فقط 10 درصد از بزرگراه های هانوی-های فونگ از عوارض بدون توقف استفاده می کنند

[ad_1]

هانوی – بزرگراه Hai Phong از 11 آگوست سال 2020 بدون پرداخت هزینه عوارض را معرفی می کند (عکس: Hoa Thang).

در آگوست سال 2020 ، بزرگراه هانوی-های فونگ رسماً خدمات جمع آوری عوارض را راه اندازی کرد. با این حال ، پس از تقریباً 5 ماه اجرا ، سهم وسایل نقلیه ای که از خدمات اخذ عوارض مداوم در این بزرگراه استفاده می کنند ، هنوز بسیار کم است.

به طور خاص ، به گفته نمایندگان شرکت مدیریت و بهره برداری از بزرگراه هانوی – های فونگ ، تعداد وسایل نقلیه ثبت شده برای استفاده از سرویس اتوماتیک فقط 10٪ از تعداد کل وسایل نقلیه در اینجا را متوقف نمی کند.

گفته می شود دلیل وضعیت فوق به دلیل ترس از مردم است. زیرا در واقع مراحل ثبت نام برای استفاده از خدمات عوارض بدون توقف بسیار ساده است. بعلاوه ، در سالهای اخیر ، مقامات همچنین راهکارهایی را برای انتشار ، راهنمایی ، اصرار ، هماهنگی و حمایت از مردم در دسترسی و استفاده از عوارض بدون توقف به کار گرفته اند. .

نماینده شرکت مدیریت و بهره برداری از بزرگراه هانوی – های فونگ افزود که اگرچه تعداد خودروهایی که برای استفاده از عوارض خودکار ثبت نام نکرده اند خیلی متوقف نمی شود ، اما خط اشتباه اتفاق نمی افتد.

پیش از این ، با توجه به کار نصب عوارض بدون توقف برای وسایل نقلیه ، آقای هو ترونگ وینه – معاون مدیر کل شرکت جمع آوری عوارض خودکار VETC ، آموزشی ویبولیتین گفت که در پایان سال 2020 بیش از یک کشور وجود دارد. 1 میلیون وسیله نقلیه با کارت عوارض بدون توقف ، از مجموع بیش از 3.5 میلیون وسیله نقلیه در گردش در سراسر کشور (تقریباً 30٪ را نشان می دهد).

به طور خاص ، از بیش از 1 میلیون وسیله نقلیه علامت گذاری شده ، فقط حدود 50٪ از وسایل نقلیه به طور مکرر استفاده می شود. دلیل این امر عادت زیاد استفاده از پول است که منجر به این واقعیت می شود که دارندگان وسایل نقلیه عادت به درج کارت و پرداخت قبض ندارند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *