شناسایی فرد چینی دیگری که به طور غیرقانونی وارد منطقه Than Xuan شده است

[ad_1]

در مکالمه با اقتصاد و امور شهری در تاریخ 15 مه ، نماینده پلیس منطقه Than Xuan اطلاع داد که با تلاش برای تقویت بررسی و بازرسی از محل اقامت موقت به منظور شناسایی فعالانه و بلافاصله به خارجیانی که وارد کشور می شوند ، خدمت می کند. یک فرد چینی که به طور غیرقانونی وارد منطقه شده است.

از طریق کار برای تقویت بازرسی و بازرسی از محل اقامت موقت ، آژانس پلیس بسیاری از افراد چینی را که به طور غیرقانونی وارد هانوی می شدند ، پیدا کرد.

پیش از این ، در شب 7 ماه مه ، کارگروه پلیس منطقه Than Xuan یک بازرسی اداری از طبقه 23 ساختمان آپارتمانی Legend (خیابان Nguyen Tuan 109 ، بخش Nhan Chinh Ward) انجام داد. در طول بازرسی ، گروه عملکردی 4 نفر را پیدا کرد که شامل: 1 نفر ویتنامی و 3 شهروند چینی است. در اصل مشخص شد ، یک فرد چینی به نام وو هو ژی (متولد 1995) نمی تواند اسناد قانونی ، ویزای ورود را ارائه دهد.

آژانس پلیس وو هو ژی را با علائم اقامت ، ورود غیرقانونی و دینگ تی ژوان هوآ (متولد 1995 ؛ ساکن شهرداری کیم چونگ ، شهرستان هوی دوک) شناسایی کرد. از افراد برای آزمایش SARS-CoV-2 نمونه برداری و به انزوا متمرکز منتقل شد. پرونده بیشتر در دست بررسی پلیس است.

پیش از این ، در تاریخ 20 آوریل ، نیروهای عملیاتی ناحیه Thanh Xuan 17 چینی را پیدا کردند که به طور غیرقانونی وارد و اجاره خانه در منطقه شده اند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *