دستگیری مظنونی که 2 عدد کیک با مواد مخدر را برای مصرف در ژاکت پنهان کرده است

[ad_1]

تم ها وانگ آن.

در تاریخ 15 ژانویه ، اطلاعات اداره پلیس کند تون سین سین تای گفت که تصمیم برای تعقیب و تعقیب متهم علیه ها وانگ آن (SN 1979 ؛ ساکن مون چونگ ، توان ژائو ، Dien Bien) به جرم قاچاق مواد مخدر صادر کرده است. و Bac Cam Dien (SN 1961 ؛ ساکن Chieng Sinh ، Tuan Giao ، Dien Bien) به دلیل عدم کشف جرم.

از طریق کار برای درک وضعیت ، تیم کشف مواد مخدر پلیس خط انتقال مواد مخدر را از Dien Bien به شهر Son Thai برای مصرف باز کرد. حدود ساعت 6:45 صبح 26 دسامبر 2020 ، یک گروه کاری از پلیس مواد مخدر پاتریلند ، پلیس شهر سون تای ، اداره دو مرد را که در بزرگراه ملی 21 ایستاده بودند (در روستای دونگ ترانگ ، کمون کو دونگ) با سو with ظن بررسی کرد.

در طول معاینه ، گروه کاری دریافت که در ژاکت مردانه 2 کیک با مواد مخدر پودر سفید وجود دارد. گروه کاری هر دو نمایشگاه مشابه را برای ادامه مبارزه برای روشن کردن به ستاد آورد.

نمایشگاه های مواد مخدر پلیس دستگیر شده

در کلانتری ، دو مرد که به نام ها ون آن و باک کام دین شناخته می شوند ، آدرس فوق را دارند. ها وانگ آن اعتراف كرد كه دو كیك آرد سفید دیگر نیز هروئین بودند كه باید برای فروش به هانوی تحویل داده شوند. برق می دانست که هاوانگ آن مواد مخدر را به هانوی آورده است ، اما او این جنایت را محکوم نکرد. نتیجه آزمایش پودر سفید 483.65 گرم هروئین بود.

این پرونده در حال حاضر توسط پلیس شهر سون تای در حال تشدید است و مطابق قانون با این مسائل درگیر است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *