دومین بیمار مشکوک Covid-19 در شهر هوشی مین آزمایش SARS-CoV-2 را منفی کرد

[ad_1]

تصویر.

بعد از ظهر 4 ژانویه ، طبق گفته وزارت بهداشت ، نتایج آزمایشات تایید کرد که هر دو نمونه از این مورد هستند منفی برای SARS-CoV-2.

یک مورد مشکوک Covid-19 آقای NVP (متولد 1956) ، یک افسر بازنشسته ساکن شهر تان توک ، منطقه بین چان ، شهر هوشی مین بود. آقای پی پس از بازگشت از ساپا به بیمارستان رفت تا از نظر پنومونی ، فشار خون بالا و نارسایی قلبی ، که گمان می رود در شهر هوشی مین باشد ، بررسی کند.

شناخته شده است که آقای P. از 24 دسامبر تا 27 دسامبر به Sa Pa رفت. در این سفر بیمار با هواپیما از شهر هوشی مین به هانوی سفر کرد و سپس در یک گروه 20 نفره با ماشین به Sa Pa ، Lao Kai سفر کرد.

وی پس از بازدید از سا پا ، با اتومبیل به هانوی بازگشت و از هانوی به شهر هوشی مینه رفت. پس از پرواز به Tan Son Nat ، با ماشین به خانه رفت.

در 28 دسامبر ، آقای پی با علائم سرفه و تب ظاهر شد ، بنابراین او در نزدیکی خانه خود دارو خرید و نوشید. در تاریخ 29 دسامبر ، بیمار به کلینیک آمد و در بیمارستان استخدام شد. در 31 دسامبر ، بیمار وارد بخش اورژانس ، بیمارستان نظامی 7A شد. نتایج اولیه آزمایشگاه نشان می دهد که بیمار Covid-19 دارد. بیمار در حال حاضر بصورت جداگانه تحت نظر است.

دولت محلی موقتاً اقامت بیمار در منطقه اسکان مجدد Binh Dien را مسدود کرد ، لیستی از تماس های آماده برای مقابله با نتایج آزمایش را که بیمار مثبت را برای SARS -CoV-2 تأیید کرد ، تهیه کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *