شرایط سن انتخاب مجدد است.

با دریافت نظرات از چهاردهمین کنفرانس مرکزی ، کمیته فرعی پرسنل و دفتر سیاسی همچنین برای معرفی برخی دیگر از رفقا به اعضای اصلی برای اولین بار بررسی ، بررسی ، بررسی و پیشنهاد کردند. و تعدادی از اعضای رفیق XII کمیته مرکزی در مورد “ویژه” برای دوره XIII دوباره انتخاب می شوند و برخی از رفقا در پرونده “ویژه” به اعضای رسمی کمیته مرکزی می پیوندند.

دعوت از رفقا برای مطالعه دقیق بیانیه دفتر سیاسی و اسناد مربوط به آن ، برای بحث و ایده پردازی برای تکمیل گزارش کمیته اجرایی مرکزی XII در مورد کارکنان شورای اجرایی. کمیته مرکزی XIII؛ همزمان 4 عنوان مدیریت کلیدی از وظیفه XIII را در نظر بگیرید و آنها را معرفی کنید.

2. در این کنفرانس ، بر اساس اساسنامه حزب ، دفتر سیاسی هیئت رئیسه هیئت رئیسه ، دبیرخانه دبیرخانه و شورای تأیید وضعیت نمایندگان کنگره XIII حزب را به فهرست اصلی معرفی می کند. پیشنهاد به دولت مرکزی برای اظهارنظر و تأیید برای ارائه به کنگره XIII حزب برای بررسی و تصمیم گیری.

رفقا ،

با دستور کار فوق ، زمان جلسات این کنفرانس مرکزی طولانی نیست ، اما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ما درمورد ادامه کار برای آماده سازی و سازماندهی موفقیت آمیز کنگره ملی XIII حزب درمورد آنچه باید انجام شود بحث و تصمیم گیری می کنیم.

از همرزمان مرکزی خواسته می شود تا احساس مسئولیت خود را در قبال حزب ، مردم و کشور حفظ کنند و نتایج کنفرانس های مرکزی اخیر را به ارث برده و ارتقا دهند ، برای تکمیل مطالب ، تحقیقات ، بحث ها و نظرات را متمرکز کنند ، این برنامه ارائه می شود.

با این حساب ، می خواهم افتتاحیه دوازدهمین جلسه کمیته اجرایی مرکزی XII را اعلام کنم.

با آرزوی موفقیت بزرگ برای کنفرانس ما.

بسیار از شما متشکرم”./.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *