رفتن به ارتش برای اطمینان از نظم و امنیت ترافیک در سال 2021

[ad_1]

در این مراسم Truong Hoa Binh ، معاون دائمی نخست وزیر و رئیس کمیته ملی ایمنی ترافیک حضور داشت. رئیس کمیته مردمی شهر هانوی چو نگوک آن ؛ رئیس شورای مردم شهر هانوی نگوین نگوک توآن به همراه روسا و نمایندگان وزارتخانه ها ، ادارات ، ادارات مرکزی و هانوی.

معاون نخست وزیر دائمی ، رئیس کمیته ملی ایمنی ترافیک Troong Hoa Bin در این مراسم سخنرانی کرد.

تروونگ هوآ بین معاون معاون دائمی نخست وزیر در سخنرانی در مراسم راه اندازی از کمیسیون ملی ایمنی ترافیک ، وزارتخانه ها ، شعب ، اتحادیه ها و کمیته های مردمی استانها و شهرها که مستقیماً تحت دولت مرکزی هستند ، خواست تا توسعه را سازماندهی و سازمان دهند. برنامه سالانه ایمنی جاده ای تا سال 2021 را با موضوع “بهبود کارایی و اثربخشی سازمان های اجرای قانون در حصول اطمینان از نظم و ایمنی ترافیک” به شدت و به طور م effectivelyثر اجرا کنید.

در عین حال ، شهرک ها و واحدها ملزم به انجام 9 گروه وظیفه اصلی هستند. به دنبال کاهش 5-10 the تعداد تصادفات جاده ای ، تعداد مرگ و میر و صدمات ناشی از تصادفات جاده ای در مقایسه با سال 2020 است. بر UTGT در پایتخت هانوی ، شهر هوشی مین و شهرهای بزرگ غلبه کنید.

برای اطمینان از ایمنی مردم برای جشن سال نو قمری در تان سو ، معاون نخست وزیر دائمی تروونگ هوآ بین از وزارتخانه ها ، شعب و شهرها خواست وظایفی را که نخست وزیر به این شرکت محول کرده به خوبی انجام دهند. برق 1711 در 7 دسامبر سال 2020 ، هم اطمینان از نظم و امنیت در ترافیک ، و هم مربوط به پیشگیری و کنترل کوید -19.

“قاطعانه به سختی با اقدامات برهم زدن نظم و امنیت ترافیک برخورد می کنیم ، نه به خاطر Tet ، بلکه احترام و آسایش. من به آژانس های مطبوعاتی پیشنهاد می کنم برای دیدن کل جامعه تبلیغ کنند: متوقف کردن ، بررسی و تحریم برای جلوگیری از حوادث ، برای جلوگیری از تلفات ، این مهمترین هدیه Tet است. برای همه مردم ، “گفت: معاون نخست وزیر دائمی Truong Hoa Binh.

مصمم است که به وسایل نقلیه ، رانندگان ، اسکورت ها و مسافران اجازه ندهند هنگام حرکت از مقررات پیشگیری از اپیدمی Covid-19 صرف نظر کنند هنگام بروز عفونت های Covid-19 در مراکز ترافیکی و وسایل نقلیه عمومی ، یک برنامه پاسخ موثر داشته باشید. در صورت بروز عفونت Codvi19 بر روی وسیله نقلیه یا در منطقه تحت کنترل آن ، مسئولیت را به عهده رئیس آژانس یا واحد خود بگذارید.

در این مراسم ، رئیس کمیته مردمی شهر هانوی چوگوک آن وظایفی را به ادارات ، شعب و شهرک ها اختصاص داد.

همچنین در مراسم راه اندازی ، چو نگوک ، رئیس کمیته شهر هانوی ، وظایف خاصی را برای ادارات ، شعب و شهرک های هانوی تعیین کرد تا به طور موثر هدف کاهش ایمنی ترافیک ، حفظ نظم و ایمنی ترافیک را برآورده کند. در شهر در سال 2021 ، به ویژه در سیزدهمین کنگره ملی حزب و برای خدمت به مردم برای جشن سال نو قمری Tan Suu ، جشنواره بهار 2021.

منصوب شده به عنوان مدیر پلیس شهر ، مدیر بخش حمل و نقل ، رئیس کمیته های مردمی مناطق ، شهرها ؛ کمون ها ، بخش ها و شهرها برای به حداکثر رساندن بسیج نیروهای عملیاتی برای تقویت هدف گیری ، انحراف ، جلوگیری از از دست دادن ترافیک در مسیرهای ورودی ، جاده های کمربندی در داخل و خارج شهر ، به ویژه قبل و بعد از جشن سال جدید Lun در Tan Suu و جشنواره بهار در سال 2021. بطور فعال با نیروهای اداره پلیس راهنمایی و رانندگی ، وزارت امنیت عمومی و آژانس مدیریت راهداری برای جلوگیری از UTGT در محل های دریافت عوارض BOT در بزرگراه از طریق شهر ، هماهنگ می شود.

تقویت گشت زنی ، کنترل و برخورد دقیق با تخلفات رانندگی و در عین حال اطمینان کامل از ایمنی پیشگیری از اپیدمی کوید -19 برای گروه های وظیفه و مردم. به بررسی ، شناسایی و تحریم اقدامات زیر توجه کنید: رانندگی با وسیله نقلیه ای که سرعت ، غلظت الکل و مواد مخدر را نقض می کند. راه را اشتباه بروید ، بند هنگام رانندگی با موتور سیکلت یا موتور سیکلت از کلاه ایمنی استفاده نمی کند. تخلفات در زمینه حمل و نقل مسافر و بار ؛ به سختی با مواردی از اتومبیل ، موتور سیکلت ، موتور سیکلت که روی پیاده رو حرکت می کنند برخورد کنید …

ارتقا penal مجازات های سرد از طریق سیستم نظارت بر ترافیک ؛ به موقع از اوضاع با مسابقات غیرقانونی جلوگیری کنید ، همه اقدامات علیه ارائه دهنده خدمات عمومی را سرکوب کنید

نیروهای عملیاتی بلافاصله پس از مراسم خارج شدند.

انتصاب بین بخشی وزارت حمل و نقل – پلیس شهر – وزارت بهداشت همچنان به ترویج بازرسی و رسیدگی دقیق به موارد رانندگی کامیون با استفاده از مواد مخدر و سایر مواد محرک ادامه می دهد. تقویت بازرسی ایمنی ترافیک در گذرگاه های بندری ، بنادر مسافری ، اطمینان از ایمنی ترافیک برای جشنواره بتکده Huong در سال 2021 ؛ اطمینان از ایمنی ترافیک در تقاطع های جاده ای و راه آهن …

به ویژه ، رئیس کمیته مردمی شهر هانوی چو نگوک آن از طریق گشت و کنترل ، بررسی تخلفات ، ثبت مواردی مانند پرسنل ، کارمندان دولت ، کارمندان دولت و کارگران از نیروهای عملیاتی درخواست کرد. دانش آموزان ، دانش آموزان در آژانس ها ، واحدها ، مدارس زیر سطح شهر مقررات مربوط به نظم و ایمنی ترافیک را نقض می کنند ، مراتب را برای هماهنگی مدیریت به آژانس یا واحد مسئول مجرم اطلاع دهند. در عین حال ، اسناد و مدارک باید برای نظارت و رسیدگی فوری به کارمندان ، مجرمان ، کارمندان دولت ، کارمندان و کارمندان به وزارت کشور ارسال شود.

تقویت سازماندهی جنبش به طور منطقی و علمی ؛ همچنان بر کار با ایمنی ترافیک و نقاط سیاه ترافیک تمرکز کنید. ارتقا and و بهبود کیفیت نگهداری و نگهداری سیستم توسط پلها و جاده ها ، جلوگیری از حوادث جاده ای به دلایل زیرساختی. اختصاص یک شرکت با مسئولیت محدود در شهر هانوی در شهر هانوی ، وزارت حمل و نقل ، ادارات و آژانس های مرتبط برای تهیه کلیه شرایط برای به دست آوردن ، مدیریت و مدیریت موثر خط راه آهن شهر Cat Linh – Ha Dong.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *