“عشق به یک ملت یک نوع است.”

[ad_1]

نخست وزیر ، نگوین ژوان فوک ، عزیزان ، سلام و احوالپرسی صمیمانه و بهترین آرزوها را برای سال نو Tan Tan Suu به فرزندان میهن عزیزش ، ویتنام ، که در کشور زندگی ، کار و تحصیل می کنند ، ارسال کرد. عکس: VGP / کوانگ هیو

هر ساله ، به مناسبت سال نو ملی سنتی ، کمیته ایالتی ویتنامی خارج از کشور و وزارت امور خارجه برای سازماندهی برنامه “بهار سرزمین مادری” با نهادهای مربوطه هماهنگی می کنند. این فرصتی است برای افراد دور از کشور برای ملاقات و تبادل نظر ، جشن Tet ، جشن بهار در کنار مردم کشور و در عین حال نشان دادن نگرانی عمیق حزب و دولت برای امور ویتنام در خارج از کشور.

امسال اما به دلیل حوادث پیچیده اپیدمی کوید -19 در داخل و خارج از کشور ، هموطنان ما در خارج از کشور نمی توانند برای جشن سال نو ملی سنتی به سرزمین مادری خود سفر کنند. به منظور اطمینان از پیشگیری و کنترل اپیدمی و تأمین انتظارات جامعه و هموطنان خارج از کشور ، حتی در شرایط دشوار و چالش برانگیز ، کمیته ایالتی ویتنام های خارج از کشور فقط یک برنامه تبادل هنر (بدون مخاطب) در عصر روز برگزار می کند 4. فوریه 2021 (یعنی 23 دسامبر ، Canh Ty) در خانه اپرای هانوی و پخش مستقیم از رادیو Truyen در ویتنام.

برنامه تبادل هنر با بسیاری از اجراهای ویژه ستایش میهن و کشور پیچیده و چشمگیر سازمان یافته است و با حضور خوانندگان مشهور ، هنرمندان کشور و هنرمندان ویتنامی در خارج از کشور فضای جدید و گرم بهاری را به اقصی نقاط کشور آورده است. .

در طول برنامه ، نخست وزیر نگوین ژوان فوک سخنرانی ضبط شده قبل از تبریک به جامعه سال نو و همشهریان ما در خارج از کشور ضبط کرد.

نخست وزیر گفت که هر سال بهار ، ویتنامی ها ، در هر کجا که هستند ، می خواهند برای دیدار از وطن خود برگردند ، با خانواده خود متحد شوند و قلب و روح خود را آرام کنند تا از نیاکان خود تشکر کنند. “متأسفانه ، سال گذشته ، به دلیل شیوع اپیدمی Covid-19 در سراسر جهان و ویتنام ، بسیاری از مردم ما نتوانستند برای جشن سال نو و جشن بهار به وطن خود برگردند. برنامه Xuan Homeland 2021 نیز به شکلی مناسب سازماندهی می شود برای فرستادن همه اقوام خارجی ما ، عاشق وطن خود ، اما “هر کس فقط یک نفر است.”

نخست وزیر از طرف رهبران حزب و دولت ، عزیزان ، سلام و احوالپرسی صمیمانه و بهترین آرزوها را برای سال نو Tan Tan Suu برای فرزندان میهن عزیزمان که زندگی و کار می کنند ، ارسال کرد. آنها در خارج از کشور کار و تحصیل می کنند. هموطنان ما ، هر کجا که باشند ، همیشه بخشی از کشور هستند. همانطور که رئیس جمهور هوشی مین یک بار گفت ، “سرزمین مادری و دولت همیشه به هموطنان خود عشق می ورزند ، همانگونه که والدین فرزندان غایب را دوست دارند. این یک فرد معنوی و معنوی است ، عشق یک خانواده است.”

اپیدمی تا حد زیادی تحت کنترل است

نخست وزیر گفت که در بهار سال جدید کنگره ملی XIII حزب بطور جدی برگزار شده است ، با موفقیت ، با بسیاری از راه ها و راه حل های جدید ، تمام منابع مردم را گشوده و بسیج کرده است. گروه های قومی به شدت رشد کرده و فضای شادی ، اعتماد و آرزوهای ویتنام را برای حرکت به سمت ثروت و قدرت ایجاد کرده اند.

کنگره حزب نگاهی به دستاوردهای 35 ساله Doi Moi ، ارزیابی راه غلبه بر مشکلات در 5 سال گذشته و به ویژه در سال 2020 ، “کشتی” ویتنامی توسط اپیدمی Covid-19 متزلزل شد ، اما تحت رهبری حزب ما “هدف دوگانه” را برای جلوگیری از شیوع Covid-19 با موفقیت اجرا کرد ، در حالی که حفظ ، ترمیم ، توسعه اقتصادی-اجتماعی ، مراقبت از زندگی مردم ، اجازه نمی داد کسی رها شود. این کشور در جریان Typhoon Covid-19 از تقریباً 90،000 ویتنامی که به خانه خود بازگشتند استقبال می کند.

در حالی که بسیاری از کشورهای جهان دارای رکود اقتصادی شدید هستند ، ویتنام پیشی گرفته است ، نرخ رشد مثبت نزدیک به 3 achieved را بدست آورده است ، گردش صادرات و واردات به 540 میلیارد دلار رسیده است ، مازاد تجارت نزدیک به 20 میلیارد دلار است ، کشور ما بیش از 33000 سرمایه گذاری مستقیم خارجی دارد پروژه هایی با سرمایه 385 میلیارد دلار.

نخست وزیر اخیراً نگرانی زیادی از بستگان خارج از کشور در مورد اپیدمی کوید -19 در اواخر ژانویه دریافت کرده است. این نسخه جدیدی از Covid-19 است که اداره آن سخت تر است. اما ما پیگیری عملی پیشگامانه سرعت را انجام دادیم ، بطور قاطع محلی سازی کردیم ، متمرکز بر مهار اپیدمی ها بودیم ، و رضایت ، پشتیبانی ، اقدام مشترک ، عشق ورزیدن و مشکلات مشترک را بدست آوردیم. تاکنون ، این اپیدمی تا حد زیادی تحت کنترل بوده است ، تلاش می شود مردم را از استقبال از سال نو ایمن و خوشحال نگه دارد.

ما بسیاری از فعالیتهای عمده امور خارجه را در سال 2020 با موفقیت به عنوان رئیس ASEAN 2020 ، AIPA 41 و عضو شورای امنیت سازمان ملل متحد ، اجرای ابتکاری “دیپلماسی COVID” ، “دیپلماسی” انجام داده ایم. آنلاین »با 35 تماس تلفنی سطح بالا از دبیرکل ، رئیس جمهور ، نخست وزیر ، رئیس مجلس شورای ملی و سخنرانی های آنلاین در مجامع سازمان ملل ، G20 ، OECD ، WHO ، …

ما می توانیم افتخار کنیم که کشور ما هرگز از ساختار ، پتانسیل ، موقعیت و اعتبار بین المللی برخوردار نبوده است ، همانطور که دبیرکل و رئیس جمهور نگوین پو ترونگ گفت.

نخست وزیر گفت که دستاوردهای بزرگ کشور در سالهای اخیر ، به ویژه تلاش برای غلبه بر مشکلات در سال 2020 ، سهم همراه و مهم 5.3 میلیون نفر از مردم خارج از کشور را دارد. حزب و دولت همیشه به مشارکت در همه زمینه ها ، برای سرمایه گذاری ، تجارت ، انتقال دانش و فن آوری احترام می گذارند و نزدیک به 80 میلیارد VND و بسیاری از سایت ها را برای جلوگیری از همه گیری ها و بهبود سیل باران در ویتنام مرکزی اهدا می کنند. مبلغ کل حواله های ارسال شده طی 5 سال به 75 میلیارد دلار رسیده است که منبع ارزشمندی برای توسعه کشور است … … خصوصاً نظرات مردم ما در خارج از کشور درباره پیش نویس سند کنگره حزب. XIII شناخته شده است ، بسیار مورد توجه است.

نخست وزیر گفت که سهم هموطنان ما ادامه سنت ارزشمند ملی است: “سنگ فرسوده است ، اما فرسوده نمی شود. عشق به ملت قلب سختی است.”

2021 اولین سالی است که کشور با اجرای یک استراتژی 10 ساله ، 2030-2021 و با هدف یک کشور مرفه و مرفه ، به اجرای وظایف پنج ساله برای توسعه اقتصادی – اجتماعی ، 2021 – 2025 وارد می شود. 2045. نخست وزیر امیدوار است که هر شهروند ویتنامی ، چه در خانه و چه در خارج از کشور ، “لاک” ، “هونگ” با آتش آرزو ، همراه با اجماع و عزم راسخ برای غلبه بر مشکلات ، ماندگار و ماندگار به عنوان کیفیت “قهوهای مایل به زرد” باشد. Suu Golden Buffalo “- 2021 ، به طوری که قدرت کل ملت می تواند در یک کشور ادغام شود ، و دستیابی به موفقیت بزرگی را ایجاد می کند که باعث می شود مردم ما قدم به قدم به جلو و در کنار یکدیگر به جلو بروند. 5 نیروگاه قاره ای.

نخست وزیر گفت: با اعتقاد به این که بیماری همه گیر Covid-19 به زودی از بین خواهد رفت ، جهان در صلح است ، بنابراین سال آینده می تواند از بسیاری از ویتنامی ها استقبال کند تا برای استقبال از Tet به وطن خود بازگردند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *