ساختمان – “قطعه” گمشده از شهر Phu Quoc

[ad_1]

چند منظوره شهری: راهنمای توسعه پایدار برای Phu Quocمساحت سنگاپور تنها 650 کیلومتر مربع است ، اما 6428 ساختمان با 20 طبقه یا بیشتر وجود دارد. سنگاپور به جهانیان اثبات می کند که: با جمعیت زیاد ، بانک باریک زمین هنوز هم می تواند بالاترین کیفیت زندگی را ایجاد کند.
سنگاپور به خاطر آسمان خراش هایش معروف است.
با داشتن چنین منطقه ای ، حتی مزایای طبیعی تر ، “مروارید آسیا” ، “10 جزیره معروف ترین سیاره” نامیده می شود ، Phu Quoc می تواند طبق مدل به طور کامل توسعه یابد. سنگاپور ، تبدیل شدن به یک شهر جزیره ای هوشمند که ارزش زندگی دارد ، شهری تفریحی با بالاترین کیفیت خدمات و برتری. با این حال ، اگر هیچ استراتژی جامعی وجود نداشته باشد ، صرفاً برای ایجاد در عرض بانک زمین ، بدون محاسبه عمیق ، دیر یا زود Phu Quoc شکست های برنامه ریزی توسعه شهری رخ داده را تکرار خواهد کرد. در بسیاری از شهرهای بزرگ میزان ریزش جمعیت به شهرهای بزرگ ، نیاز به مسکن ، شغل و نیازهای زیرساختی را افزایش می دهد. به همین دلیل است که یک بار استاد ، دکتر نگوین تونگ ، معاون سابق دانشگاه معماری در هانوی ، گفت: “برای توسعه پایدار شهری ، به همه عناصر شهری باید از جمله ساختمان های بلند توجه لازم را داشت.”
Phu Quoc برای تأمین نیازهای توسعه شهری نیاز به محاسبه مناطق اضافی اضافی دارد.
با پیش بینی رشد سریع جمعیت در زمان بعدی ، رسیدن به 550 هزار نفر در سال 2030 ، 3 برابر بیشتر از هم اکنون و تا سال 2050 نیز به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت ، کارشناسان می گویند که Fu Quoc به زودی باید برای افزودن منطقه. ساختمان های بلند ، ایجاد تأکید بر ظاهر پویا و مدرن ، تأمین نیازهای زندگی ، ایجاد یک تجارت ، تجارت و مطالعه ساکنان شهر. ناگفته نماند ، بدون اضافه شدن ساختمان های بلندمرتبه و زیرساخت های توریستی جزیره Ngoc با حدود 22000 اتاق موجود ، کنار آمدن با رشد گردشگری که انتظار می رود به ترتیب به 10 میلیون بازدید کننده در سال برسد ، دشوار است. از مقاصد معروف توریستی مانند پوکت ، سنگاپور … صحبت از برنامه ریزی شهر Phu Quoc ، معمار Ho Thieu Tri ، مدیر عامل شرکت معماری Ho Thieu Tri ، Ltd. و همکاران (گروه HTT) اظهار داشت: “ما فکر می کنیم توسعه Phu Quoc نه تنها یک شهر توریستی است ، بلکه باید یک شهر چند منظوره باشد ، بسیار ظریف ، هم گردشگری و تجارت تجارت ، تسهیل خدمات خوب ، هم زمان با یک شهر پر جنب و جوش . ایده آل. برای توسعه این ، همه ایده ها برای یک منطقه شهری با ساختمانهای مسکونی بلند ، تمام مراکز فرهنگی و هنری نیز باید همزمان ایجاد شوند تا زنجیره ای از جنوب به جنوب تشکیل شود. شمال و شرق به غرب تا آن را به عنوان یکی از انعطاف پذیرترین و شلوغ ترین شهرهای توریستی در جنوب شرقی آسیا شناخته شود. ““معمای” ساختمان به زودی در قسمت جنوبی جزیره اضافه خواهد شدبه سمت تبدیل شدن به “آسیای جدید سنگاپور” ، قطعه گمشده در Phu Quoc نه تنها شبکه ای از خدمات گردشگری و تجاری است ، بلکه ساختمانهای بلند مرتبه مدرن نیز می باشد. درست پیش رو ، منطقه South Phu Quoc با چشم انداز طولانی مدت به خوبی برنامه ریزی شده است که شامل مواردی فراتر از زیرساخت های اقامتی ، استراحتگاه های لوکس ، انواع خدمات زنجیره ای و مکان های تفریحی است. در 24 ژوئیه هیجان انگیز است … بلکه به چیدمان طبقات مرتفع و کم هم تنیده علاقه مند است در اینجا ، در قسمت جنوبی جزیره ، اولین مجتمع مسکونی بلندمرتبه ظاهر می شود که آجرهایی را برای ساخت یک شهر متمدن بنا می کند ، که ارزش آن را دارد که در Phu Quoc زندگی کند. ساکنان احتمالی Phu Quoc می توانند آرزوی زندگی در آپارتمان های لوکس با چشم انداز گران قیمت دریا و تماشای غروب خورشید را از ورودی و بالکن خود راضی کنند.
نمای گران قیمت دریا در اولین مجتمع مسکونی مرتفع در Phu Quoc.
نه تنها این ، که در مرکز شهر جدید آن اسباب بازی واقع شده است ، صاحب آپارتمان همچنین دارای این امتیاز است که می تواند از آثار فوق العاده ای که به عنوان نماد جدید جزیره مروارید شناخته می شود ، دیدن کند. همچنین از آپارتمان هایشان ، صاحبان خانه می توانند از مهمانی های سبک و سبک لذت ببرند ، در یک سری مراسم و جشنواره هایی که در قسمت جنوبی جزیره برگزار می شود ، آتش بازی تماشا کنند. و فقط در سالن قدم بزنید ، چند قدم بردارید ، همه نیازهای غذا ، سرگرمی ، استراحت ، خرید … بلافاصله برآورده می شوند. بنابراین ، زندگی در یک آپارتمان لوکس در ساحل Phu Quoc مانند یک تعطیلات بی پایان است. قبل از پیش بینی تعداد زیادی از ساکنان و گردشگران که در آینده نزدیک به جزیره جنوبی سرازیر می شوند ، مجتمع های آپارتمانی این لوکس بلافاصله ارزیابی می شود تا پاسخگوی نیازهای زندگی با استانداردهای بالا و کیفیت زندگی در Phu Quoc. به ویژه ، این پروژه آپارتمان برای نیازهای تیمی از متخصصان ، پرسنل و کارگران با کیفیت بالا که برای استقرار و کار در جزیره Ngoc برای مدت طولانی می آیند بسیار مناسب است.
زندگی طبقاتی دلخواه در South Phu Quoc.

پیش بینی شده است که اولین مجتمع مسکونی مرتفع در Phu Quoc مشکل اضافی “قطعه پازل” ساختمان را که تقریباً در خط آغازین شهر جزیره است ، حل خواهد کرد. از آن به بعد ، به تدریج الگوی جمع و جور و هوشمند توسعه شهری در شهر Phu Quoc شکل گرفت ، با یک مدل شهری پویا و پر جنب و جوش ، سازگار با نرخ رشد جزیره جنوبی. با بهره مندی از مالکیت طولانی مدت ، مطلوب ترین مکان در بخش An Thoi ، مجتمع مسکونی جدید سطح بالا انتظار می رود “بازار املاک و مستغلات Phu Quoc” را در سال 2021 ایجاد کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *