رئیس کمیته مردم شهر چو نگوک آن پیشگیری از Covid-19 را در بازارها و مراکز درمانی بررسی می کند

[ad_1]

صبح زود ، رئیس کمیته مردمی شهر ، چو نگوک آن ، پس از یک مورد جدید در 4 فوریه ، برای بررسی و هدایت پیشگیری از اپیدمی کوید 19 در ساختمان 88 لانگ هکتار آمد.

چو نگوک آن ، رئیس کمیته مردم شهر ، بر منطقه بندی ساختمان 88 لانگ هکتار نظارت می کند

در طی بازرسی در محل ، رئیس کمیته مردم شهر چو نگوک آن ، ورود شدید به منطقه دونگ دا و واحدهای مربوطه را هنگام فوریت یافتن به منطقه بندی ستایش کرد و نمونه ای از سریعترین موارد را در موارد مربوط به بیمار به دست آورد.

رئیس کمیته مردمی شهر با تشویق نیروهای عملکردی و مردم ، به وضوح به دو مورد اشاره می کند که باید بلافاصله برای جلوگیری از شیوع بیماری انجام شود. اول ، CDC هانوی باید به سرعت نتایج آزمایش را در موارد مرتبط برگرداند. رئیس هیئت رئیسه خاطرنشان کرد: “محاصره گسترده برای کارمندان خوب است ، اما برای مردم بسیار دشوار است. بنابراین ، این منطقه به مناسب ترین راه حل محاصره برای اطمینان از زندگی مردم نیاز دارد.”

دوم ، برای گرفتن نمونه برای آزمایش بیش از 300 مورد که در ساختمان وجود ندارد ، باید فوراً با منطقه تماس گرفته شود.

چو نگوک رئیس کمیته مردمی شهر با خرده فروشان بازار کیم جیانگ صحبت می کند

رئیس کمیته مردمی شهر گفت: “تمرکز و اولویت بندی منابع برای اجرای فوری دو وظیفه فوق برای اطمینان از ایمنی ، جلوگیری از شیوع همه گیر و اطمینان از زندگی و فعالیت های مردم”.

در طول جلسه بازرسی از بازار ، کیم جیانگ (ناحیه Than Xuan) ، در حال صحبت با رئیس کمیته مردم شهر ، خانم Luu Thi Tu (80 ، یک تاجر کوچک در بازار) ، گفت که او را اغلب هدایت می کنند ، ماسک کامل بزن “ما به طور مرتب بر استفاده از ماسک و ضد عفونی کننده دست در بازار نظارت می کنیم. وی گفت: افرادی که به بازار می آیند ماسک هم می زنند ، زیرا در غیر این صورت امکان ورود به بازار را ندارند.

رئیس کمیته مردمی شهر مبارزات مردم در شرایط سخت اپیدمی را به اشتراک گذاشت و به وضوح اظهار داشت: “استفاده از ماسک و ضد عفونی مداوم برای جلوگیری از همه گیری بسیار خوب است. مردم همچنین باید به تدریج این عادت ضروری را در نظر بگیرند.

رئیس کمیته مردمی شهر همچنین از مقامات محلی خواست تا به شدت اقدامات ضد اپیدمی ، به ویژه در بازارها و سوپرمارکت ها را ادامه دهند و اقدامات حمایتی را برای اطمینان از زندگی مردم و اطمینان از داشتن Tet انجام دهند. سال نو مبارک امن و مبارک.

پس از آن ، رئیس کمیته مردمی شهر همچنین پیشگیری از همه گیری ، تحقیقات افراد مرتبط با موارد را در ایستگاه پزشکی بخش Phuc Dien (محله Bac Tu Liem) بررسی کرد. در اینجا ، نمونه ها فوراً برای آزمایش 32 مورد F2 در منطقه گرفته می شوند. جداسازی جریان ، اندازه گیری دما ، ضد عفونی … به شدت اعمال می شود.

رئیس کمیته مردمی شهر بخش 1 درب کمیته مردمی منطقه Bak Tu Liem را بازرسی کرد

رئیس کمیته مردمی شهر یادآور شد و به ایستگاه پزشکی یادآوری کرد که ذهنی نباشد ، اقدامات دقیق را برای پیشگیری از بیماری های همه گیر به منظور اطمینان از حداکثر ایمنی مردم و کادر پزشکی رعایت کند.

در بخش 1 درب کمیته مردمی منطقه Bac Tu Liem ، رئیس کمیته مردمی شهر منطقه را برای سازماندهی تمیز و جامع اقدامات پیشگیری از اپیدمی تحسین کرد. رئیس کمیته مردمی شهرستان به طور مستقیم با افرادی که برای انجام مراحل اداری مراجعه می کنند ، به همه یادآوری می کند که همیشه از ماسک ضد عفونی کننده استفاده کنند و می افزاید: “اجرای مراحل اداری باید از راه دور باشد ، تسهیل کند و به سرعت مانع از سفر زیاد مردم شود. در زمینه اپیدمی های پیچیده. “

در مقر کمیته مردمی شهر تراموا ، منطقه Hoai Duc ، پس از شنیدن منطقه و 6 کمون ، که گزارش سریع را ارائه می دهند ، رئیس کمیته مردمی شهرستان گفت که هنگامی که اپیدمی از 2 شیوع کوانگ دوباره شروع شد Nin و Hai Duong ، شهر فعال شد. سیستم پیشگیری از شیوع بیماری در مناطق مسکونی ، گروه های مسکونی. ویروس ها به سرعت گسترش می یابند ، بنابراین کل سیستم نیز باید خیلی سریع “کار” کند و اساساً با اپیدمی ها مقابله کرده است.

رئیس کمیته مردمی شهر گفت: “امروز ما می خواهیم پایین بیاییم تا ببینیم گروه های نظارت بر جامعه چگونه کار می کنند. درست است چگونه به طور کلی ، رفقا در محل عملکرد خوبی 4 داشتند. یک اسکریپت موضوعی داشته باشید. 6 کمونی که گزارش خود را به پایان رسانده اند به دلیل عملکرد خوب در نظارت بر جامعه تحسین می شوند.

رئیس کمیته مردمی شهر نمونه گیری از موارد F2 و F3 را در ایستگاه پزشکی بخش Phuc Dien بررسی کرد

رئیس کمیته مردمی شهر با یادآوری روح آخرین دستورالعمل 03 گفت که واحدها باید از شناسایی زودهنگام جلوگیری کرده و سپس ردیابی ، منطقه بندی و جداسازی را تسریع کنند. رئیس کمیته مردمی شهر افزود: “نمونه برداری و پاسخ به نتایج توسط واحدهای دقیق منطقه بندی به سرعت انجام می شود. همانطور که در ساختمان 88 لانگ هکتار امروزه ، نتایج آزمایش در همه موارد مرتبط وجود دارد. اگر منفی باشد ، فقط یک منطقه باریک را مسدود می کند تا زندگی مردم را تضمین کند. “

رئیس کمیته مردمی شهرستان همچنین به منطقه یادآوری کرد که به مدیریت دقیق جشنواره ها ، فعالیت های فرهنگی سنتی و توجه ویژه به منطقه با تولید خاص روستاهای صنایع دستی ادامه دهد ، بسیاری از خوشه های صنعتی باید اقدامات لازم را برای اطمینان از ایمنی افراد کار در تولید و تجارت به ناحیه یادآوری کنید که از کار پیشگیری از اپیدمی غافل نشود ، اگرچه همه موارد F1 در منطقه منفی بود ، اما “این فقط برای اولین بار منفی بود.”

رئیس کمیته مردمی شهر با استناد به موارد منفی اول و دوم در Hai Duong که موارد مثبتی است ، پیشنهاد می کند که موارد F1 ، F2 ، F3 به طور دقیق مدیریت شود ، زیرا: “اگرچه 9 بار خوب عمل می کند ، اما برای 10 امین بار ، این مورد را از دست دهید ، تلاش 9 بار قبل از ریختن در دریا.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *