غذای کافی برای پذیرایی مردم در سال جدید قمری تهیه کنید.


بر این اساس ، انتظار نمی رود که بازار کالای هایپهونگ در پایان سال 2020 و سال جدید قمری 2021 تان سو تغییر چشمگیری کند. با توجه به برودت هوا در سال 2020 ، هیچ بیماری همه گیری برای گیاهان و حیوانات در این شهر وجود نخواهد داشت ، بنابراین سبزیجات و میوه ها در فصل خوبی قرار دارند و مزارع تولید مثل بهره وری بالایی دارند.

آمبرلاآقای لو مین سون – معاون مدیر صنعت و تجارت های فونگ ، که در کنفرانس مطبوعاتی صحبت کرد.

بر اساس نیاز مردم ، صنعت و تجارت تأمین کالاهای اساسی برای 9 گروه کالا را تضمین می کند تا مقدار کالاها 10-30٪ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تثبیت شود.

در کنفرانس مطبوعاتی ، آقای لو مین سون – معاون صنعت و تجارت های فونگ گفت که در حال حاضر در سوپرمارکت هایی مانند Big C ، سوپرمارکت MM ، سوپرمارکت Coop mart و فروشگاه های زنجیره ای Vinmart ، یک شرکت تأمین مواد غذایی با شبکه توزیع ترکیبی از سنت و مدرنیته ، شامل 16 بازار ، 25 سوپرمارکت ، 11 مرکز خرید ، بیش از 100 فروشگاه Vinmart و هزاران فروشگاه بزرگ … تعادل بین عرضه و تقاضا ، ایجاد ثبات در بازار را انجام می دهند. برای مدت زمان سیستم توزیع در طول Tet ، این سیستم بدون تعطیلات به طور مداوم کار خواهد کرد.

اگرچه سال 2020 سالی است با نوسانات بسیار شدید در کالاهای اساسی ، از جمله گوشت خوک. صنعت و تجارت ، شرکتهای بزرگ را به تهیه گوشت خوک و سیستم از سوپرمارکتها و فروشگاههای مواد غذایی سوق داده است تا به طور فعال وضعیت بازار ، تقاضا و عرضه و قیمت محصولات گوشتی بزرگ را برای ساخت ارزیابی کنند. برنامه ریزی برای رزرو کالا.

اطمینان از عرضه کالاهای دارای منشأ قانونی واضح و با کیفیت خوب ، اطمینان از بهداشت و ایمنی مواد غذایی … در سال 2020 ، برآورد تولید گوشت خوک زنده تولید شده در این شهر 28712.67 تن است. تا کنون ، گوشت خوک تمایل به افزایش دارد ، اما کالا کم ندارد.

برای سال جدید قمری 2021 ، تقاضا برای مصرف گوشت خوک حدود 7،607 تن در ماه پیش بینی شده است ، از جمله گوشت خوک ، گاو و مرغ. منبع عرضه محصولات غذایی فرآوری شده 2700 تن در ماه است ، تقاضای بازار 1015 تن در ماه است. متوسط ​​تحویل سبزیجات و میوه ها 26565 تن در ماه است …

وزارت صنعت و تجارت های فونگ متعهد است که به طور کامل منبع اصلی کالاها را برای تأمین نیازهای مصرف کنندگان در سراسر شهر برطرف کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *