غذای کافی برای پذیرایی مردم در سال جدید قمری تهیه کنید.

[ad_1]

بر این اساس ، انتظار نمی رود که بازار کالای هایپهونگ در پایان سال 2020 و سال جدید قمری 2021 تان سو تغییر چشمگیری کند. با توجه به برودت هوا در سال 2020 ، هیچ بیماری همه گیری برای گیاهان و حیوانات در این شهر وجود نخواهد داشت ، بنابراین سبزیجات و میوه ها در فصل خوبی قرار دارند و مزارع تولید مثل بهره وری بالایی دارند.

آمبرلاآقای لو مین سون – معاون مدیر صنعت و تجارت های فونگ ، که در کنفرانس مطبوعاتی صحبت کرد.

بر اساس نیاز مردم ، صنعت و تجارت تأمین کالاهای اساسی برای 9 گروه کالا را تضمین می کند تا مقدار کالاها 10-30٪ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تثبیت شود.

در کنفرانس مطبوعاتی ، آقای لو مین سون – معاون صنعت و تجارت های فونگ گفت که در حال حاضر در سوپرمارکت هایی مانند Big C ، سوپرمارکت MM ، سوپرمارکت Coop mart و فروشگاه های زنجیره ای Vinmart ، یک شرکت تأمین مواد غذایی با شبکه توزیع ترکیبی از سنت و مدرنیته ، شامل 16 بازار ، 25 سوپرمارکت ، 11 مرکز خرید ، بیش از 100 فروشگاه Vinmart و هزاران فروشگاه بزرگ … تعادل بین عرضه و تقاضا ، ایجاد ثبات در بازار را انجام می دهند. برای مدت زمان سیستم توزیع در طول Tet ، این سیستم بدون تعطیلات به طور مداوم کار خواهد کرد.

اگرچه سال 2020 سالی است با نوسانات بسیار شدید در کالاهای اساسی ، از جمله گوشت خوک. صنعت و تجارت ، شرکتهای بزرگ را به تهیه گوشت خوک و سیستم از سوپرمارکتها و فروشگاههای مواد غذایی سوق داده است تا به طور فعال وضعیت بازار ، تقاضا و عرضه و قیمت محصولات گوشتی بزرگ را برای ساخت ارزیابی کنند. برنامه ریزی برای رزرو کالا.

اطمینان از عرضه کالاهای دارای منشأ قانونی واضح و با کیفیت خوب ، اطمینان از بهداشت و ایمنی مواد غذایی … در سال 2020 ، برآورد تولید گوشت خوک زنده تولید شده در این شهر 28712.67 تن است. تا کنون ، گوشت خوک تمایل به افزایش دارد ، اما کالا کم ندارد.

برای سال جدید قمری 2021 ، تقاضا برای مصرف گوشت خوک حدود 7،607 تن در ماه پیش بینی شده است ، از جمله گوشت خوک ، گاو و مرغ. منبع عرضه محصولات غذایی فرآوری شده 2700 تن در ماه است ، تقاضای بازار 1015 تن در ماه است. متوسط ​​تحویل سبزیجات و میوه ها 26565 تن در ماه است …

وزارت صنعت و تجارت های فونگ متعهد است که به طور کامل منبع اصلی کالاها را برای تأمین نیازهای مصرف کنندگان در سراسر شهر برطرف کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *