رهبری حزب را در ساختن قانون قانون به وضوح نشان دهید

[ad_1]

صبح روز 9 ژوئن ، در کاخ ریاست جمهوری ، رئیس جمهور نگوین ژوان فوک ، رئیس کمیته مرکزی هدایت اصلاحات قضایی ، با آژانس های مربوطه در مورد برنامه اجرای پروژه “استراتژی ساخت و بهبود حکومت سوسیالیستی قانون ویتنام تا سال 2030 “با چشم انداز تا سال 2045”.

رئیس جمهور ایالت نگوین ژوان فوک ، رئیس کمیته مرکزی اصلاحات قضایی ، سخنرانی کرد. (عکس: Thong Nhat / VNA)

در طول جلسه ، رئیس جمهور نگوین ژوان فوک گفت که تهیه پیش نویس “استراتژی ساخت و بهبود قانون قانون سوسیالیستی در ویتنام تا سال 2030 با تمرکز بر سال 2045”. با قطعنامه سیزدهمین کنگره حزب یک کار مهم است.

رئیس جمهور ایالتی کمیته مرکزی امور داخلی را برای کار سریع ، فعال و مسئولانه در تهیه برنامه ها و لیست اسناد برای خدمت به کمیته راهبری برای توسعه طرح تحسین کرد.

رئیس جمهور ایالت اظهار داشت که تعیین دامنه و زمان اجرای این طرح ضروری است. اصلاح نام استراتژی مطابق با روحیه رهبری دولت مرکزی.

پس از اتمام و اجرا ، این پروژه پیامدهای مهمی برای توسعه کشور دارد ، بنابراین باید دیدگاه حزب و خط مشی بهبود قانون قانون سوسیالیست را منعکس کند.

فرمول بندی محتوای طرح باید رویکرد علمی داشته باشد ، تا سال 2045 دارای چشم انداز بلند مدت باشد ، نوآوری داشته باشد و مطابق با روند توسعه مبتنی بر مطالعات سیستماتیک در مورد وضعیت داخلی و بین المللی باشد.

در همان زمان ، رئیس جمهور به تسلط هوشی مین بر حاکمیت قانون در ویتنام در این طرح اشاره کرد. تأیید دیدگاه وضعیت مردم ، توسط مردم ، برای مردم ، تحت نظارت مردم ، با احترام به حق مردم در کنترل و حمایت از حقوق بشر و حقوق شهروندان. ایده هوشی مین در مورد حاکمیت قانون باید همچنان در تمام مراحل ساخت و بهبود قانون قانون سوسیالیستی در ویتنام مورد پذیرش قرار گیرد.

رئیس جمهور علاوه بر پذیرفتن کامل ایده هوشی مین مبنی بر ایجاد قانون ، خاطرنشان کرد که این پروژه مهم باید رهبری حزب را در ایجاد و بهبود قانون قانون به وضوح نشان دهد.

به ویژه ، علاوه بر ارزیابی وضعیت واقعی ، این طرح باید الزامات ، دیدگاه های راهنما ، راه حل های مشخص و جامع را در ساخت و بهبود قانون قانون سوسیالیستی در ویتنام ارائه دهد. ویتنام ، و تأثیر پروژه در تمام جنبه های کشور هنگام اجرای آن تا در عمل موثر باشد.

رئیس جمهور نگوین ژوان فوک همچنین پیشنهاد داد که کمیته مرکزی امور داخلی همچنان موضوعات لازم و مناسب را به پیش نویس طرح اضافه کند.

روند ساخت و ساز باید خرد متخصصان را در مورد گزارش ها و موضوعات بسیج کند. سمینارها و کنفرانس هایی را برای جلب مشارکت تیمی از متخصصان از سراسر کشور برای شنیدن پیشنهادات برگزار می کند.

علاوه بر این ، ایجاد یک تیم تحریریه بر اساس انتخاب منابع انسانی واجد شرایط. بهبود قوانین کار برای اطمینان از عملکرد نزدیک و کارآمد کمیته مدیریت.

وظایف باید به طور واضح حتی به اعضای کمیته راهبری اختصاص داده شود تا اطمینان حاصل شود که قبل از ارسال برای اظهار نظر به دفتر سیاسی ، طبق برنامه و با کیفیت خوب انجام می شود.

در اواخر ماه ژوئن ، کمیته راهبری برای اولین جلسه تشکیل جلسه می دهد تا در مورد “برنامه اجرای پروژه استراتژیک ساخت و بهبود قانون قانون سوسیالیستی در ویتنام تا سال 2030 با تمرکز بر سال 2030” نظرات خود را تا سال 2045 ارائه دهد. “رئیس باید از کمیته دائمی کمیته راهبری و شرکتهای تابعه آن بخواهد که وظایف و محتوای کاملاً مشخص را تهیه کنند ، اطمینان حاصل شود که جلسه کمیته راهبری از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *