رئیس کمیته حزب برای تبلیغات و آموزش کمیته حزب شهر از خانواده با خدمات شایسته در منطقه Than Xuan بازدید و توزیع کرد.

[ad_1]

رئیس کمیته تبلیغات و آموزش حزب در هانوی ، بوئی هوان مای ، هدایایی را از طرف Tet به آقای Nguyen Than Lak (معلول 1/4 ، در بخش Than Xuan Bak ، منطقه Than Xuan) به آقای تقدیم کرد.

هیئت از سرباز مجروح 1/4 آقای نگوین تانه لاک (متولد 1950) برای Tet دیدن و آرزو کرد او روی صندلی چرخدار ، ضعیف و دارای 3 فرزند است. سپس هیئت از تت ، آقای Pham Ngoc Chau (متولد 1953) که توسط 4/4 زخمی شده بود ، دیدار و آرزو کرد ، خانواده وی دارای 2 فرزند بود. وی دارای سرطان ریه است که به پرتودرمانی نیاز دارد. قبل از بازنشستگی در خدمات دولتی کار می کرد. وی در جبهه های نبرد جنوب ، لائوس و کامبوج شرکت کرده است.

همچنین بعد از ظهر 14 ژانویه ، هیئت دیدار و از آقای تران آن تووی (متولد 1943) ، که یک سرباز 4/4 زخمی بود ، دیدار و آرزو کرد ، خانواده وی دارای 3 فرزند بود. او در انجمن سالمندان در منطقه مسکونی شرکت می کند ، همیشه در تمام فعالیت های محله نمونه است ، همیشه با مشارکت های بالا شرکت می کند و از مقررات منطقه مسکونی ، محلات پیروی می کند. …

Bui Huen Mai ، رئیس بخش تبلیغات کمیته حزب هانوی ، هدایایی را از Tet به آقای Tran An Tui (4/4 معلول ، در بخش Than Xuan Bak ، منطقه Than Xuan) به آقای Tran اهدا کرد.

در خانواده ها ، رئیس کمیته حزب برای تبلیغ و آموزش ، بوئی هوئن مای ، از این شهر دیدن کرد ، آنها را تشویق و هدیه کرد. در عین حال ، ابراز قدردانی عمیق از سهم بزرگ در انقلاب ، و همچنین در روند ساخت و توسعه سرمایه مردم و خانواده ها با خدمات شایسته.

به مناسبت سال نو ، رئیس کمیته حزب برای تبلیغ و آموزش کمیته شهر حزب آرزو کرد که افراد معمولی همیشه شاد و سالم زندگی کنند ، و به کمیته های حزب در همه سطوح ، مقامات و جامعه برای ساخت زیباتر کمک کنند. محله ها و بخش ها ، الگوی درخشانی برای نسل جوان است.

به همین مناسبت ، رهبران منطقه Than Xuan و بخش Than Xuan Bak نیز به 3 نفر از مردم محلی معمولاً هدایایی را به Tet ارائه دادند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *