“قانون اساسی” برای پایتخت هانوی برای دستیابی به موفقیت در سال 2021

[ad_1]

در تاریخ 15 ژانویه ، کمیته دائمی کمیته شهر حزب – شورای مردمی – کمیته مردمی شهرستان کنفرانس توجیهی با رهبران مناطق ، شهرها ، ادارات و شعب شهر به صورت آنلاین برای اجرای قطعنامه 01 / NQ-KP ، 1 ژانویه 2021 برگزار کرد. دولت “درباره اصلی ترین وظایف و تصمیمات برای اجرای برنامه توسعه اقتصادی – اجتماعی و پیش بینی بودجه دولت برای سال 2021” و مروری بر آمادگی مردم برای سال نو قمری Tan Suu 2021 را جشن می گیرند.

دبیر حزب وونگ دین هوو در این کنفرانس سخنرانی کرد.

بهبود اقتصادی مربوط به پیشگیری از اپیدمی کوید -19

دبیر کمیته حزب وونگ دین هوو در سخنرانی مقدماتی خود گفت که محتوای این کنفرانس برای اجرای قطعنامه 01 دولت ، بخشنامه ها ، قطعنامه ها و برنامه های کمیته شهر حزب بسیار مهم است. ، شورای مردم ، کمیته مردمی شهر برای توسعه اقتصادی – اجتماعی ، برآورد بودجه دولت و آماده سازی برای خدمت به مردم با یک بهار مبارک ، جشن سال نو. بنابراین شهر می خواهد ادارات ، شعب ، مناطق و شهرها “کمک مالی” خود را به این شهر انجام دهند تا با رشد اقتصادی 7.5٪ 8٪ و تغییرات شدید و واضح در مشکلات فوری زندگی ، تحولی در سال اول این مأموریت ایجاد کند.

در این کنفرانس ، نایب رئیس کمیته مردمی شهر هامین های ، پروژه “برنامه اقدام برای اجرای وظایف و تصمیمات مربوط به توسعه اقتصادی – اجتماعی و پیش بینی بودجه دولت برای سال 2021 شهر ها” را ارائه داد. Atreshna “. این پروژه شامل 4 بخش است ، اهداف مشترک ، موضوعات مربوط به سال 2021 ، 25 هدف و 06 موضوع اصلی را برای هدف گذاری و مدیریت تعیین می کند که عبارتند از: بخشهای اقتصادی ، تدوین و بهبود سازوکارها و سیاست های توسعه پایتخت ، تمرکز بر حل مشکلات برنامه ریزی ، تشدید نظم و انضباط اداری ، حل اساسی مشکلات فوری مردم.

پیش نویس برنامه اقدام نیز با 3 ضمیمه اجرا می شود که 3 سناریو رشد برای هر سه ماهه در سال 2021 مشخص شده است ، سناریو 1 (سناریوی پایه) 7.5 درصد افزایش می یابد. سناریو 2 با سیستم 236 هدف ، وظایفی که به 37 بخش متمرکز ، بخشها ، شعب ، مناطق و شهرهای مربوط به اختصاص یک برنامه خاص به آژانس های میزبان انجام می شود ، 8.0٪ و سناریو 3 7.0٪ افزایش می یابد برای نگهداری ، هماهنگی و اجرا

در حین بحث در جریان این کنفرانس ، فام توآن لانگ ، رئیس کمیته منطقه Hoan Kiem گفت که Hoan Kiem به عنوان منطقه مرکزی پایتخت ، روی بهبود اقتصادی مرتبط با جلوگیری از همه گیری Covid-19 تمرکز خواهد کرد. به ویژه ، این منطقه با توسعه پروژه گسترش فضای پیاده روی در میدان روبروی سالن اپرا همراه با خیابان ترانگ ، به حمایت از تجارت ، م establishسسات گردشگری ، هتل ها ، رستوران ها ادامه می دهد. Money – Hang Khay ضمن تمرکز بر ادغام فضای خیابان عابر پیاده در منطقه ، برگزاری جشنواره های مربوط به یادگارهای تاریخی.

Joan Kiem همچنین دولت مالیات را تقویت کرد. برای گسترش و تسهیل اظهارنامه مالیاتی برای شرکت های تجارت الکترونیکی ، برای اجرای جمع آوری الکترونیکی مالیات برای خانواده های فردی از مشاغل. Hoan Kiem District همچنان به اجرای پروژه ساخت محله های هوشمند شهری ادامه می دهد. همزمان با تجدید و تزئین آثار در منطقه ، پروژه را تا کیلومتر 0 گسترش دهید …

تفکر در مورد چگونگی انجام گردشگری را تجدید کنید

رئیس کمیته مردمی منطقه Ba Vi Do Manh Hung گفت که این منطقه 25 هدف برای توسعه اقتصادی – اجتماعی در سال 2021 ایجاد می کند و 6 هدف عالی و 7 هدف را خارج از برنامه تعیین شده توسط شهر تلاش می کند. این ناحیه قصد دارد تا سال 2021 بیش از 8 درصد رشد کند و بر اوج توسعه اقتصادی و خدمات گردشگری متمرکز است. در توسعه گردشگری ، این منطقه بر ارتقا promotion ، تحریک راه حل های ایجاد تورها ، مسیرهای آوردن گردشگران به Ba Vi ، تلاش برای جذب 3.5 میلیون گردشگر متمرکز است.

منطقه Ba Ba همچنین از کمیته مردمی شهر درخواست کرده است تا برای برنامه ریزی تقسیم دریاچه Suoi Hai به دولت گزارش دهد ، زیرا این منطقه یک منطقه مهم گردشگری برای جذب و تشویق مشاغل برای سرمایه گذاری در این منطقه است.

مدیر گروه گردشگری دنگ هونگ گیانگ ، که در این کنفرانس سخنرانی کرد.

مدیر بخش گردشگری دنگ هونگ گیانگ گفت: طبق پیش بینی سناریو ، تا سه ماهه سوم سال 2021 ، بازار بین المللی گردشگری ممکن است دوباره “عقب نشینی” کند. بنابراین ، در سال 2021 صنعت جهانگردی پایتخت تعیین می کند که بازار گردشگری داخلی کانون توجه مجدد صنعت گردشگری باشد. هدف گردشگران محلی 13-15 میلیون نفر ، افزایش 200٪ تا سال 2020 ، مشاركت 6٪ در GRDP …

برای رسیدن به هدف فوق ، این بخش تکمیل و به کمیته دائمی ارسال می کند تا قطعنامه ای در مورد گردشگری توسعه در سال 2021 و سال آینده صادر کند. این اداره همچنین تصمیم گرفت تفکر ابتکاری و چگونگی دستیابی به موفقیت در گردشگری را معرفی کند. که در آن ، با تمرکز بر ارتباطات برای کنار آمدن با ترویج و ارتقا of جاذبه های گردشگری محلی و مکان ها ، ما با وزارت صنعت و تجارت برای تولید محصولات گردشگری و با وزارت کشاورزی و توسعه روستایی همکاری می کنیم. برای ایجاد یک تجربه توریستی …

استفاده از سازوکارهای باز برای ایجاد منابع توسعه

رئیس کمیته مردمی Ba Din Ta Ta Nam Chien با اشاره به لزوم تمرکز بر استفاده از مقررات و سازوکارهای باز برای ایجاد منابع برای توسعه ، گفت: اجرای وظایف تحت قطعنامه 01 / NQ-CP 1 ژانویه / 2021 در سال دولت ، کمیته منطقه ای حزب با دین 10 هدف و 31 هدف تعیین کرده است که بیش از 15 هدف در مقایسه با برنامه تعیین شده توسط شهر افزایش یافته است. این منطقه احداث خواهد کرد ، سناریوهای خاصی را برای هر هدف ایجاد خواهد کرد ، وظایف اساسی را برای تصمیم گیری در مورد اجرای برنامه های توسعه اقتصادی-اجتماعی انجام می دهد.

در بند 2 ، بند 3 ، ماده 9 قانون سرمایه ، قانون سرمایه پیش بینی کرده است که هانوی برنامه ای را برای جاده های تازه باز شده تهیه کند ، که ممکن است به هر دو کشور گسترش یابد و تملک زمین و رقابت را سازمان دهد. قیمت ، مناقصه برای ایجاد منابع توسعه. این یک مصوبه باز برای شهر است ، اما در سال های اخیر پروژه های ترافیکی تازه افتتاح شده نتوانسته اند با مقررات فوق مطابقت داشته باشند. رئیس کمیته مردم منطقه با دین گفت که برنامه اقدام کمیته مردمی شهر 2021 باید بر روی این محتوا تمرکز کند تا منابعی برای توسعه اقتصادی – اجتماعی ایجاد کند.

بسیار متمرکز بر برنامه ریزی

رئیس کمیته مردمی منطقه دان فوونگ ، نگوین هوو هوانگ ، با تأکید بر تسریع در پاکسازی سایت های پروژه های سرمایه گذاری برای درآمدزایی برای این شهر ، گفت که منطقه دان فوونگ همچنین تمیز کردن خوشه های عمومی را متمرکز کرده است. کارما پس از کنفرانس “هانوی 2020 – همکاری برای سرمایه گذاری و توسعه” ، منطقه دن فوونگ سرمایه گذاری در 3 خوشه صنعتی را جلب کرد و تاکنون مراحل آن به اتمام رسیده است و سایت در حال طراحی است. ، برخی از پروژه ها قبلاً زمین را تا 90٪ پاکسازی کرده اند.

علاوه بر این ، دان فوونگ همچنین بلافاصله اقداماتی را برای اطمینان از درآمد بودجه انجام داد. از ابتدای سال 2021 ، این منطقه 4 پروژه حراج برای حق استفاده از زمین برای سرمایه گذاری در زیرساخت ها را پاکسازی زمین انجام داده است ، اطمینان حاصل شود که حراج در سه ماهه اول سال 2021 برگزار می شود.

رهبران نواحی همچنین پیشنهاد کردند که در سال 2021 قبل از هر چیز با تکمیل اصلاح برنامه کلی برای ساخت و ساز ، شهر باید تمرکز خود را روی کارهای برنامه ریزی متمرکز کند. تکمیل و تصویب برنامه های منطقه بندی ، به ویژه بخشهای رودخانه سرخ و Duong ، همراه با برنامه ریزی کلی ساخت و ساز در مناطق منطقه. به ویژه ، شهر پروژه توسعه 5 منطقه در مناطق را تصویب کرد ، بنابراین لازم است یک کمیته راهبری شهر برای از بین بردن مشکلات و مشکلات و سرعت بخشیدن به پیشرفت در اجرا ایجاد شود.

تمرکز بر زیرساخت های تولید ساختمان

هانوی ترنسو فونگ لان ، معاون مدیر گروه صنعت و تجارت ، گفت که در سال 2021 اهداف تعیین شده برای بخش صنعت و تجارت بسیار دشوار است. برای اطمینان از رشد پیشنهادی ، صنعت 3 سناریو را براساس سناریوهای شهر توسعه داده است.

ترنسو فونگ لان ، معاون مدیر گروه صنعت و تجارت ، در این کنفرانس سخنرانی کرد.

به گفته خانم ترن تی فونگ لان ، از جمله اهداف در سال 2021 ، سخت ترین بخش برای صنعت و تجارت شروع 43 خوشه صنعتی و تکمیل زیرساخت های این خوشه ها است. “این هدف” مانند یک رشته کشش “است ، در آینده نزدیک این اداره طرحی را با پیشرفت دقیق برای هر منطقه ، منطقه و شهر به کمیته مردم شهر ارائه می دهد ، سرمایه گذار برای اطمینان از راه اندازی 43 خوشه عمومی در پایان سال. این کارما “. در عین حال ، توصیه می شود که مناطق هر 2 هفته یکبار ارائه دهند ، و برای اطمینان از پیشرفت هر سه ماه یک جلسه خلاصه شهر برگزار شود.

با توجه به اهداف تجاری ، معاون مدیر وزارت صنعت و تجارت گفت: برای سرمایه گذاری در زیرساخت های تجاری ، مناطق نیاز به بررسی و اولویت بندی صندوق زمین دارند تا نیاز به سرمایه گذاری داشته باشند و باید با ضوابط ساخت و ساز مرتبط شوند. از یک استان جدید و یک استان بزرگ شده جدید.

به گفته معاون مدیر بخش کشاورزی و توسعه روستایی (کشاورزی و توسعه روستایی) نگوین نگوک سین ، در سال 2021 ، علاوه بر 19 هدف اصلی ، هدف این گروه دستیابی به نرخ رشد صنعت است 4 ، 2٪ ، بالاتر از هدف دستیابی. تقاطع خیابان 3٪ است. تعداد کمون های روستایی جدید 14 مورد افزایش یافته است. تعداد کمونهایی که ملاک بهبود روستایی جدید هستند 20 کمون هستند و کمونهایی که معیارهای مدل روستایی را دارند ، 5 کمون هستند.

این بخش با شناسایی اینکه دامداری در رشد بخش کشاورزی در سال 2021 نقش مهمی دارد ، هدف این گروه افزایش گله گاوها 11٪ ، تولید گوشت 18٪ نسبت به سال 2020 است ، برای پرورش خوک با 1.8 میلیون راس ، که 27.8 درصد بیشتر از سال 2020 است ، خوک زنده خارج از انبار به 340 – 360 هزار تن خواهد رسید ، که 38.2 درصد نسبت به سال 2020 افزایش دارد .

در مورد بخش آبیاری ، این بخش در حال حاضر مراحل ارائه به كمیته مردم شهر را برای تصویب طرح شروع خدمات آبیاری در سال 2021 به اتمام رسانده است. این بخش همچنین بر مدیریت خوب دایره ها تمرکز دارد و دقیقاً با تخلفات برخورد می كند. .

رئیس کمیته مردمی شهر چو نگوک آن در کنفرانس.

در پایان جلسه ، چو نگوک آن ، رئیس کمیته مردمی شهر ، گفت که این مطالب با پیش نویس برنامه اقدام شهر ، توافق و اجماع بالایی را نشان می دهد. بیش از 30 توصیه مناطق شهری با 1/3 نظر درباره موضوعات برنامه ریزی نشان می دهد که اگر هانوی اهداف و اهداف خود را به خوبی در سال 2021 محقق کند ، فضای توسعه را ایجاد می کند. عالی برای پایتخت

رئیس کمیته مردمی شهر همچنین به ادارات و ادارات پیشنهاد کرد که برنامه های اجرایی را قبل از 20 ژانویه صادر کنند و همزمان هماهنگی با کمیته های مردمی در همه سطوح را برای اجرای موثر برنامه اقدام شهر تقویت کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *