دموکرات ها با کسب دو کرسی در جورجیا ، زمینه را برای کنترل سنا فراهم کردند

[ad_1]

آقای رافائل وارنوک (چپ) و جان اوسوف موفق به کسب دو کرسی در مجلس سنا در جورجیا شدند.

رسانه های آمریکایی از جان اوسوف به عنوان برنده بقیه سناتور جورجیا نام بردند و این امر زمینه را برای کنترل سنا توسط دموکرات ها فراهم کرد.

به ویژه ، آقای جان اوسوف از حزب دموکرات ، سناتور فعلی جمهوری خواه دیوید پردو را با تقریباً 25000 رأی یا تقریباً 0.6 درصد هنگام شمارش 98 درصد آرا شکست داد.

اوسوف ، 33 ساله ، مستندساز ، جوانترین فردی خواهد بود که تاکنون وارد سنای آمریکا شده است.

پیش از این ، پدر رافائل وارنوک ، عضو حزب دموکرات ، نیز در دیدار برگشت در جورجیا پیروزی کمی برابر سناتور جمهوری خواه کلی لوفلر کسب کرد.

بر اساس تحقیقات ادیسون ، پدر وارنوک با شمارش 98 درصد آرا ، 1.5 درصد رهبر سناتور جمهوری خواه لوفلر است ، در حالی که اسوف 0.6 درصد از پردو پیشرو است.

دموکرات ها و جمهوری خواهان پس از 3 نوامبر به ترتیب 48 و 50 کرسی سناتوری را به دست آوردند ، در حالی که حزبی که سنای آمریکا را کنترل می کند حداقل به 51 کرسی احتیاج داشت.

با پیروزی اوسوف و وارنوک ، دموکرات ها “صلح را” در سنا حفظ کردند و انتظار می رود به لطف حق رای کمال هاریس ، معاون رئیس جمهور منتخب ، که در آن زمان رئیس مجلس سنا بود ، برای دستیابی به یک بن بست کنترل را بدست آورند.

جو بایدن گفت: “دیروز ، رای دهندگان در جورجیا پیام بلندی فرستادند: آنها خواهان اقدام در مورد بحران هایی هستند كه ما با آن روبرو هستیم و آنها می خواهند كه به زودی این اتفاق بیفتد.” در بیانیه ای گفت.

این چشم انداز ضربه ای به جمهوری خواهان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی جمهوری اسلامی خواهد بود ، زیرا دموکرات ها هر دو مجلس کنگره را تصاحب می کنند ، و برای جو رئیس جمهور منتخب ، رئیس جمهور منتخب ، پیشبرد یک برنامه بلندپروازانه ، از نجات Covid-19 تا تغییرات آب و هوا را آسان تر می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *