صفحات یخ ، بازدید کنندگان منتظر کائو بنگ هستند تا در سرمای -9 درجه سانتیگراد به دنبال برف بروند

[ad_1]

دما به منفی سانتیگراد ، در قله های کوه در Kao Bang ، Lang Son کاهش می یابد ، بسیاری از گردشگران برای شکار برف با هم قدم می زنند.

در حال حاضر مکانهای زیادی با یخ در ارتفاعات برخی استانهای کوهستانی شمالی وجود دارد که انتظار می رود امروز یا فردا برف بارید. به همین دلیل بسیاری از جوانان برای تماشای برف دور هم جمع می شوند.

پوشش یخی در منطقه توریستی Mau Son (پسر لنگ).

دما در ساعت 11:30 روز 8 ژانویه در بالای کوه Phia Oac (منطقه نگوین بین ، استان کائو بانگ) -9 درجه سانتیگراد است. تمام درختان بالای کوه در پارک ملی Phia Oac 1931 متر ارتفاع دارند – Phia Den پوشیده از یخ بود.

دمای ظهر 8 ژانویه در منطقه توریستی Mau Son 0 درجه سانتیگراد است.

Pham Huu Tuen ، مردی در بالای بلوط Fia ، گفت که یخ از شب گذشته ظاهر شده و در حال ضخیم شدن است. با توجه به تجربه وی ، این وضعیت 1-2 روز طول خواهد کشید. “تقریباً هر ساله در اینجا یخ و برف وجود دارد ، فقط با تفاوت در ضخامت یا ضخامت. در حال حاضر ، گردشگران بیشتری برای تحسین و عکس گرفتن به اینجا می آیند.”

در منطقه توریستی Mau Son (منطقه لوک Binh ، استان لانگ سون) دمایی که گردشگران امروز بعد از ظهر (8 ژانویه) ثبت کردند 0 درجه سانتی گراد است. یخ حدود 3 ساعت در اینجا ظاهر شد. هنوز مه و باد شدید وجود دارد.

به گفته آقای نگوین مین چویین ، گردشگر حاضر در منطقه توریستی مائو سون ، احتمال دارد امروز برف ظاهر شود.

براساس مرکز ملی پیش بینی های آب و هواشناسی ، اوایل صبح امروز هوای شدید هوا همه استان های شمال غربی ، ساحل مرکزی شمال و برخی از مناطق مرکز مرکزی را تحت تأثیر قرار داد. پیش بینی می شود که در طول روز و امشب هوای سرد شدید بر سایر نقاط در مرکز مرکزی و سپس در بعضی از نقاط در جنوب مرکزی تأثیر بگذارد.

در قسمت شمال و شمال مرکزی هوا بسیار سرد است و به سرما آسیب می زند. کانون سرماخوردگی مضر در استان های لائو کای ، توئن کوانگ ، ها جیانگ ، کائو بانگ ، باک کانگ ، لانگ سون با کمترین دما 7-10 درجه ، مناطق کوهستانی 4-7 درجه ، مناطق کوهستانی با مکان های زیر 0 درجه متمرکز شده است. و احتمال بارش برف ، یخبندان و باران.

در اینجا چند عکس از یخ ثبت شده در منطقه توریستی Mau Son (لانگ پسر) و Phia Oac (Cao Bang) وجود دارد:

هوا در Mau Son هنوز مه آلود است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *