فناوری “Tu Ong” و ترفندهایی برای جلب مشتری در خرید رابطه جنسی

[ad_1]

در روزهای اولیه حمله موج پیک برای سرکوب جنایتکاران برای اطمینان از امنیت ، نظم و حفاظت از سال جدید قمری ، پلیس هانوی بسیاری از خطوط تن فروشی را با ترفندهای پیچیده از بین برد …

از مهندس فناوری گرفته تا “لیسانس”

در نگاه اول ، تعداد کمی از افراد فکر می کنند که نگوین کنگ سینگ (SN 1996 ، ساکن شهرداری توی وانگ ، تایلند توئی ، تایلند بین) یک “بازیکن” با درجه است. حتی مدیران مجامع تخصصی تهیه “دختران صنعت” ، هیچ کس چهره پسر را نمی داند. تمام تراکنش ها از طریق نام های مستعار و همچنین حساب های مجازی در شبکه های اجتماعی انجام می شود.

همچنین ، تعداد کمی از افراد می دانند که سرمایه Sinh دارای مدرک دانشگاهی مهندسی ، لیسانس فناوری اطلاعات است. سین پس از فارغ التحصیلی از مدرسه در یک شرکت املاک و مستغلات در 3 کشور برتر ویتنام کار کرد. با این حال ، زندگی یک مرد جوان در حومه شهر ، وقتی او به دنبال بزرگتر خود رفت تا در بازار “دختران صنعت” شرکت کند ، ناگهان از زندگی دور شد.

زوجین خرید و فروش رابطه جنسی در متل زوزو گرفتار شدند

در 17 دسامبر سال 2020 ، ناگهان جاسوسان تیم ضد اجتماعی شرارت و قاچاق انسان وارد مهمانسرای آنه سائو (خیابان مای آنه توان ، دونگ دا ، هانوی) شدند و دریافتند که دو زوج در حال خرید هستند. فروش جنس در اتاقهای 101 و 201. گروه کاری در ادامه یافت که در اتاق دیگری 2 زن در انتظار مهمان بودند. 4 تن از روسپیان به عنوان Luong TX (SN 1992 ، ساکن منطقه Tuong Duong ، Nghe An) شناخته شدند. Nguyen Thi VA (SN 1994 ، ساکن Nam Ding) ؛ نگوین TL (SN 1995 ، ساکن Quy Chau ، Nghe An) و Nguyen Thi DH (SN 1993 ، ساکن کمون Phung Hiep ، هاو گیانگ).

در کلانتری ، افراد اظهار داشتند که آن روز بعد از ظهر ل در درب متل بود که از مردی ، کارگری (متولد سال 1998) با وی تماس تلفنی گرفت و از او خواست “بیرون برود”. L. موافقت ، پیام برای تحویل گرفتن از اتاق و ارسال پیام به متل آن سائو. در ساعت 3:30 بعد از ظهر ، د. او در متل حضور داشت و توسط مسئول پذیرش برای ورود به اتاق 101 پذیرفته شد. هنگامی که زن و شوهر در حال تفریح ​​بودند ، توسط پلیس گرفتار شدند. به طور مشابه ، نهاد DTT همچنین از Nguyen Thi DH در مهمانخانه آنه سائو تماس گرفت و یک اتاق باران را اجاره کرد.

از طریق شهادت روسپی ها ، آنها قبلاً از افراد نگوین کنگ سین خواسته بودند تا آنها را به وب سایت های سیاه و شبکه های اجتماعی معرفی کنند تا تمرین کنند. اندکی بعد ، سون توسط جاسوسان به کلانتری احضار شد. پس از انکار اولیه ، سون مجبور به اعتراف به فحشا of واسطه خود شد.

طبق شهادت Sinh در اکتبر 2020 ، او از Zalo “Brother S” برای پیدا کردن یک فاحشه استفاده کرد و عکس های برهنه و شماره تلفن های فاحشه ها را در وب سایت “kieunu …” برای تبلیغ فحشا برای مهمانان در هتل ها و متل ها در هانوی سینه همچنین لقب “لائوپاتژی …” را ایجاد کرد و سپس عکس های برهنه و شماره تلفن های روسپی ها را در اینترنت نوشت تا تبلیغات روسپی ها را به مشتریان ارائه دهد.

پسر ترفندهای زیادی برای “درخشش” روسپی ها دارد. وی ماهیانه 8 میلیون VND / ماه حقوق از یک تن فروش برای “روابط عمومی” دریافت می کند ، بنابراین وی نحوه جذب بسیاری از مشتریان را برای “حفاری” در نظر گرفت. دانش آموزان از تکنیک های فتوشاپ برای ویرایش عکس ها استفاده می کنند ، دختران اردک قو را به انواع ژست های سکسی و خوابیده تبدیل می کنند. در زیر عکس ها ، سینه اندازه گیری سه بعدی را با خدمات جانبی جذاب منتشر کرده است. او همچنین پول خرج کرد ، بنابراین مدیران شبکه سیاه نام مستعار “laofatia …” را به “تأیید کننده محترم” دادند.

سون هنگامی که نام هنری خود را برای دختران قرار می داد ، در عین حال پر از عناوین وابسته به عشق شهوانی ، از زبان تبلیغاتی روان برای دعوت نامه ها استفاده می کرد. به عنوان مثال ، در Nguyen TL ، نام صحنه “Vy Anh” است ، همراه با آگهی: “از احساس یک پادشاه لذت ببر”. یا در تدریس یک نام صحنه ای “Phuong Anh” با تبلیغات “بانوی پری زمین …” وجود دارد. Born همچنین بسیاری از حسابها را به طور همزمان در وب سایتها برای افرادی مانند Kieunu … club ایجاد می کند. pho … net یا xoac … vn برای آپلود همزمان اطلاعات و عکس های دختران.

طبق اسناد اداره پلیس ، پس از جلا دادن توسط Sinh ، به طور متوسط ​​Nguyen TL هر روز حدود 4 مشتری دارد که رابطه جنسی را با 800000 VND / زمان (از 1 تا 2 ساعت) خریداری می کنند. و برای یک شب قیمت 3.5 میلیون در شب خواهد بود. ال. با دیدن تأثیر خواستگاری سین ، به DH گفت كه برای درخواست حقوق قراردادی 6 میلیون VND در ماه ، با Sinh تماس بگیرد.

تولداتی که در اکتبر سال 2020 دریافت شده اند حداقل 3 روسپی را در وب سایت های سرگرمی واسطه ای دریافت می کنند و ده ها میلیون دونگ در ماه پاداش می گیرند. با این حال ، به گفته یک جاسوس CSHS ، برای از بین بردن دلالان سین و همدستانش ، آژانس پلیس مجبور شد مدت طولانی او را “دنبال” کند. از ابتدای سال 2020 ، افسران اطلاعات در مورد حرکات موضوع اطلاعات دارند. با این حال ، پسر به عنوان یک لیسانس در فناوری اطلاعات ، همیشه ترفندهای زیادی برای پنهان کردن هویت خود دارد. مدت زمان زیادی طول می کشد تا بررسی شود ، و در عین حال برنامه ها و پیشاهنگی باعث می شود تا Son هویت واقعی خود را فاش کند. و برنامه ریزی برای “گرفتن” و رئیس ، و مشخص شده است.

آژانس پلیس در حال رسیدگی به پرونده است ، متهم علیه سینه را به جرم “فحشا دلالی” تحت تعقیب قرار داده و همچنان به بازداشت صاحب مهمانخانه آن سائو که تران تی هونگ دیپ بود (SN 1974 در بخش ین هوآ ، منطقه Kau Jai ، هانوی) ادامه داد.

سپس ، در تاریخ 21 دسامبر ، تیم مبارزه با آسیب های اجتماعی و قاچاق انسان همچنین گروهی از روسپیان را در محله Ha Dong (هانوی) نابود کرد. حوالی ساعت 20.50 بعد از ظهر همان روز ، ناگهان جاسوسان وارد متل Zozo ، واقع در بخش Phu La در هاونگ شدند و دریافتند که بسیاری از زوج ها در حال خرید و فروش رابطه جنسی هستند.

صاحب خوابگاه Dinh Thi En (SN 1997 ، ساکن Hoa Nam ، Ung Hoa ، Hanoi) اعتراف کرد که وی فاحشه ها را سازماندهی کرده است تا به اینجا کار کنند. در پایان سال 2019 ، نگوین تی لان فونگ (SN 1997 ، ساکن شهرداری تان دان ، منطقه Khoai Chau ، هونگ ین) فاحشه ای است که به طور منظم در متل En کار می کند ، بنابراین می داند که هر دو طرف شماره برق را می گیرند. تلفن تماس در 17 دسامبر ، پس از اینکه En بازسازی Zozo Motel را به اتمام رساند ، با Phuong تماس گرفت و توافق کرد: هنگامی که مشتری برای خرید رابطه جنسی به خانه مهمان En می آید ، En برای “Phuong 100،000 VND / نفر” ضایعات “را کاهش می دهد” .

موضوع نگوین کنگ سینگ

علاوه بر این ، برای اینکه متل مستاجر بیشتری داشته باشد ، En با بسیاری دیگر از روسپی ها تماس می گیرد و مذاکره می کند: هنگامی که بازدید کننده ای برای خرید رابطه جنسی وجود دارد ، En با دختر تماس می گیرد تا در خانه En رابطه جنسی بخرد ، فروش رابطه جنسی. 300 000 – 500 000 VND / زمان است که از اتاق نشیمن پرداخت می شود. روسپی مجبور است هزینه کارگزاری En 100000 VND / زمان را بپردازد.

حدود ساعت 7 شب 21 دسامبر ، نگوین TL و 3 دوست برای خرید رابطه جنسی رفتند. از آنجا که آنها قبلاً یکدیگر را می شناختند ، L. با Nguyen Ti Lan Phuong تماس گرفت تا “کاری انجام دهد” برای 4 دختر برای خرید رابطه جنسی. فوونگ موافقت کرد و به فحشا 400000 VND / زمان استناد کرد و L. را به متل Zozo En فرستاد. فونگ سپس با 4 مشتری که برای خرید رابطه جنسی آمده بودند با آن تماس گرفت و خواستار 3 فاحشه دیگر به متل شد. آن 2 تن دیگر از روسپیان یعنی LTH و … را نام برد

در همان ساعت حدود ساعت 20:45 دقیقه ، 4 مهمان در 4 اتاق به مهمانسرای Zozo رسیدند ، كه توسط En تنظیم شده بود. در اتاق 202 Nguyen TL به او پول خرید و فروش رابطه جنسی برای 4 نفر ، 1.6 میلیون VND را داد. وقتی زن و مرد خرید و فروش رابطه جنسی می کردند ، توسط پلیس پیدا شد.

اداره پلیس در حال حاضر دین TN و Nguyen Ti Lan Phuong را برای بررسی رفتار دلالی روسپیگری بازداشت می کند.

برای انجام همه کارها به “baccalauri” بیایید

علاوه بر “دختران حرفه ای” که به عنوان موارد فوق در فروش رابطه جنسی تخصص دارند ، دخترانی نیز هستند که در صورت لزوم رابطه جنسی را سازماندهی می کنند و مستقیماً به مشتری می فروشند. به یاد داشته باشید که در پایان ماه اوت سال 2020 ، تحقیقات پلیس و آژانس پلیس منطقه ای هو هو ، هانوی ، مادر و روسپی Nguyen Thi Kieu Ly (SN 1996 ، ساکن منطقه Huu Lung ، استان لانگ پسر) را دستگیر کردند. به دلیل عدم وجود شغل با ثبات ، لی اغلب برای ارسال عکس های “سکسی” وارد شبکه های اجتماعی می شود ، سپس با مردان نیازمند دوست می شود و سپس “می برد” تا به سراغ متل برود.

دفتر پلیس توضیح داد كه حدود ساعت 16:00 روز 14 آگوست ، لی به داخل سالن مردان پرید و خود را به عنوان یك جوان خوش تیپ ، مشتاق به خدمت معرفی كرد. Ly همچنین شامل بسیاری از عکسهای چشم نواز است. سپس لی 2 مهمان مرد پیدا کرد که قصد خرید رابطه جنسی را داشتند ، بنابراین او موافقت کرد که خدمت کند و مکانی را در متل واقع در کوچه لاک لانگ کوآن (بخش نهت تان ، محله تای هو) مستقر کند.

Ly پس از مذاکره در مورد قیمت 3 میلیون VND / ساعت ، تعداد اتاق را برای مهمانانی که می آیند تعیین می کند. در طول مکالمه ، چون مهمان به 2 کارمند زن احتیاج داشت ، لی دختر دیگری به نام Nguyen Thi H. (SN 2000) را برای خدمت به مهمانان اضافه کرد.

لی قرار گذاشت که به اتاقهای 201 و 301 مهمان خانه در خط Lac Long Quan برود و فقط X. به اتاق 201 رفت ، در حالی که لی برای خرید و فروش رابطه جنسی به اتاق 301 رفت. وقتی دو مهمان مرد به درب اتاق رسیدند ، لی 6 میلیون دانگ از مهمان جمع کرد و 500،000 دانگ هزینه کارگزاری را کاهش داد و به X فقط 2.5 میلیون دانگ داد.

مشابه پرونده فوق ، اخیراً پلیس منطقه Ba Din در هانوی اظهار داشت كه آنها یك تن فروش به نام Pro Tni Kim Trang (متولد 1989 در شهر Dien Bien ، استان Dien Bien) را مورد آزار و اذیت قرار می دهند. . طبق اسناد اداره پلیس ، حدود ساعت 2:30 بعد از ظهر ، در 23 اکتبر ، تیم پلیس جنایی پلیس منطقه Ba Ding با پلیس بخش Ngoc Khanh برای انجام بازرسی اداری از هتل Tung Anh (خیابان Dao Tang 11A) هماهنگی کردند. ، شعبه نگوک خان ، منطقه با دین).

در طی بازرسی ، گروه کاری دریافت که دو زوج درگیر قاچاق رابطه جنسی بودند. به طور خاص ، در P108 خریدار جنسیت Du Xuan D. (متولد 1992 در تایلند Binh) و فاحشه TTKT است. در P606 ، خریدار خرید رابطه جنسی Hoang Van P. (SN 2000 ، از Thai Binh) و فاحشه LTT (SN 2002 ، ساکن منطقه Tuan Giao ، استان Dien Bien) بود.

در طول تحقیقات ، آژانس پلیس دریافت که در ظهر 23 اکتبر ، مرکز اقتصادی پیامی از Du Xuan D. دریافت کرد که وی را به فروش رابطه جنسی دعوت می کند ، و در همان زمان از مرکز اقتصادی خواست که با یک فاحشه دیگر برای دوست D. ، Hoang Van P تماس بگیرد و TTKT موافقت می کنند. دو طرف در مورد محلی برای فروش رابطه جنسی در هتل Tung Anh (در 11A ، خیابان Dao Tan ، بخش Ngoc Khanh Ward) توافق کرده اند و هزینه تن فروشی 3 میلیون VND / نفر در هر زمان است.

با معرفی همان حرفه ، TTKT LTT را پیدا كرد و برای انجام معامله در هتل تونگ آن قرار داد. سپس P. و LTT با هم به P606 رسیدند ، در حالی که CWD و D. برای خرید و فروش رابطه جنسی در P108 ماندند.

در همان ساعت 2.30 بعد از ظهر همان روز که افراد در حال خرید و فروش رابطه جنسی بودند ، آنها مورد بازرسی قرار گرفتند ، توسط پلیس منطقه با دین ضبط شدند ، از مدارک مربوطه ضبط و برای تحقیقات و کار به مقر ارجاع شدند. روشن آژانس تحقیقات در حال رسیدگی به پرونده و پیگرد متهم به دلیل تمرکز اقتصادی در “کارگزاری فاحشه” است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *