ظاهراً از Thanh Ha ، با قیمت بالاتر از 500،000 VND / کیلوگرم در فرانسه فروخته می شود ، هنوز گران است

[ad_1]

پس از 3 روز در قفسه های سوپرمارکت های آسیایی در پاریس ، تعداد زیادی نشان می دهد که Thanh Ha از ویتنام با یک مهر ردیابی ، وارد شده برای اولین بار در فرانسه ، به سرعت فروخته شد.

اطلاعات اداره تقویت تجارت (وزارت صنعت و تجارت) می گوید كه محصولات لیچی با تمبر ردیابی كه این واحد هنگام صادرات به فرانسه استفاده كرده است ، تأثیر مثبتی داشته است.

با وجود قیمت کل بازار 18 یورو در هر جعبه 1 کیلوگرم (معادل بیش از 500000 VND / کیلوگرم) ، بسیاری از مشتریان برای کل خانواده و به عنوان هدیه برای دوستان فرانسوی تا 5 کیلوگرم خریدند.

بنابراین ، شرکت های فرانسوی تصمیم گرفته اند برای تأمین تقاضای بازار بیش از آنچه انتظار می رود برنامه واردات خود را تسریع كنند و گروه دوم را فقط در این هفته وارد خواهند كرد.

بنابراین ، در 7 روز دو محموله با تقریباً 1 تن لیچی ویتنامی وجود داشت که رسماً از طریق هوایی به فرانسه وارد شد.

مشتریان خارجی علاقه زیادی به پیگیری چاپ دارند و از اینکه می توانند طیف کاملی از اطلاعات لیچی ، از روند رشد تا تاریخ برداشت ، بسته بندی و گواهینامه ها ، کنترل کیفیت را فقط با تلفن شخصی بدست آورند ، متعجب هستند.

لیچی ها از Thanh Ha در سوپرمارکت A Chau (فرانسه) فروخته می شوند.

آقای وو آنه پسر ، مسئول دفتر تجارت ویتنام در فرانسه ، گفت كه سالها فرانسه همیشه به دانش منشا غذا تأكید كرده است تا كیفیت کالا را تضمین كند ، تعهد و مسئولیت صنایع غذایی را بهبود بخشد. تولید کنندگان و توزیع کنندگان مصرف کنندگان.

بسیاری از محصولات غذایی ، از جمله محصولات گوشتی ، دارای ردیابی اجباری مزرعه به چنگال هستند ، اما هیچ مصوبه ای برای محصولات کشاورزی وارد شده به فرانسه وجود ندارد. اجباری

به منظور پیشبرد بیشتر ترویج و مصرف لیسک ویتنامی در فرانسه ، دفتر تجارت و سفارت ویتنام در فرانسه غرفه ای برای تبلیغ لیسه ویتنامی در جشنواره غذای ویتنام 2021 ، که در اول مارس سال 2020 برگزار می شود ، ترتیب می دهند ، 19 ژوئن ، در مکان مونژ ، مرکز پاریس.

در این رویداد ، بسیاری از مصرف کنندگان فرانسوی برای اولین بار طعم خوشمزه لیچی Thanh Ha، Hai Duong را کشف خواهند کرد.

پیش از این ، محموله ای نزدیک به 1 تن لیچی ، که در 12 ژوئن در فرودگاه بین المللی شارل دوگل (فرانسه) وارد شده بود ، اولین محموله ای بود که با مهر پیگیری صادر شده توسط وزارت ارتقا مبدأ وارد بازار اروپا شد. تجارت ساخت و ساز.

بنابراین ، پس از یک وقفه 5 ساله ، این اولین دسته لیچی ها هستند که به مقدار خودشان به سفارش خود (که با میوه های عجیب و غریب دیگر همراه نیستند) ساخته شده توسط سیستم سوپرمارکت آسیایی وارد کشور می شوند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *