زنان در شهرستان هوانگ مای برای کاهش میلیاردها اجاره دانگ برای زنان مستقل مبارزه می کنند

[ad_1]

در مواجهه با تکامل پیچیده همه گیری کووید -19 ، زنان مستقل هنگامی که مجبور به پرداخت اجاره معیشت اضافی می شوند به شدت تحت تأثیر قرار می گیرند. وقتی هانوی برای اطمینان از پیشگیری و کنترل همه گیری کووید -19 فاصله اجتماعی را اعمال می کند ، زندگی حتی دشوارتر می شود.

رهبران اتحادیه زنان در محله هوانگ مای به خانواده یکی از اعضای یک زن دشوار در بخش وینگ هنگ هدیه می دهند.

اتحادیه زنان منطقه هوانگ مای به منظور به اشتراک گذاشتن مشکلات با کارگران مستقل ، کارگران مهاجر که به شدت تحت تاثیر همه گیری کووید -19 قرار گرفته اند ، اخیراً نامه سرگشاده ای به شعب ، انجمن ها و خانواده ها ارسال کرده است. خانوارها خانه هایی اجاره کرده اند و کمپینی را برای رهایی و کاهش اجاره بها در طول اجرای فاصله گذاری اجتماعی ترویج می کنند تا مردم با رعایت مقررات پیشگیری و کنترل همه گیری ها ، محدودیت رفت و آمد به شهرهای خود و به حداقل رساندن خطرات ، احساس امنیت کنند. احتمال عفونت ابتدا بین کارکنان و اعضای زنانی که خوابگاه برای اجاره دارند توزیع و بسیج کنید ، سپس آن را به طور گسترده بین خانوارهای دارای متل اجاره ای در منطقه توزیع کنید.

تا کنون ، اتحادیه زنان ولسوالی در همه سطوح بیش از 300 صاحبخانه خان را در این منطقه تشویق ، متقاعد و بسیج کرده است تا 50 and و 100 re اجاره ها را کاهش دهند (مجموع معافیت ها و کاهش ها بیش از 1 میلیارد VND است). آنها حتی در شرایط سخت چیزهای بیشتری به مستاجران اهدا کردند.

علاوه بر این ، با چابکی گرفتن اطلاعات از طریق رسانه های اجتماعی ، به محض دریافت ویژگی “ارتباط زالو” ، که برای کمک به افراد و سازمان های داوطلبانه در شرایط دشوار متصل می شود ، اتحادیه زنان در شهرستان هوانگ مای به طور فعالانه زنان اتحادیه مردمی را مطلع می کند در همه سطوح ، کارکنان و اعضا را جهت دسترسی به اطلاعات مربوط به افرادی که نیاز به امدادرسانی دارند راهنمایی می کند ، بنابراین به طور مستقیم بررسی ، یادگیری ، شناسایی و داشتن برنامه نگهداری مناسب است. تا کنون ، اتحادیه زنان منطقه ای به طور مستقیم از بیش از 60 مورد مشکل در کانال زالو پشتیبانی کرده است.

به عنوان مثال ، در بند Vinh Hung ، از طریق کانال زالو ، اتحادیه زنان منطقه از خانواده خانم Ha ، آقای Phu (که در گروه مسکن 12 اجاره می دهد) آگاهی دارد. با مرور و جمع آوری اطلاعات از موسسه ، مشخص می شود که آقای Phu در حال حاضر مشمول حمایت اجتماعی است و از حمایت اجتماعی بخش با نرخ بیش از 800،000 VND در ماه برخوردار است. به دلیل این همه گیری ، خانم ها موقتاً کار خود را رها کردند و هیچ درآمدی نداشتند ، بنابراین زندگی او دشوار بود. بلافاصله پس از دریافت اطلاعات ، نماینده اتحادیه زنان منطقه به مسافرخانه آمد ، 200،000 VND به صورت نقدی و هدایای حمایتی ، شامل کالاهای ضروری برای خانم ها و همسرش ، اهدا کرد.

یا مانند خانواده خانم دوونگ ، تیو هوآ (عضو انجمن زنان 1 ، اتحادیه زنان وینگ هنگ) از نظر احساسی گفت: “در حال حاضر ، خانواده من تنها یک مادر و یک فرزند دارند که به یکدیگر تکیه می کنند. من بسیار پیر هستم ، سلامتی من خوب نیست ، اغلب بیمار هستم و هیچ درآمدی ندارم. هنگامی که همه گیری وجود نداشت ، زندگی خانوادگی نیز نسبتاً دشوار بود. در حال حاضر ، هنگامی که همه گیری ، فاصله اجتماعی ، دختران نمی توانند به محل کار بروند ، زندگی حتی دشوارتر است. علاقه مند شدن به اتحادیه زنان در محله هوانگ مای ، هدیه دادن به عنوان یک ضرورت … من بسیار خوشحال و متاثر هستم. این واقعاً یک هدیه و تشویق و حمایت بسیار به موقع و عملی برای خانواده من است. من معتقدم که زنان و پرستاران در شرایط دشواری مانند من که از من حمایت می شوند ، برای غلبه بر بیماری همه گیر هیجان زده و مطمئن تر هستند ، زیرا می دانند که همیشه مشارکت آژانس ها و سازمان های اجتماعی در سراسر جهان وجود دارد. محل “.

اعضای خانواده اتحادیه زنان مای دونگ ، که متل دارند ، در آزادسازی و کاهش اجاره بها مشارکت کردند و به کارگران مشکل دار هدیه دادند.به

نگوین لو هانگ ، رئیس اتحادیه زنان شهرستان هوانگ مای گفت که مطابق با وضعیت فاصله گذاری اجتماعی ، این انجمن از طریق فرم های آنلاین ، انجمن ها ، گروه های سالن و صفحات هوادار ، فناوری اطلاعات را نیز در فعالیت های روزمره اعمال کرده است. با تشکر از این ، فعالیت های تبلیغاتی و اجرایی هنوز هموار ، به موقع و سریع انجام می شود.

علاوه بر این ، اتحادیه زنان هوانگ مای منابع اجتماعی را نیز بسیج کرده است ، بسیاری از مدلها و مشاغل کاربردی را برای حمایت از زنان عضو و افراد محروم در منطقه معرفی کرده است ، مانند “نقطه هدیه رایگان” از دوره فاصله اجتماعی تا کنون ، منطقه ای اتحادیه های زنان در تمام سطوح از نزدیک به 1500 مورد از زنان محروم در منطقه ، که بیش از 835 میلیون VND برآورد شده است ، حمایت کرده اند. علاوه بر این ، پیاده سازی مدل غذایی شکرگزاری ، حمایت از نیروهای جلو در پیشگیری از همه گیری ها ؛ “رفتن به بازار برای کمک به مردم” ، “حمایت از مصرف محصولات کشاورزی” ، … به لطف این ، بسیاری از مناطق ، وقتی تبدیل به “مناطق قرمز” می شوند ، مردم هنوز بسیار آرام و با اعتماد به نفس هستند …[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *