دونگ نای جلسه اضطراری مربوط به پرونده F1 را که در پارک صنعتی Amata Bien Hoa Hu رونمایی شد برگزار می کند


وزارت بهداشت استان دونگ نای اظهار داشت که خانم NTTD (32 ساله ، ساكن منطقه 6 ، تان پوو وارد ، شهر دو دوك ، شهر هوشی مین) رئیس بخش موجودی در شركت Tommbow ، در قسمت 514 است ، خیابان 13 ، پارک صنعتی آماتا ، شهر Bien Hoa). خانم دی یک شوهر دارد ، آقای HDTV ، که در یک خانه در شهر دو دوک ، شهر هوشی مین زندگی می کند. آقای V ، شوهر خانم D ، در ساعت 12:30 بعد از ظهر در 7/62021 آزمایش مثبتی برای Covid-19 داد.

رهبران شهر Bien Hoa و مقامات در یک نشست اضطراری در 8 ژوئن 2021.

در تاریخ 30 مه 2021 ، شرکتی که در شهر هوشی مین در آن کار می کرد به آقای V توصیه شد که در خانه بماند تا از شیوع بیماری Covid-19 جلوگیری کند. بعد از ظهر 3 ژوئن 2021 ، از طرف شرکت به آقای V اطلاع داده شد که در گروه F2 است و باید در خانه منزوی شود. در 4 ژوئن ، به آقای V اطلاع دادند که وی در گروه F1 است ، بنابراین او را به یک اردوگاه کار اجباری منتقل کردند.

در همین حال ، خانم D در تاریخ 3 ژوئن به شهر Bien Hoa رفت (در خانه 305/1/52 ، گروه 12 ، محله Tan Cang ، بخش Phuoc Tan ، شهر Bien Hoa). در تاریخ 4 ژوئن 2021 ، خانم D برای شرکتی در پارک صنعتی آماتا کار کرد ، عصر در خانه دو دوک به خانه بازگشت و تاکنون از خانه کار می کرد.

خانم D نمونه هایی را برای آزمایش گرفت و منتظر نتیجه آزمایش از مراکز کنترل بیماری های شهر هوشی مین است. خانم دی به دلیل ماهیت کار خود ، در طول کار در شرکت ، با تمام خطوط کار در شرکت تماس گرفت.

در جلسه اضطراری ، آقای نگوین Dui تان ، نایب رئیس کمیته مردمی شهر Bien Hoa ، پس از دریافت اطلاعات ، نیروهای عملکردی شهرستان 27 مورد F2 را در تماس نزدیک با خانم D بررسی و ردیابی کردند در حال حاضر تمام 27 کارمند و مدیر دفتر در شرکت منزوی هستند ، تا صبح 8 ژوئن 2021 ، این افراد برای اولین بار با SARS-CoV-2 آزمایش منفی کردند.

بخش بهداشت استان دونگ نای بیش از 850 کارگر را شناسایی کرده است که با پرونده F1 با خانم D در تماس بوده اند ، که یک شبانه روز نمونه گیری شد و اکنون به خانه فرستاده شده است. در حال حاضر ، بخش بهداشت استان همچنان بر ارتباط دیگر با خانم D. نظارت می کند.

شهر Bien Hoa به ایستگاههای بهداشتی کمونها و بخشهایی که F2 در آنها زندگی می کند اطلاع داده است تا F2 بتواند اعلامیه های پزشکی را اعلام کند و انزوا را در خانه مدیریت کند. در 7 ژوئن 2021 ، مرکز پزشکی Bien Hoa City ضد عفونی کننده هایی را در سراسر شرکت به مساحت تقریبی 11000 مترمربع پاشید. نیروهای پلیس و نظامی را برای کنترل افراد ورودی و خروجی به شرکت سازماندهی کنید.

باخ تایلندی بین ، مدیر مراکز استانها برای کنترل بیماری ، گفت که شوهر خانم D قبل از 30 مه در معرض خطر عفونت است. بنابراین ، خطر ابتلا به خانم D بسیار زیاد است. خانم D در حال حاضر نتایج آزمایش SARS-CoV-2 را ندارد ، اما نیروهای شهر Bien Hoa نیاز به اقدامات فوری برای جلوگیری از شیوع بیماری دارند ، مانند مورد آلوده.

آقای باخ تای بین همچنین از هیئت پارک های صنعتی استان دونگ نای خواست که موارد مربوط به F1 را بازرسی ، پیگیری و بررسی دقیق کند. در همین حال ، آقای فام ون کوئونگ ، معاون هیئت مدیره پارک شهرک صنعتی استان دونگ نای ، در این جلسه صحبت کرد و گفت که به دلیل F2 نبود که اقدامات شدیدی برای جلوگیری از همه گیری کوید -19 انجام نمی دهیم. .

“با این حال ، برای منزوی کردن کارگران در شرکت ، ارزیابی سطح ، پرداختن به مسائل مربوط به مبانی قانونی ، آرزوها و شرایط شرکت … پیشنهاد شده است. تمام سطوح استفاده از انزوا. “آقای فام ون کوونگ گفت.

در حال حاضر ، به دلیل تعداد زیادی از کارگران در شهر Bien Hoa که فعالیت های اقتصادی را تحت تأثیر قرار می دهند ، مرکز پزشکی Bien Hoa City از وزارت بهداشت ، مرکز استان برای کنترل بیماری و کمیته مردمی شهر Bien Hoa درخواست راهنمایی کرده است. سریع و قاطعانه. در همین حال ، مرکز کنترل بیماری در استان دونگ نای اعلام کرد که آزمایش F2 طی چند روز آینده محاسبه می شود. در آینده نزدیک ، کارگران مرتبط با موارد F1 و D ذکر شده در بالا باید در خانه منزوی شوند تا سلامت آنها را کنترل کرده و لیستی از F3 های مربوطه تهیه کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *