شورای ملی به مدت 3 روز جلسه را کوتاه کرد و تمام روز یکشنبه برای مبارزه با اپیدمی تلاش کرد

[ad_1]

نمایندگان مجلس شورای ملی برای تأیید تصحیح برنامه جلسه اول دکمه رأی گیری را فشار دادند

دبیرکل شورای ملی ، رئیس دفتر شورای ملی بوی ون کوئونگ ، گزارش به شورای ملی ، گفت که وضعیت کنونی همه گیر Covid-19 بسیار پیچیده و غیرقابل پیش بینی است. تمرکز بر پیشگیری و کنترل اپیدمی مهم است.

در مواجهه با این وضعیت ، کمیته دائمی شورای ملی و نهادهای دولتی شبانه روز فعالانه و فوری کار می کردند. همیشه در خانه مجلس شورای ملی برای مبادله و هماهنگی طرح ، همسان سازی و توضیح نظر نمایندگان از شورای ملی ، بازنگری و بهبود کیفیت پیش نویس قطعنامه ها برای تصویب به شورای ملی ارائه می شود .

کمیته دائمی شورای ملی برای اطمینان از تکمیل کل محتوای برنامه پیشنهادی با بهترین کیفیت و در مدت زمان کوتاه ، برنامه جلسه اول ، پانزدهم شورای ملی را مورد بررسی و بررسی قرار داد.

کمیته دائمی شورای ملی در مورد برنامه کار جلسه از 25 ژوئیه تا پایان اولین جلسه بحث و تصمیم گیری کرد. به ویژه ، شورای ملی را برای کار در روز یکشنبه (25 ژوئیه) سازمان دهید. کاهش 1 روز بحث در سالن برخی از مطالب مربوط به امور مالی ، بودجه ، سرمایه گذاری های عمومی ، برنامه هدف ملی ؛ از محتوای کارکنان 1 روزه استفاده کرده و برخی از جلسات شورای ملی را پس از ساعت 11:30 یا بعد از ساعت 17:00 تمدید کنید. جلسه 3 روز زودتر از برنامه مصوب شورای ملی در جلسه مقدماتی برنامه ریزی شده برای خاتمه در 28 ژوئیه به پایان می رسد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *