رهبران شهر به دیدار و توزیع هدایا به خانواده های شهر تون تای می پردازند

[ad_1]

بر این اساس ، نگو تی تانه ، یکی از اعضای کمیته مرکزی حزب ، از خانواده نگوین تی گای (متولد 1932 در روستای نگیا پسر) ، مادر شهدا و در حال حاضر با پسر کوچکش زندگی می کند ، دیدار و هدایایی را به خانواده آنها اهدا کرد. شرایط سخت اقتصادی خانم تران تی های (متولد 1950 در روستای کیم دای 1) – در اواخر سال 2020 و اکتبر سال 2020 تقریباً یک خانوار فقیر است ، شهرداری کیم پسر برای حمایت از مشاغل خود را برای معاشرت بسیج می کند ، اما داوطلبانه برای جلوگیری از فقر ، اقتصاد فعلی هنوز دشوار است. آقای نگوین تری سه (متولد 1942 ، ساکن روستای کیم ترانگ) – سربازان زخمی بیش از 80٪ وزن دارند و دریافت کننده رژیم زندان با شرایط اقتصادی دشوار است.

عضو کمیته مرکزی حزب Ngo Thi Thanh Hang از خانواده خانم Nguyen Ti Gai بازدید و هدایایی را اهدا کرد.

به نمایندگی از رهبران شهر ، نگو تی ثان ، یکی از اعضای کمیته مرکزی حزب ، با سلام و احترام از سلامتی وی بازدید کرد و اظهار قدردانی عمیق خود را برای سهم بزرگ ، کمک و فداکاری های خانواده ها در صنعت برای محافظت و ساخت کشور کرد.

عضو کمیته مرکزی حزب Ngo Thi Thanh Hang از خانواده خانم Tran Thi Hai بازدید و هدایایی را اهدا کرد.

به مناسبت سال جدید میلادی 2021 ، تان سو ، دبیر حزب Ngo Ti Thanh Hang هدایایی را اهدا کرد ، برای همه خانواده ها آرزو کرد که بهار جدید را سالم ، شاد و گرم استقبال کنند در عین حال ، ما امیدواریم که خانواده ها همچنان به ترویج سنت انقلاب ادامه دهند تا خانواده های مستحکم ساخته شوند و در جنبش های تقلید میهنی در شهرک فعالانه شرکت کنند.

عضو کمیته مرکزی حزب Ngo Ti Thanh Hang از خانواده آقای Nguyen Tri Tu دیدن و هدایایی را تقدیم کرد.

در عین حال ، وی خانواده ها را تشویق می کند تا بر مشکلات غلبه کنند و زندگی را بهبود ببخشند تا با کمیته های حزب ، مقامات ، جوامع برای ایجاد هر چه بیشتر مناطق محلی زیبا و کمک به توسعه همکاری کنند. از پایتخت ، کشور.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *