راننده کامیون در همان جا جان خود را از دست داد و در پشت بزرگراه به پشت یک تانکر برخورد کرد

[ad_1]

این حادثه راننده Duong Trang Kien را در دم کشته است

راننده کامیون در همان جا جان خود را از دست داد و در پشت بزرگراه به پشت یک تانکر برخورد کرد

حدود ساعت 6 صبح امروز (10 ژانویه) ، در کیلومتر 103 + 50 ، بزرگراه هانوی-های فونگ تصادف کرد که منجر به کشته شدن یک نفر شد.

در آن زمان راننده Duong Trang Kien (SN 1986 ، ساکن شهرستان Hoa Lu ، استان نینگ بین) در حال رانندگی با BKS 35C-11588 در بزرگراه Hanoi-Hai Fong بود.

هنگامی که به محفظه گربه Trang رسید (منطقه های آن ، شهر های فونگ) ، ماشین ناگهان به پشت یک تانکر BKS 29C-18172 سقوط کرد و تریلر BKS 29R-01154 را از آقای نگوین دوی هونگ (SN 1983 ، ساکن در منطقه Long Bien ، هانوی). این برخورد باعث شد راننده Duong Trung Kien در دم جان خود را از دست دهد ، دو ماشین آسیب دیدند ، کامیون BKS 35C-11588 کاملاً تغییر شکل داده بود.

آنها خبر را دریافت کردند ، نیروهای ذی صلاح حاضر در صحنه حادثه ، حرکتی را انجام دادند ، بازرسی از صحنه را سازماندهی کردند و علت حادثه را بررسی کردند.

نیروی عملکردی جریان ترافیک را تقسیم می کند و تحقیق در مورد حادثه را انجام می دهد.

برخورد موتورسیکلت با کامیون منجر به کشته شدن یک نفر شد

براساس اطلاعات اداره پلیس راهنمایی و رانندگی ، استان پلیس توم توم ، در تاریخ 10 ژانویه ، حوالی ساعت 10:45 دقیقه صبح ، یک حادثه رانندگی جدی در محل رخ داد که در آن یک نفر در دم جان باخت.

در آن زمان موتورسیکلت هایی که دارای کنترل پنل 82K6 – 8358 بودند و توسط آقای دو ون لین (متولد 1966) کنترل می شد ، در بزرگراه 14 (جاده هوشی مین) در مسیر داک ها به کن توم در گردش بودند. در کیلومتر 1538 + 645 ، با عبور از دهکده 2 ، شهرداری داک لا ، منطقه داک ها ، یک موتور سیکلت ناگهان با یک کامیون با BKS 82C – 050.49 برخورد کرد و در همان جهت گردش می کند.

در نتیجه این برخورد ، موتورسیکلت حدود 3 متر یدک کشیده شد ، آقای دو وانگ لین در دم جان باخت ، بدن او سالم نبود.

موتورسیکلت در صحنه تصادف کاملاً آسیب دیده ، چرخ های جلو و جلو در کنار کامیون گرفتار شده اند.

طبق مشاهدات ، احتمالاً هنگام موتور سواری موتورسیکلت قصد داشته از کامیون سبقت بگیرد که حادثه ای رخ داده است. بلافاصله پس از حادثه نیروهای عملیاتی در محل حادثه حضور داشتند که مقررات راهنمایی و رانندگی را تقسیم کرده و طبق مقررات با آن برخورد کردند.

این پرونده در حال حاضر توسط مقامات در دست بررسی و شفاف سازی است.

در محل حادثه ، سبزیجات در سراسر کامیون پراکنده شده بودند

حادثه وحشتناک جاده ای در مسیر برای جلوگیری از بزرگراه 91

حدود ساعت 6:20 صبح امروز (10 ژانویه) برخی از افراد برای جلوگیری از رانش زمین در بزرگراه 91 (در Binh My شهرداری ، منطقه Chau Phu ، استان Giang) مسیر را دور زدند که شاهد برخورد وحشتناک دو موتورسیکلت با یک کامیون کوچک بود ، حمل و نقل سبزیجات در حال حرکت در جهت مخالف

کامیون در محل حادثه به سمت چپ متمایل شده و سبزیجات تا انتها پراکنده شده اند. در نزدیکی جاده ، مردم دریافتند كه یك نفر با خون زیادی در سرش جان داده است.

زنی که در فاصله ده متری زمین روی زمین افتاده بود توسط مردم به ساحل منتقل شد و به بیمارستان اورژانس منتقل شد. در همین حال ، یک نفر دیگر با موتورسیکلت و راننده کامیون به شدت زخمی شد.

اخبار را دریافت کنید ، پلیس Binh My Commune برای محافظت از صحنه و تنظیم ترافیک برای جلوگیری از خفگی در این جاده آمده است.

واحدهای عملکردی در حال تحقیق برای روشن کردن علت حادثه هستند.

صحنه تصادف

ماشین ها به پایین سنگ هجوم آوردند ، دو نفر فرار کردند

این حادثه عصر روز 9 ژانویه در شبه جزیره Song Tra ، Da Nang اتفاق افتاد. وانت با سرعت به پایین سنگ هجوم آورد و به کابین آسیب زد. خوشبختانه دو نفر موفق به فرار شدند.

این حادثه حوالی ساعت 9 شب در 9 ژانویه رخ داد ، هنگامی که آقای Le Quoc K. (34) در حال رانندگی با یک وانت بار بود ، BKS 43C – 24883 ، همراه خانم Nguyen Thi My L. (30 ساله) ، در حال دویدن به منطقه. منطقه کوه سون ترا. در میانه راه ، چون هوا تاریک بود ، آقای کی برگشت. با این حال ، هنگام چرخاندن سر ماشین ، آقای K. روی پدال گاز اشتباه وارد شد و باعث شد ماشین مستقیماً به ورطه ای فرو رود ، با عمق حدود 50 متر.

یک وانت در محل حادثه در کابین آسیب دید و آقایان K. و خانم L. خوش شانس بودند که توانستند فرار کنند.

بلافاصله پس از حادثه ، آقای K. برای نجات و اطفا fire حریق و نجات با پلیس دا ننگ تماس گرفت. پس از بیش از 2 ساعت ، نیروهای ذی صلاح ماشین را از صحنه خارج کردند.

مقامات شهر دا ننگ هنگام مسافرت به شبه جزیره Song Tra توصیه های زیادی به مردم و گردشگران دارند ، به ویژه ممنوعیت گردش اسکوترها برای اتومبیل ها ، هنگام گردش در این دوره مراقب باشید. باران ، باد ، از حوادث جلوگیری کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *