قسمت 14 “آفتابگردان مقابل آفتاب” آقای کائو فن می بیند که عروسش به پنجه شوهرش سیلی می زند

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=FgQKQPotmgQ

“آفتابگردان در مقابل خورشید” قسمت سیزدهم این کار از آنجا شروع شد که مین نگوک از Tri خواست که آلبینو ، یک پرنده عزیز را بخرد. برو یک پرنده برای Ngoc بخر. باعث شرط بندی شركت Tri روی پرندگان ، وادار كردن پلیس به دستگیری ایستگاه. در آن زمان ، مین مجبور شد برای نجات سه نفر به ایستگاه برود. او به سه نفر یک درس داد.

مین با او تماس گرفت تا از او بخواهد از او مراقبت کند. حالا که من در ایستگاه قطار هستم ، خواهرم در حال خارج شدن از حومه شهر برای حمایت مالی از اوست. من این کار را کردم ، اگر او دوباره او را ببیند ، بسیار ناخوشایند خواهد بود. آقای كائو فان به نوه خود می آموزد كه چگونه فردی با استعداد یا احمق باشد.

خانم باخ کوک و خانم دیم لوهان – 2 زنی که یک بار عاشق مردی شد که نادانی را زیر سوال برد

از یک طرف ، خانم باخ کوک همچنین اطلاعاتی را دریافت کرد که مینگ برای ملاقات با آقای کائو فن رفته است. خانم باخ کوک معتقد است که مین قرار است با رئیس هیئت مدیره شرکت Cao Duoc ملاقات کند و انتظار دارد که وی در مورد محصولش به توافق برسد. اما این بسیار دور از فکر خانم باخ کوک بود. اگرچه آقای فن سخنان خود را برای معرفی این محصول برای مین باز کرد ، اما دو نوه توافق کردند که مین از خودش مراقبت کند. مین به آقای کائو فان گفت: “مادر من از کودکی علاقه زیادی به خواهرانم نداشت ، او مانند علف هرز زندگی می کرد ، او را از چای بیرون کردند. اما تری متفاوت است ، او ضعیف تر از من است. اکنون برای من پدربزرگ ، مادرم ، سه نفر حتی از کائو دووک مهم ترند. بنابراین بگذارید از سه مراقبت کنم. ” مین همچنین به آقای فن گفت که مردی که تری را به سمت مرکز پلیس هل داد ، Ngoc بود. وی به آقای كائو فان پیشنهاد كرد كه به او اجازه دهد كه به نگوك درس بدهد: “او به من گفت كه برای اولین بار نگوك را كنار بگذارم ، اما این به این دلیل بود كه اولین بار كه شخصی برادرم را لمس كرد ، من قطعاً او را نادیده نگرفتم. آقای کائو فن پس از ملاقات با مینگ سرش را تکان داد و گفت: “اگر این دختر پسر باشد ، انتظارات چیست؟”

در سایر تحولات این قسمت 13 فیلم “خورشید در برابر خورشید”، هوانگ و کین در مورد طرحی برای لغو کائو دووک گفتگو کردند. كین گفت كه چون آقای كائو فان به او برادرزاده خود مشكوك نمی شود و خانم باخ كوك مشكوك می شود ، وی دیگر اطلاعات مهمی را به كین ارائه نمی دهد. بنابراین کین تصمیم گرفت جلوی تبدیل شدن کارت به داماد خانواده کائو را بگیرد. کین این حادثه را با کارخانه های پیشرفته به عنوان یک انفجار در نظر خواهد گرفت. کین به دوستانش گفت: “اگر شکسته شود ، ماین ماشه خواهد بود.” اما هوانگ مخالف است زیرا عاشق گل است. در قسمت “آفتابگردان در مقابل خورشید” قسمت سیزدهم همچنین مشخص است که کین و هوانگ قصد دارند سهام Cao Duoc را خریداری کنند.

تری و نگوک درست زمانی که خانم باخ کوک آمد و به تری سیلی زد درگیری را شروع کردند

“آفتابگردان در مقابل خورشید” قسمت 14 شروع با مین ، که عاشق مادرش را می ترساند. او به های گفت: “حرف زدن خوب است ، اما من مجبورم پول بپردازم یا بدون خانم با خانم هان به یک مهمان خانه بروم.” خانم Dien Loan اصرار داشت از معشوق خود دفاع کند: “من قبلاً از Hai پرسیدم ، Hai گفت این یک سوerstand تفاهم است.”

در جای دیگر خانم دیم لوهان نزد خانم باخ کوک آمد و گفت: “چقدر به دخترت می دهی تا او بتواند من را بفروشد؟” خانم باخ کوک از خانم وام پرسید: “برگردید تا در را ببندید ، با احتیاط از دخترتان س askال کنید و سپس س askال کنید. گرچه پیر است ، اما اگر جرات حریص شدن داشته باشد ، بیش از همه به نادانی ، باید به او درس بدهد. اما با ناراحتی همراه با خانم Cuc ، هنگامی که خانم Loan جمله دردناکی را به زبان آورد که به نظر می رسید قلب او را قطع می کند ، گفت: “من نادان هستم و عشق شوهرش را دارم ، و شما این کار را نمی کنید.”

نگوک با لگد سه سقوط کرد. مبارزه را به چالش بکشید. خواهران و برادران شما باید به یاد بیاورند ، مهم نیست که در کجا باشید ، من در این خانه نمرده ام. بیا اینجا. “خانم باخ کوک سیلی خیره کننده ای به تری زد. همه چیز از چشم آقای کائو فن عبور نمی کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *