فروشگاه App در سال 2020 به 64 میلیارد دلار درآمد می رسد.

[ad_1]

فروشگاه App اپل در سال 2020 64 میلیارد دلار درآمد کسب خواهد کرد.

این عددی است که ما می توانیم به عنوان تجدید حیات اپل در تجارت فروشگاه App در رونق App Store در سال 2020 مشاهده کنیم. این را می توان مشاهده کرد زیرا بسیاری از مردم اشتباه نمی کنند. با بارگیری برنامه ها و بازی های بیشتر ، وقت خود را در App Store سپری کنید.

طبق تجزیه و تحلیل CNBC ، درآمد حاصل از App Store در سال 2020 28٪ افزایش یافت ، در حالی که در سال 2019 آنها رشد تنها 3.1٪ را گزارش کردند. این امر به دلیل سیاست شارژ 30٪ معاملات شرکت اپل برای شرکتهایی است که در سیستم عامل اپل تجارت می کنند.

اپل میزان درآمد سالانه App Store را اعلام نمی کند ، اما در عوض کل مبلغی را که اپل از زمان راه اندازی فروشگاه App در سال 2008 به توسعه دهندگان پرداخت کرده است ، در حدود 200 میلیارد دلار گزارش می کند. اپل 70٪ درآمد خود را از فروشگاه اپل دریافت می کند و تخمین می زند که اپل در سال 2020 حدود 64 میلیارد دلار درآمد داشته باشد. شرکت تجزیه و تحلیل برنامه Sensor Tower درآمد فروشگاه اپل برای سال 2020 در سال 2020 را حدود 72 سال تخمین می زند. ، 3 میلیارد دلار

2020 همچنین سالی است که اپل با سیاست کاهش 30 درصدی هزینه برای تجارت App Store مخالفت می کند ، جنگی بین اپل و Epic Games ، زمانی که این شرکت بدون پرداخت هزینه ای پرداخت می کند. از طریق فروشگاه اپل ، سپس اپل Games Fortnite را از فروشگاه برنامه خود بارگیری کرد.

با این حال ، اپل بعداً سیاست توسعه دهنده جدیدی را برای کاهش هزینه ها ارائه داد که در آن اپل فقط 15٪ از توسعه دهندگان با درآمد زیر 1 میلیون دلار در سال دریافت می کند ، اما به نظر نمی رسد که این کاهش تأثیر زیادی بر درآمد کل اپل داشته باشد.

همچنین افزایش درآمد اپل به این معنی است که توسعه دهندگان نیز درآمد بیشتری کسب خواهند کرد ، اگرچه اپیدمی کوید -19 ضربه بسیاری به صنایع و مناطق زده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *