دونگ نای جلسه اضطراری مربوط به پرونده F1 را که در پارک صنعتی Amata Bien Hoa Hu رونمایی شد برگزار می کند

[ad_1]

وزارت بهداشت استان دونگ نای اظهار داشت که خانم NTTD (32 ساله ، ساكن منطقه 6 ، تان پوو وارد ، شهر دو دوك ، شهر هوشی مین) رئیس بخش موجودی در شركت Tommbow ، در قسمت 514 است ، خیابان 13 ، پارک صنعتی آماتا ، شهر Bien Hoa). خانم دی یک شوهر دارد ، آقای HDTV ، که در یک خانه در شهر دو دوک ، شهر هوشی مین زندگی می کند. آقای V ، شوهر خانم D ، در ساعت 12:30 بعد از ظهر در 7/62021 آزمایش مثبتی برای Covid-19 داد.

رهبران شهر Bien Hoa و مقامات در یک نشست اضطراری در 8 ژوئن 2021.

در تاریخ 30 مه 2021 ، شرکتی که در شهر هوشی مین در آن کار می کرد به آقای V توصیه شد که در خانه بماند تا از شیوع بیماری Covid-19 جلوگیری کند. بعد از ظهر 3 ژوئن 2021 ، از طرف شرکت به آقای V اطلاع داده شد که در گروه F2 است و باید در خانه منزوی شود. در 4 ژوئن ، به آقای V اطلاع دادند که وی در گروه F1 است ، بنابراین او را به یک اردوگاه کار اجباری منتقل کردند.

در همین حال ، خانم D در تاریخ 3 ژوئن به شهر Bien Hoa رفت (در خانه 305/1/52 ، گروه 12 ، محله Tan Cang ، بخش Phuoc Tan ، شهر Bien Hoa). در تاریخ 4 ژوئن 2021 ، خانم D برای شرکتی در پارک صنعتی آماتا کار کرد ، عصر در خانه دو دوک به خانه بازگشت و تاکنون از خانه کار می کرد.

خانم D نمونه هایی را برای آزمایش گرفت و منتظر نتیجه آزمایش از مراکز کنترل بیماری های شهر هوشی مین است. خانم دی به دلیل ماهیت کار خود ، در طول کار در شرکت ، با تمام خطوط کار در شرکت تماس گرفت.

در جلسه اضطراری ، آقای نگوین Dui تان ، نایب رئیس کمیته مردمی شهر Bien Hoa ، پس از دریافت اطلاعات ، نیروهای عملکردی شهرستان 27 مورد F2 را در تماس نزدیک با خانم D بررسی و ردیابی کردند در حال حاضر تمام 27 کارمند و مدیر دفتر در شرکت منزوی هستند ، تا صبح 8 ژوئن 2021 ، این افراد برای اولین بار با SARS-CoV-2 آزمایش منفی کردند.

بخش بهداشت استان دونگ نای بیش از 850 کارگر را شناسایی کرده است که با پرونده F1 با خانم D در تماس بوده اند ، که یک شبانه روز نمونه گیری شد و اکنون به خانه فرستاده شده است. در حال حاضر ، بخش بهداشت استان همچنان بر ارتباط دیگر با خانم D. نظارت می کند.

شهر Bien Hoa به ایستگاههای بهداشتی کمونها و بخشهایی که F2 در آنها زندگی می کند اطلاع داده است تا F2 بتواند اعلامیه های پزشکی را اعلام کند و انزوا را در خانه مدیریت کند. در 7 ژوئن 2021 ، مرکز پزشکی Bien Hoa City ضد عفونی کننده هایی را در سراسر شرکت به مساحت تقریبی 11000 مترمربع پاشید. نیروهای پلیس و نظامی را برای کنترل افراد ورودی و خروجی به شرکت سازماندهی کنید.

باخ تایلندی بین ، مدیر مراکز استانها برای کنترل بیماری ، گفت که شوهر خانم D قبل از 30 مه در معرض خطر عفونت است. بنابراین ، خطر ابتلا به خانم D بسیار زیاد است. خانم D در حال حاضر نتایج آزمایش SARS-CoV-2 را ندارد ، اما نیروهای شهر Bien Hoa نیاز به اقدامات فوری برای جلوگیری از شیوع بیماری دارند ، مانند مورد آلوده.

آقای باخ تای بین همچنین از هیئت پارک های صنعتی استان دونگ نای خواست که موارد مربوط به F1 را بازرسی ، پیگیری و بررسی دقیق کند. در همین حال ، آقای فام ون کوئونگ ، معاون هیئت مدیره پارک شهرک صنعتی استان دونگ نای ، در این جلسه صحبت کرد و گفت که به دلیل F2 نبود که اقدامات شدیدی برای جلوگیری از همه گیری کوید -19 انجام نمی دهیم. .

“با این حال ، برای منزوی کردن کارگران در شرکت ، ارزیابی سطح ، پرداختن به مسائل مربوط به مبانی قانونی ، آرزوها و شرایط شرکت … پیشنهاد شده است. تمام سطوح استفاده از انزوا. “آقای فام ون کوونگ گفت.

در حال حاضر ، به دلیل تعداد زیادی از کارگران در شهر Bien Hoa که فعالیت های اقتصادی را تحت تأثیر قرار می دهند ، مرکز پزشکی Bien Hoa City از وزارت بهداشت ، مرکز استان برای کنترل بیماری و کمیته مردمی شهر Bien Hoa درخواست راهنمایی کرده است. سریع و قاطعانه. در همین حال ، مرکز کنترل بیماری در استان دونگ نای اعلام کرد که آزمایش F2 طی چند روز آینده محاسبه می شود. در آینده نزدیک ، کارگران مرتبط با موارد F1 و D ذکر شده در بالا باید در خانه منزوی شوند تا سلامت آنها را کنترل کرده و لیستی از F3 های مربوطه تهیه کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *