سارقان را به طور مداوم برید ، مرد جوانی به 12 سال زندان محکوم شد

[ad_1]

در 21 ژوئن ، دادگاه مردمی در هانوی متهمان ل وان آن (متولد 1989 توسط Tan Hoa) ، Nguyen Ba Dung (متولد 1986) ، Nguyen Van Long (متولد 1988 ، هر دو در Tan Oai) و Kuen Van Walk (متولد SN 1979) ، در Chuong My) به جرم قتل و سرقت تحت محاکمه است.

متهمان در دادگاه.

طبق تصمیم بدوی ، که ادعا می کند در شب 24 فوریه سال 2020 ، سه سارق از جمله دونگ ، لانگ و اووک با اسپری فلفل ، چراغ قوه کوچک ، قیچی و پنس حمل می کردند … با دو ماشین در سفر بودند. ماشین به روستای کوین دو ، شهرداری وین کوین ، منطقه Thanh tri ، هانوی.

حدود ساعت 3 آن روز ، گروه دونگ سه چرخه Le Van Anh (به ارزش 8 میلیون VND) را جلوی فروشگاه دیدند ، بنابراین آن را به سرقت بردند. هنگامی که لانگ ، واک و دان در حدود 30 متر دورتر با خود سه چرخه حمل می کردند ، توسط لو وان آن در حالی که از طریق دوربین نگاه می کرد آنها را کشف کرد. وانگ آن شمشیر و مخزن بنزین را برای تعقیب او گرفت.

واک و لانگ با دیدن این موضوع سوار موتور می شوند تا فرار کنند در حالی که دون توسط ل وان آن تعقیب می شود. دون در حالی که یک اسپری فلفل به دست صاحب خانه می دوید ، دوید. لو وان آن به دلیل عصبانیت از دست دادن دارایی ، با استفاده از شمشیر یکی از سرهای خود را برید و باعث دراز کشیدن Dun بر روی جاده شد. گرچه دونگ دعا می کرد ، اما لوان آن به کار بردن شمشیر خود برای بریدن سر ، صورت و بدن دونگ بارها و بارها ادامه داد. وقتی دون را دید که بیهوش است ، لو وان آن ایستاد و از خانه خارج شد.

دونگ پس از انتقال به بخش اورژانس و بلافاصله تحت مداوا ، 67٪ آسیب دید. در 25 فوریه سال 2020 ، لو وان آن برای تسلیم و اعتراف به جرم به پلیس منطقه Than Tri رفت.

در دادگاه ، همه متهمان به جرم شناخته شدند. متهم وانگ آن گفت که چون به او صورت صورت فلفل پاشیدند ، حال خود را از دست داد و بارها شمشیر دون را برید. در طول دادگاه ، اعضای هیئت منصفه متهم وانگ آن را به جرم قتل به 12 سال زندان محکوم کردند. متهمان دیگر 10 ماه مشروط و 15 ماه زندان به جرم سرقت دریافت کردند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *