سومین بیمارستان صحرایی توسط Sungroup در Hai Duong ساخته خواهد شد

[ad_1]

پس از تحقیق در مورد 5 امتیاز ، گروه سان تصمیم گرفت سومین سایت ساخت BVDC را در هایو دونگ ، ویتنام – مدرسه آموزش حرفه ای کانادا در کانگ هوآ ، چی لین انتخاب کند.

طی 1-2 روز آینده ، بیمارستان 3 فیلد (BVDC) در های دونگ انتظار می رود که ساخت و ساز اضطراری را با مقیاس فاز I 1000 تخت ، مطابق با شرایط مراقبت از بیماران آلوده آغاز کند. کوید – 19 تا درجات مختلف از خفیف تا شدید.

Sun Group با رهبران Hai Duong دیدار می کند تا تصمیم بگیرد بیمارستان سوم صحرایی بسازد
خانم Vu Thi Cam Trang ، معاون رئیس جمهور و مدیر عامل گروه Sun در منطقه پایتخت ، گفت: “Sun Group به عنوان یک شرکت ویتنامی نمی تواند در هنگام نیاز کشور برجسته شود. با توجه به وضعیت پیچیده اپیدمی Covid-19 در استان ، ساخت ماکت Du Duong BVDC خیلی سریع توسط ما تصمیم گرفت. مانند Tien Son BVDC ، ما انتظار داریم BVDC در Hai Duong قابل استفاده نباشد. با این حال ، مشارکت و همکاری گروه خورشید به Hai Duong کمک می کند تا جایگاه و منابع بیشتری داشته باشد تا با اعتماد به نفس ، آماده مقابله و غلبه بر مشکلات ناشی از اپیدمی ، به زودی سرعت طبیعی زندگی مردم را عادی کند ، مانند این از طریق آن وضعیت اقتصادی – اجتماعی در استان به طور خاص و در کل کشور را تثبیت می کند. “

سومین بیمارستان صحرایی طی چند روز آینده توسط سانگروپ ساخته می شود

پیش از این ، استان Hai Duong دو مرکز DC در استان ، در مرکز پزشکی Chi Lin و دانشگاه فنی پزشکی Hai Duong ساخته است. صبح 29 ژانویه ، حدود 30 بیمار مبتلا به Covid-19 در اولین BVDC ، واقع در مرکز پزشکی چی لین ، بستری شدند.

فاز اول یک بیمارستان ساختمانی دارای مقیاس 1000 تخت است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *