دو باند بزرگ “متصل به شبکه” زیرساخت های هواپیمایی رسماً راه اندازی شده اند

[ad_1]

باند 25R در فرودگاه Tan Son Nhat رسماً راه اندازی شد
امروز صبح (10 ژانویه) در فرودگاه بین المللی تان سون نات (CHKQT) ، وزارت حمل و نقل مراسم افتتاحیه فاز 1 پروژه به روز رسانی و نوسازی باند فرودگاه نوح بای و تان پسر را برگزار کرد. بهترین. تروونگ هوآ بین معاون نخست وزیر دائمی در این مراسم حضور یافت و سخنرانی کرد.

در طی این مراسم ، معاون نخست وزیر تأیید کرد که ایجاد زیرساخت های حمل و نقل یکی از اهداف موفقیت آمیز است و تأثیر بسزایی در توسعه اقتصادی – اجتماعی کشور دارد. برای ساخت یک شبکه ترافیکی مدرن و همزمان ، باید در دو فرودگاه بزرگ کشور ، نوئی بای و تان سون نات ، “یک قدم به جلو” در اولویت قرار بگیریم. این امر موجب تحریک توسعه اقتصادی و اجتماعی و تضمین دفاع و امنیت ملی می شود.

به گفته معاون نخست وزیر ، این دو پروژه به ویژه مهم هستند که با دستورات اضطراری پر شده اند تا پس از دوره بهره برداری از فرودگاه بر وضعیت بدتر غلبه کنند. تکمیل دو پروژه به بهبود ایمنی و ظرفیت عملیاتی هر دو فرودگاه کمک می کند.

این پروژه درست در هنگام شیوع اپیدمی کوید -19 اجرا شد ، معاون نخست وزیر از تلاش های سرمایه گذار و واحدهای مربوطه برای تسریع در اتمام مرحله اول ، تأمین تقاضا ، به ویژه اوج سال جدید قمری آینده تقدیر کرد. در همان زمان ، معاون نخست وزیر همچنین از واحدها خواست تا به منظور تسریع در اجرای وظایف مرحله دوم ، اطمینان از هماهنگی و کارایی ، را ادامه دهند.

آقای تران وانگ تی ، مدیر شرکت توسعه و مدیریت زیرساخت های حمل و نقل Cuu Long ، تأیید کرد که دو پروژه نوسازی در فرودگاه Noi Bai و فرودگاه Tan Son Nhat طبق برنامه انجام شده است ، و کیفیت و ایمنی پس از بیش از 6 مورد را برآورده می کنند. ماه ساخت.

به خصوص برای پروژه فرودگاه Tan Son Nat ، آقای تران ون تی گفت که در 6 ماه گذشته ، پیمانکاران حدود 100 نوع ماشین را با بیش از 500 مهندس و کارگر نگهداری کرده اند که به 3 مورد کار شبانه روز تقسیم شده اند. به لطف ساخت و ساز و بهره برداری از فرودگاه ، واحدها یک تیم امنیتی برای مدیریت و نظارت ایجاد کرده اند تا امنیت مطلق عملیات در منطقه را تضمین کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *