قطار مخصوص حمل 10 تن تجهیزات پزشکی از هانوی در حمایت از هوشی مین

[ad_1]

اقلام و تجهیزات قبل از حرکت به شهر هوشی مین به دقت بررسی می شوند

به منظور کمک به موقع هوشی مین و استانهای جنوبی به منظور درمان بیماران وخیم و وخیم و کاهش مرگ و میر ، در 30 ژوئیه ، نگوین تان لانگ ، وزیر بهداشت ، سندی را صادر کرد که از کمیته مردمی استان باک جیانگ درخواست می کند تا انتقال همه افراد را تسهیل کند. برای مراقبت های ویژه در بیمارستان روانپزشکی استان در آخرین دوره ضد اپیدمی به مرکز مراقبت های ویژه در هوشی مین. تمام این تجهیزات توسط وزارت بهداشت به بیمارستان باخ مای تحویل داده شد ، برای حمل و نقل به شهر هوشی مین بسته بندی شده و در یک بیمارستان صحرایی نصب شد و یک مرکز مراقبت های ویژه با 500 تخت راه اندازی شد.

دانشیار پروفسور تمام تجهیزات فوق در بزرگترین مرکز احیا در شمال ، که در اوج همه گیری کووید -19 در باک گیانگ ایجاد شده بود ، توسط سانگروپ حمایت می شد. این تعداد تجهیزات برای استفاده برای 100 تخت احیاء کافی است. علاوه بر تجهیزات مدرن ، در روزهای آینده بیمارستان باخ می صدها نفر از کادر پزشکی و پرسنل خود را برای درمان و مراقبت از بیماران مبتلا به کووید -19 به مرکز مراقبت های ویژه – بیمارستان اعزام می کند. میدان 16 ، هوشی مین ، به همراه مردم جنوبی برای غلبه بر موج همه گیری کووید -19.

قطار مخصوص حمل 10 تن تجهیزات پزشکی از هانوی در حمایت از هوشی مین در برابر همه گیری

پیش از این ، نگوین کوانگ توان ، مدیر بیمارستان باخ مای ، تیمی از متخصصان را برای تحقیق به شهر هوشی مین فرستاده بود. این هیئت شامل همه بهترین و با تجربه ترین پزشکان ، به ویژه پزشکان با تجربه در احیای اضطراری ، کنترل عفونت ، درمان بیماران مبتلا به COVID-19 که از بیماری های همه گیر در دا نانگ جان سالم به در برده اند ، است. . BS Do Ngoc Son – معاون مرکز اورژانس A9 ؛ دکتر Truong Anh Thu – رئیس کنترل عفونت ؛ MSc Pham The Thach – معاون بخش مراقبت های ویژه ، MSc Pham Quoc Thai – مرکز بیماری های گرمسیری … واحد مراقبت های ویژه ، تحت ریاست بیمارستان باخ مای در شهر هوشی مین ، ظرفیت پذیرش 3000 بیمار ، از جمله 500 نفر را دارد. بیماران توانبخشی شده وزارت بهداشت همچنین همه بیمارستانهای مرکزی را برای اعزام کارکنان به شهر هوشی مین و استانهای جنوبی بسیج کرده است: تعیین بیمارستان مرکزی هوئه به عنوان مسئول احیای 500 تختخوابی در شهر هوشی مین. بیمارستان دانشگاه هانوی 500 تخت در Binh Duong ، بیمارستان عمومی تایلندی نگوین 500 تخت در لانگ آن ؛ بیمارستان ریوی و بیمارستان E با 500 تخت در دانگ نای. بیمارستان سالمندان دونگ تاپ ، بیمارستان دوستی و دانشگاه پزشکی تای Binh از Tien Giang پشتیبانی می کنند. بیمارستان 103 در Can Tho.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *