راه اندازی 5 نقطه پشتیبانی مرتبط با مصرف محصولات کشاورزی در هانوی

[ad_1]

نقطه پشتیبانی ارتباط مصرف محصولات کشاورزی با 489 Hoang Quoc Viet.

در پایان ماه مه 2021 ، وزارت کشاورزی و توسعه روستایی ، کمیته مرکزی اتحادیه کشاورزان ویتنام ، کمیته مرکزی اتحادیه زنان ویتنام و کمیته مرکزی اتحادیه جوانان کمونیست شهر هوشی مین دیدار کردند برای حمایت و اتصال مصرف کنندگان محصولات کشاورزی برای مناطق اپیدمی Covid-19. بر این اساس ، طرفین توافق کردند که نقاط پشتیبانی را به کار گیرند و مصرف محصولات کشاورزی را بهم پیوند دهند.

از بعدازظهر 7 ژوئن 2021 ، وزارت کشاورزی و توسعه روستایی و سایر سازمان ها 5 نقطه را برای حمایت و اتصال مصرف محصولات کشاورزی در هانوی راه اندازی کردند. به ویژه ، نقطه 1: 489 پوند خیابان Hoang Quoc Viet ، منطقه Cau Giay ؛ نقطه 2: خیابان Nguyen Chi Thanh ، شماره 68B ، منطقه دونگ دا ؛ مورد 3: Green Point برای فروش ، 34 Khuc Thua Du ، منطقه Cau Giay؛ مورد 4: فروشگاه غذاهای پاک کو کو ، B23 ، X3 ، منطقه شهری My Dinh 1 ، منطقه Nam Tu Liem ؛ نتیجه 5: فروشگاه اتحادیه تعاونی OCOP ویتنام ، خیابان 186 هون تین ، منطقه Long Bien.

علاوه بر این ، مردم می توانند با سفارش و خرید از طریق سامانه تجارت الکترونیکی و خط تلفن به راحتی محصولات کشاورزی ، ویژه های کشاورزی را از مناطق و مناطق مختلف خریداری و از آنها لذت ببرند. بر این اساس ، مردم می توانند با شماره تلفن 1900 866 630 (ساعت کار از 7:30 تا 19:30 هر روز) تماس بگیرند. محصولات کشاورزی ظرف 24 ساعت به خانه های مصرف کنندگان تحویل داده می شود.

معاون وزیر کشاورزی و توسعه روستایی تران ثان نام گفت که محصولات کشاورزی عرضه شده و مربوط به مصرف تحت مدل “4 کشور” مطابق با روند و مقررات ، از مرحله برداشت ، پردازش اولیه تا بسته بندی اعمال می شود. ، برای اطمینان از کیفیت تازه و خوش طعم ، همراه با اطلاعات واضح در مورد مبدا ، منشا ، زمان جمع آوری ، بسته بندی … در همان زمان ، محصولات کشاورزی همچنین در صورت شیوع بیماری Covid-19 دارای گواهی ایمنی خواهند بود. این محصولات همچنین با آشپزخانه آژانس ها ، واحدها و خانواده های ویتنام مرتبط و مصرف می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *