راز غذای طلایی اولین پیروزی بزرگ تیم ویتنام در مقدماتی جام جهانی 2022

[ad_1]

تیم ویتنام با یک وعده غذایی طلایی از وینامیلک ، بار دیگر با پیروزی مقابل اندونزی ، آمادگی و عملکرد خوب خود را به اثبات رساند.

در برابر اندونزی با یک بازی شجاعانه و آماده سازی دقیق ، اولین پیروزی یک مسابقه شدید در ورزشگاه امارات متحده عربی اعتماد به نفس هواداران را در نسلی از بازیکنان پرشور و پرشور و داشتن قدرت بدنی که از هیچ تیم دیگری در منطقه کم نیست تقویت کرد. . این امر نه تنها از فداکاری کادر مربیگری ، بلکه از رژیم غذایی طلایی در طول ساعت های جدی تمرین بدنی تیم از وینامیلک – اسپانسر اصلی تیم ملی ویتنام ناشی می شود.

لحظه ای که گل اول روی امارات فوران کرد ، پاداش شایسته ای برای تلاش پسران طلایی تیم ویتنامی بود ، بعد از اینکه نیمه اول بسیار استرس زا بود.

علیرغم شایعات مربوط به کارت تاکتیکی غافلگیرکننده حریف به دلیل “انتقام” برای از دست دادن ورزشگاه My Dinh ، پسران طلایی تیم ویتنامی در تمام نیمه اول کار را با یک ضربه زیبا به پایان رساندند و با اولین گل طلایی تماشاگران را ترک کردند. گل تین لین بازیکن در اولین دقایق نیمه دوم.

از جولای 2019 ، وینامیلک رسماً اسپانسر اصلی تیم ملی فوتبال ویتنام در دوره 2019 – 2022 شده است و نزدیک به 2 سال تیم ملی را همراهی می کند. علاوه بر حمایت مالی ، تیم همچنین یک رژیم غذایی طلایی از محصولات لبنی با کیفیت بین المللی دریافت می کند تا بهترین پایه های جسمانی آماده برای دومین دوره مسابقات مقدماتی جام جهانی 2022 را ایجاد کند ، مانند: 100٪ شیر تازه Vinamilk ، خوردن شیر ماست ، اسموتی ها آب شیر ، نمونه ها.

وینامیلک مفتخر است که یک وعده غذایی طلایی برای همراهی تیم ملی در تور مقدماتی جام جهانی امارات به همراه داشته است.

این محصولات نه تنها مواد مغذی ضروری را تأمین می کنند ، بلکه ویتامین ها و مواد معدنی را نیز برای حمایت از سیستم ایمنی بدن فراهم می کنند و به اعضای تیم کمک می کنند تا همیشه به موقع و از نظر علمی با مواد مغذی لازم همراه باشند.

عکس: Vinamilk

داشتن موفقیت بدنی خوب ، تاکتیک های دقیق ، شروع موفقیت آمیز در زمین امارات متحده عربی اعتماد به نفس جنگجویان ویتنامی را افزایش می دهد ، آماده فتح بلیط تاریخی در مرحله سوم مقدماتی جام جهانی 2022.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *