راننده ای که ماشین سنگین را حمل می کند کارکنان باجه عوارض BOT را در مسیر ویژه معدن Tan Kang بریده و برش می دهد

[ad_1]

راننده با در دست گرفتن یک تبر بلند ، جمع کننده BOT را تعقیب و برش می زند.

این حادثه زمانی اتفاق افتاد که یک کامیون کمپرسی با شماره 51D – 064.60 در حال انتقال مواد (سنگ) از مسیر معدن Tan Cang از طریق ایستگاه ویژه BOT بود ، پس از ورود به باجه عوارض خرید بلیط طبق مقررات اجباری بود. با این حال ، هنگامی که کارکنان rickshaw از طریق این ایستگاه BOT خرید بلیط را متوقف کردند ، اختلافاتی بین کارکنان ایستگاه و راننده بوجود آمد.

در این لحظه مردی با چاقوی بلند از کابین اتومبیل بیرون پرید و با عجله خواستار قطع باجگیر شد و باعث وحشت و فرار این کارمند و بسیاری از اطرافیان شد.

این حادثه با تعقیب و گریز باج گیر منجر به ایجاد ترافیک در ایستگاه بیش از یک ساعت شد. در ساعت 15:00 همان روز ، نماینده مدیریت ایستگاه عوارض ویژه BOT ماجرا را به مقامات گزارش داد.

شناخته شده است که امروزه وضعیت رانندگان اتوبوس که از این ایستگاه BOT عبور می کنند ، همچنان در خرید بلیط از تغییراتی استفاده می کنند ، در پاسخ به این واقعیت که این ایستگاه از طریق ایستگاه بالا بلیط فروخته است (از 15 مه 2021).

کارکنان BOT (پیراهن زرد) با تعقیب راننده و بریدن او تمام می شوند. تصویر از یک کلیپ بریده شده است

پیش از این ، در 22 مه 2021 ، بسیاری از رانندگان کامیون کمپرسی از یک ایستگاه BOT در یک مسیر ویژه در منطقه معدن Tan Cang (در بخش Phuoc Tan Ward ، Bien Hoa ، استان دونگ نای) عبور کردند و از آنها برای پرداخت اتوبوس عبور می کردند ایستگاه با تغییر ، زیرپرداخت ، غوطه وری پول در آب برای دشوار شمردن … ایجاد مشکلات ، طولانی شدن زمان عبور از ایستگاه ، دویدن کاروان پشت ایستگاه برای ایجاد ترافیک در منطقه ایستگاه

نماینده ایستگاه ویژه جاده ای BOT در منطقه معدن Tan Cang گفت: اگرچه رانندگان اتوبوس از روش های فوق برای ایجاد مشکل در ایستگاه استفاده می کردند ، اما مسافران ایستگاه سعی می کردند با راننده همکاری کنند. از زمان. در همین حال ، کاروان عقب متوقف شد و مدت ها منتظر ماند و باعث ناامیدی شد.

دلیل واکنش رانندگان کامیون کمپرسی این است که رانندگان معتقدند که ایستگاه BOT هزینه های بالایی را دریافت می کند. یک راننده کامیون کمپرسی گفت: “در بزرگراه 51 ، یک ایستگاه جاده ای 18 تنی یا بیشتر فقط 2.4 میلیون VND در ماه است ، در حالی که در این جاده تخصصی BOT 2.85 میلیون VND در ماه جمع می کند. بلیط ماهانه). بلیط خرید ماشین 95،000 VND / سفر است بنابراین هزینه بسیار زیاد است! “

ایستگاه ویژه جاده BOT در منطقه معدن Tan Cang (در بخش Phuoc Tan ، شهر Bien Hoa ، استان دونگ نای) توسط کمیته مردمی استان دونگ نای مجاز شده است که به شرکت سهامی سرمایه گذاری An Thuan Phat BOT اجازه دهد ایستگاه (از 15 مه 2021) برای بازگشت سرمایه سرمایه گذاری “شهریه ویژه پروژه حمل و نقل مصالح ساختمانی در بخشهای Phuoc Tan و Tam Phuoc” (شهر Bien Hoa ، استان دونگ نای) در ( فرم قرارداد BOT.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *