سیستم تبلیغاتی هانوی به ایجاد اجماع اجتماعی برای توسعه شهر کمک کرد

[ad_1]

تمرکز خود را بر گسترش رویدادهای مهم در پایتخت و کشور بگذارید

به گفته معاون بخش تبلیغات کمیته شهر حزب Din Thi Lan Duen ، در 6 ماه اول سال ، به دنبال موضوع کار این شهر در سال 2021 ، سیستم تبلیغات پایتخت به کمیته های حزب در همه سطوح مشاوره می دهد برای اجرای کامل تمام جنبه های کار به موقع ، با کیفیت بالا.

که در آن ، کار تبلیغاتی برجسته برای سیزدهمین کنگره ملی حزب ؛ کنفرانس هایی را برای تحقیق و مطالعه عمیق قطعنامه هفدهمین کنگره کمیته حزب در هانوی ، قطعنامه کنگره XIII حزب و 10 برنامه برای یک روز کاری کامل کمیته حزب در هانوی برگزار می کند ، مدت 2020-2025؛ استفاده از “وظیفه مضاعف” ، هم جلوگیری از اپیدمی کوید -19 و هم توسعه اقتصادی-اجتماعی.

نمایندگان کنفرانس

در آن ، کار تبلیغاتی برجسته سیزدهمین کنگره ملی حزب حزب ؛ کنفرانسهایی را برای تحقیق و مطالعه عمیق قطعنامه هفدهمین کنگره کمیته حزب در هانوی ، قطعنامه کنگره XIII حزب و 10 برنامه برای یک روز کاری کامل کمیته حزب در هانوی برگزار می کند ، مدت 2020-2025؛ استفاده از “وظیفه مضاعف” ، هم جلوگیری از اپیدمی کوید -19 و هم توسعه اقتصادی-اجتماعی.

در 6 ماه اول سال ، بخش تبلیغات کمیته شهر حزب ، 508 سند را برای راهنمایی و هدایت کار تبلیغات توصیه ، تهیه و صادر کرد. شامل 22 برنامه کمیته حزب شهر ، 22 گزارش. در کنار این ، کارهایی در زمینه فعالیت های اطلاعاتی و تبلیغاتی برای اطمینان از جهت دهی صحیح ، جهت گیری سیاسی و ایدئولوژیکی ، کیفیت و کارآیی و ایجاد فضای هیجان در بین مردم انجام می شود.

به ویژه ، سیستم مطبوعاتی شهر اشکال مختلفی از تبلیغات را معرفی کرده است. که در آن برای جمع آوری اطلاعات و تأمل در اهمیت و اهمیت کار انتخابات و فعالیت های بازرسی انتخابات در شهرک ها و واحدها انجام می شود. مطبوعات شهر با حفظ احساس مسئولیت رای دهندگان در استفاده از حقوق و تعهدات خود ، ارتقا to میهن پرستی و ساختن دولت ، انتشار و تأکید می کنند ، بنابراین به سهم مهمی در موفقیت انتخابات کمک می کنند. انتخابات نمایندگان پانزدهمین شورای ملی و شوراهای ملی در تمام سطوح برای دوره 2021-2026.

معاون دبیر کمیته حزب شهر نگوین ون فونگ در این کنفرانس سخنرانی کرد.

از نظر وظایف و تصمیمات کلیدی در 6 ماه آخر سال 2021 ، سیستم تبلیغاتی شهر بر 10 کارگروه مهم متمرکز خواهد شد. که در آن ، ترویج اطلاعات و تبلیغات در مورد نتایج انتخاب معاونان به پانزدهمین شورای ملی و شورای ملی در تمام سطوح برای دوره 2021-2021 و 10 برنامه اصلی کار کمیته حزب هانوی.

در همان زمان ، در مورد اجرای نتیجه گیری № 01-KL / TW از 18 مه 2021 دفتر سیاسی ، دستورالعمل های کمیته مرکزی تبلیغات و آموزش در مورد ادامه اجرای دستورالعمل 05-CT / TW وزارت دولت ، مشاوره دهید. در مورد “ارتقا learning یادگیری و پیگیری اندیشه ، اخلاق و سبک هوشی مین” و موضوع 2021. “مطالعه و پیروی از افکار ، اخلاق و سبک هوشی مین در مورد اعتماد به نفس ، اعتماد به نفس و تمایل به رشد یک کشور مرفه و خوشبخت “.

اشکال مختلف تبلیغات رسانه ای

در این کنفرانس ، نمایندگان واحدها نتایج فعالیتهای تبلیغاتی طی 6 ماه اول سال را مورد بحث و برجسته قرار دادند ، از جمله نقش کمیته ها و مقامات حزب در تبلیغات برای پیشگیری و کنترل. Pandemic Covid-19 ، خدمت در انتخابات نمایندگان در پانزدهمین شورای ملی و شوراهای ملی در تمام سطوح برای دوره 2021-2026. در کنار این ، کار جذب و جهت گیری افکار عمومی در روند مشاوره در اجرای وظایف سیاسی و حل مشکلات فوری مردم است.

نگوین آن دوک ، معاون سردبیر روزنامه اقتصادی و شهری ، در سخنرانی در این کنفرانس گفت ، از ابتدا راهنمایی ، هدایت و جهت گیری اطلاعات کمیته حزب شهر ، شورای مردم ، کمیته مردم شهر را اعمال می کند از سال به هانوی ، از جمله اقتصادی و شهری مجله ، بسیاری از نوآوری در فن آوری و روش کار برای بهبود بهره وری از اطلاعات و انتقال ساخته شده است. آژانس های مطبوعاتی به موقع و جامع گزارش وظایف و تصمیمات سیاسی را برای مدیریت اقتصادی – اقتصادی کشور و شهر ارائه می دهند.

با روزنامه اقتصادی و شهری ، در حال حاضر علاوه بر روزنامه چاپ شده اقتصادی و شهری ، وب سایت قانون و جامعه ، روزنامه های الکترونیکی ویتنامی و وب سایت های انگلیسی Hanoitimes نیز وجود دارد. قانون و جامعه؛ مصرف (Tieudung.vn) ؛ ترافیک هانوی. متنوع سازی نشریات ، به ویژه با تأکید بر سرمایه گذاری در توسعه روزنامه های الکترونیکی ، تقاضای فزاینده اطلاعات کار و تبلیغات شهر هانوی و نیازهای اطلاعاتی خوانندگان را برآورده کرده است. مبنای گزارش تغییرات سبک کار به مدرنیته و چندرسانه ای است.

نگوین آن دوک ، معاون سردبیر مجله اقتصادی و شهری ، در این کنفرانس سخنرانی کرد.

به طور خاص ، روزنامه اقتصادی و شهری حوادث مهم و مهمی مانند سیزدهمین کنگره حزب و مطالعه ، اجرای و اجرای قطعنامه کنگره را مورد توجه قرار داده است. انتخابات نمایندگان مجلس و نمایندگان شورای ملی در تمام سطوح برای دوره 2021-2026 ؛ به ویژه ، از ابتدای سال ، روزنامه اقتصادی و شهری 9000 مقاله ، مقاله ، عکس ، فیلم ، اینفوگرافیک … در انتشارات خود در مورد اپیدمی کوید -19 ارسال کرده است. پیشگیری و کنترل کوید 19 تبلیغات نوآوری های بسیاری دارد و تأثیرات ارتباطی مثبتی را در جامعه ایجاد می کند.

برای اینکه روزنامه اقتصادی و شهری بتواند کارهای تبلیغاتی بهتری در آینده انجام دهد ، آقای نگوین آن دوک پیشنهاد داد که بخش تبلیغات کمیته شهر حزب همچنان دارای راهنمایی های قبلی در زمینه اداره آژانس های مطبوعاتی حزب باشد. . پایتخت و کل کشور ، مشکلاتی که مردم به آن علاقه مند هستند. ادارات ، مناطق و واحدهای مستقر در زیر شهر باید در ارائه و به اشتراک گذاری اطلاعات مطبوعات ، به ویژه مطبوعات هانوی ، باز و فعال تر عمل کنند تا به آژانس های مطبوعاتی هانوی کمک کنند تا به منابع دسترسی پیدا کنند. نظر.

در زمینه اپیدمی Covid-19 و رقابت فزاینده مطبوعات و شبکه های اجتماعی در زمینه تبلیغات و ارتباطات ، پیشنهاد می شود که این شهر همچنان از نظر منابع مطبوعاتی دارای مکانیسم پشتیبانی ویژه ای باشد. در همان زمان ، به زودی یک مرکز داده مشترک برای استفاده از مطبوعات ایجاد کنید و شرایطی را برای آژانس های مطبوعاتی ایجاد کنید تا بتوانند کارهای سیاسی خود را انجام دهند.

برای هدایت افکار عمومی اطلاعات را حفظ کنید

نگوین ون فونگ ، معاون دبیر کمیته حزب شهر در سخنرانی در این کنفرانس ، نتایج برجسته ای را که در 6 ماه اول سال 2021 توسط سیستم تبلیغات پایتخت بدست آمده است ، ستود. در این میان ، سهم برجسته کمک به سازماندهی موفقیت آمیز تبلیغات پایتخت است. سیستم. وقایع مهم کشور ، و همچنین پایتخت را اعلام کند ، مانند: سیزدهمین کنگره ملی حزب ، انتخابات نمایندگان در پانزدهم مجلس شورای ملی و شوراهای ملی در تمام سطوح برای دوره 2021-2026.

“با رویکردی علمی ، پیشگیرانه ، شدید و روشمند ، سیستم تبلیغاتی شهر سهم مهمی در موفقیت انتخابات گذشته داشته است. در متن شهر و کل کشور ، متمرکز بر اجرای “وظایف دوگانه” ، سیستم تبلیغاتی از شهر به مناطق ، و همچنین آژانس های مطبوعاتی پایتخت ابتکار عمل و مسئولیت را بر عهده گرفتند ، و به طور موثر در مبارزه با اپیدمی. ، ایجاد یک اجماع در بین مردم برای انجام وظایف توسعه اقتصادی – اجتماعی “، معاون وزیر کمیته حزب شهر تأکید کرد.

روسای بخش تبلیغات کمیته شهر حزب شایستگی هایی را به گروه های دارای موفقیت در تبلیغات انتخاب معاونان برای پانزدهمین شورای ملی و شوراهای مردمی در تمام سطوح ، دوره 2021-2021 ، از جمله مجله اقتصادی ارائه دادند. & شهری

معاون اقتصادی کمیته حزب شهر نگوین ون فونگ در 6 ماه گذشته 2021 از سیستم اقتصادی تبلیغات پایتخت درخواست کرد ارزیابی اقتصادی که پایتخت و همچنین کل کشور به دلیل تأثیر اپیدمی کوید -19 با مشکلات زیادی روبرو هستند در پنج گروه اصلی کار تمرکز کنید. اول از همه ، دستورالعمل های کمیته مرکزی و کمیته حزب هانوی را به دقت دنبال کنید تا برنامه های کاری را مشخص و به طور م effectivelyثر اجرا کنید. بخش تبلیغات کمیته حزب شهر موافق با واحدهای مربوطه است که به شورای دائمی کمیته حزب هانوی توصیه می کنند که به زودی قطعنامه موضوعی درباره “توسعه صنعت فرهنگی در پایتخت ، در دوره 2021-2025 ، تعیین شده برای سال 2030” صادر کند. ، دید تا سال 2045. “

علاوه بر این ، سیستم تبلیغاتی پایتخت همچنان بر گسترش موثر “مأموریت دوگانه” ، هم پیشگیری و کنترل اپیدمی Covid-19 و هم توسعه اقتصادی-اجتماعی متمرکز است. در آینده ، شهر واکسیناسیون وسیع Covid-19 را برای انسان انجام خواهد داد ، بنابراین سیستم تبلیغاتی شهر و همچنین آژانس های مطبوعاتی بر تبلیغات برای ایجاد اجماع بین مردم تمرکز می کنند ، بنابراین به بخشی از مصونیت جامعه کمک می کنند. کنترل و پیشگیری از Covid-19

سیستم تبلیغات سرمایه باید فعالانه مسائل مهم و پیچیده م affectثر بر ایدئولوژی کادرها ، اعضای حزب و مردم را بطور فعال درک و پیش بینی کند. که در آن لازم است برای حفظ فعالیت ارائه اطلاعات و جهت گیری از همکاران در مورد مسائل مربوط به افکار عمومی مورد علاقه “، – پرسید معاون دبیر کمیته حزب شهرستان.

با دریافت دستورالعمل هایی از نگوین ون فونگ ، معاون دبیر کمیته حزب شهر ، بوی هوئن مای ، رئیس بخش تبلیغات حزب شهر ، تأیید کرد که سیستم تبلیغاتی پایتخت برای انجام وظایف خود به خوبی بر مشکلات و چالش ها غلبه خواهد کرد.

در این کنفرانس ، بخش تبلیغات کمیته حزب هانوی به 18 تیم و 18 نفر که در تبلیغات انتخاب نمایندگان به پانزدهمین شورای ملی و شوراهای مردمی در همه سطوح و وظایف دستاوردهایی کسب کرده اند ، شایستگی هایی را اهدا کرد. دوره 2021-2026 ، از جمله تیم “روزنامه اقتصادی و شهر”.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *