سرانجام ، هانوی قرنطینه متمرکز را علیه اپیدمی کوید -19 بررسی کرد

[ad_1]

تیم بازرسی پیشگیری و کنترل شهر Covid-19 سازمان و مدیریت منطقه متمرکز جدا شده را در هتل Hoa Binh ، منطقه Hoan Kiem بررسی کردند.

با بازرسی ، تیم بازرسی 2 را یادداشت کرد هتل مقررات دقیقاً اعمال شده در عایق کاری سلامت ، اطمینان از جلوگیری از شیوع بیماری های همه گیر کووید 19. وی تاکنون 577 مهمان در هتل Hoa Binh پذیرفته است که قرنطینه آنها برای 552 مهمان تکمیل شده است ، در حال حاضر 25 مهمان در اینجا قرنطینه شده اند. همچنین در هتل اینترکانتیننتال هانوی وستلاک در حال حاضر به 9 مهمان خدمات می دهد ، تعداد کل مهمانان منزوی 595 نفر است.

در هتل Hoa Binh ، تیم بازرسی یک نیروی پزشکی دائمی را برای بررسی درجه حرارت بدن دو بار در روز برای نظارت بر سلامتی مهمانان ثبت کردند.

تیم بازرسی همچنین متذکر شد که هر هتل دارای یک دستورالعمل روشن است ، یک راه حل ضد عفونی کننده برای میهمانان کامل. موارد قرنطینه درب منزل سرو می شود. نیروهای امنیتی 24/24 شبانه روز کار می کنند ، مکانهای جداگانه را دقیقاً رصد می کنند و ضمن جلوگیری از ورود و خروج از منطقه منزوی ، جلوگیری از شیوع بیماری کوید -19 را به شدت اجرا می کنند. نیروی پزشکی به طور منظم دمای بدن را 2 بار در روز بررسی می کند ، سلامت میهمانان را کنترل می کند. هر هتل دارای محفظه ای است تا از قوانین جداسازی دقیق و دقیق اطمینان حاصل کند. در همان زمان ، هتل همچنین بلندگوهایی را در راهرو ، تابلوهای پیام ترتیب داد تا موارد را در قرنطینه هتل اعلام کند.

تران وانگ چونگ ، معاون مدیر بهداشت هانوی ، ابتکار عمل در تهیه امکانات هتل برای عایق بندی را ستود.

در کنار این ، 2 هتل کاملاً روند بسته و یک طرفه پیشگیری و کنترل اپیدمی را دنبال می کنند. منطقه ای برای جداسازی متمرکز تجهیزات ، تجهیزات حفاظت از کار ، تمیز کردن اتاق ، اتاق غذاخوری ، خشکشویی ، ضد عفونی … را برای عایق بندی هتل و نیازها مرتب و مرتب کرده است. نیازهای حیاتی فرد منزوی.

این هیئت از سازمان و مدیریت منطقه متمرکز جدا شده در هتل بین قاره ای هانوی وستلیک (منطقه تای هو) بازدید کردند.

هتل ها کاملاً ضد عفونی ، جمع آوری زباله ، درمان محیطی را مطابق با دستورالعمل های بخش بهداشت انجام می دهند. علاوه بر این ، هتل ها بر روی امکانات آموزشی و دانش منابع انسانی که خدمات قرنطینه را ارائه می دهند ، متمرکز شده اند. این هتل همچنین دارای علائم ، مواد جداگانه پزشکی در هر پذیرش و یک اتاق قرنطینه است. به طور خاص ، هتل باید شخص قرنطینه را مطلع کند تا تعهد خود را برای استفاده از مقررات قرنطینه امضا کند. علاوه بر این ، هر هتل ماسک ، ضد عفونی کننده دست … تا پایان دوره قرنطینه برای فرد منزوی توزیع می کند …

دکتر تران وانگ چونگ ، معاون اداره بهداشت هانوی ، ابتکار عمل در آماده سازی امکانات هتل برای انزوا را ستود. هماهنگی با واحدهای پزشکی منطقه Hoan Kiem ، منطقه Tay Ho برای دریافت دقیق و ضد عفونی از منطقه جدا شده به طور منظم ؛ دفع زباله مطابق با مقررات.

در حال حاضر InterContinental Hanoi Westlake به 9 مهمان خدمات می دهد ، تعداد کل مهمانان منزوی 595 نفر است

با این حال ، رئیس تیم بازرسی از هتل ها خواست تا مکانهای جدا شده را از ورودی تا خروجی مدیریت و نظارت دقیق کنند ، حتی وقتی سایت قرنطینه به جامعه بازگشت. “در هر قرنطینه ، ما اجازه آلودگی متقابل یا آلودگی جامعه را نمی دهیم. هتل ها همچنان به بهبود کیفیت ، نگرش نسبت به خدمات ، تمیز کردن و ضد عفونی منظم محیط ، سازماندهی نقاط مناسب و مناسب برای ضد عفونی و شستن دست ها ادامه می دهند. علاوه بر این ، هتل هماهنگی با سایر واحدها را برای اطمینان از ایمنی مطلق مهمانان تقویت می کند. به ویژه ، این مرکز با رعایت دقیق بخشنامه ها و مقررات شهر وزارت بهداشت برای راهنمایی پزشکی ، پیشگیری و کنترل شیوع بیماری های کوید -19 بر علیه انسان ، موجودات قرنطینه شده را به طور فعال کنترل می کند. دکتر تران وانگ چونگ گفت:

در حال حاضر 18 هتل قرنطینه در هانوی وجود دارد. تاکنون هانوی 23460 قرنطینه در 18 هتل دارد. در روند قرنطینه 18 مورد مثبت وجود داشت ، اما بخش بهداشت پایتخت اقدامات به موقع را انجام داد ، بنابراین هیچ موردی از آلودگی متقابل وجود ندارد ، به ویژه تماس های نزدیک به تدریج محدود می شوند.

دکتر ترن وانگ چونگ معاون مدیر گروه بهداشت هانوی است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *