دل با یک دکمه جدید Microsoft Teams یک مانیتور کنفرانس ویدیویی را راه اندازی می کند

[ad_1]

دل با یک دکمه جدید Microsoft Teams یک مانیتور کنفرانس ویدیویی را راه اندازی می کند

دل به تازگی اعلام کرده است که اولین مانیتور کنفرانس جهان را برای گواهینامه های مایکروسافت تأیید می کند. برنامه صدور گواهینامه محیطی مایکروسافت تضمین می کند که دستگاه هایی مانند هدفون ، بلندگو ، وب کم و نمایشگرها کیفیت صوتی یا تصویری غنی را ارائه می دهند.

دستگاه های مجاز بدون تنظیمات اضافی روشن و بازی می کنند و کنترل تماس را با تیم های Microsoft و Skype برای تجارت فراهم می کنند.

Covid-19 برای استفاده از فن آوری های نوآورانه در فعالیت های روزمره مانند استفاده از Tiktok ، FaceTime یا Zoom تغییرات زیادی ایجاد کرده است و Dell با این طراحی مشخص این مشکل را برطرف می کند.

با استفاده از این طراحی جدید دکمه دل ، که به کاربران تیم های مایکروسافت امکان می دهد برنامه های خود را برای برقراری و دریافت تماس ویدیویی به سرعت راه اندازی کنند ، همچنین می توان از طریق کورتانا و میکروفون داخلی از دستورات تماس پشتیبانی کرد. این دکمه ها جایگزین دکمه های برنامه می شوند که به کاربر کمک می کند تا به سرعت تماس برقرار کند ، تماس را بی صدا کند یا بی صدا کند.

کیت ویژه 3 صفحه ای مجهز به وب کم 5 مگاپیکسلی و صدای باکیفیت با بلندگوهای 5 وات دو و میکروفون حذف کننده نویز است.

با این حال ، مانیتور جدید دل بدون نیاز به وب کم خارجی از ویژگی تشخیص چهره در Windows Hello برخوردار است. علاوه بر این ، تجهیز یک صفحه نمایش بزرگ مکانیکی به فناوری ComfortView Plus به کاهش تابش نور آبی بدون از دست دادن دقت رنگ کمک می کند.

هر 3 صفحه در تاریخ 16 فوریه با قیمت نسبتاً بالا عرضه می شود. قیمت صفحه نمایش 24 اینچی Full HD حدود 519 دلار ، صفحه نمایش 27 اینچی QHD 719 دلار و در نهایت صفحه نمایش WQHD منحنی 34 اینچ 1149 دلار است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *