دستگیری شخصی که 2 کیک هروئین آماده مصرف دارد

[ad_1]

با داشتن نمای بیرونی مودب ، مجلل و لوکس مکرر ، بسیاری از اطرافیان به اشتباه معتقدند که نگوین ون لاپ مردی با شرایط و روابط پیچیده با اشیا social اجتماعی است. من خودم به عنوان راننده تاکسی کار می کنم و مسافران را به بسیاری از استان ها منتقل می کنم ، بنابراین جاده ها به خوبی توسط لپ قابل درک هستند. پس از چندین بار جابجایی مسافران برای به دست آوردن “کالاهای سفید” در برخی مناطق با مجتمع دارویی ، به تدریج تعدادی از جرایم مربوط به مواد مخدر از طریق حمل و نقل اجاره ای شناسایی شده است ، اگرچه این امر غیرقانونی شناخته شده است. Lap بالاتر از مسافرت منظم مسافر ، لپ آن را از دست نداد.

موضوع نگوین ون لاپ در بخش پلیس

به تدریج عادت می کند ، تعداد دفعات و تعداد قاچاق مواد مخدر برای افراد معتاد در اعتیاد به مواد مخدر به تدریج در حال افزایش است. در زمان دستگیری ، لپ مردی را در خط Hai Duong به مبلغ 10 میلیون دونگ استخدام کرد. در کلانتری ، سوژه نگوین ون لاپ گفت که پس از دریافت کالا ، او می داند که این ماده هروئین است ، اما به دلیل شرایط سخت ، موضوع حمل و نقل را ادامه می دهد.

سوژه لپ دارای سابقه کیفری جعل اسناد آژانس های دولتی در سال 2014 بود ، در سال 2017 از زندان آزاد شد ، پس از آزادی از زندان ، لپ به عنوان راننده تاکسی کار می کرد در حالی که لپ به بسیاری از قسمت ها نزدیک می شد. مرگ بد در جامعه ، تحت وسوسه پول ناحق ، بارها Lap انگیزه های افراد بد را می شنود و دنبال می کند. این بار ، Lap به حمل 2 کیک هروئین از ین بای به های Duong برای مصرف ادامه می دهد.

در طی روند شناسایی و نظارت بر سایت ، پلیس گفت که از آنجا که وی سابقه کیفری داشته و اغلب با عناصر بد در جامعه ارتباط داشته است ، لپ برای جلوگیری از نیروهای عملکردی بسیار حیله گر بود. تشخیص ، ابزارهای ارتباطی ، مانند تلفن های همراه نیز توسط انواع مختلف سیم کارت استفاده می شود ، Lap اغلب کالاهایی را انتخاب می کند که در شب حمل می شوند ، همیشه سعی می کنند از ارسال ها اجتناب کرده و پست ها را مجبور کنند. عملکرد در مسیرهای ترافیکی.

پس از زمان تحقیق ، تا ساعت 2 در 25 ژانویه 2021 ، هنگامی که ماشین Lap پیدا شد ، در بزرگراه 38 در مسیر Bac Ninh – Hai Duong در حال حرکت بود ، هنگامی که در بزرگراه 38 در کیلومتر 26 + 500 رسید کمون Ngoc Lien در منطقه Cam Giang ، استان های Duong ، گروه کاری CSHS (اداره پلیس استان Hai Duong) برای دستگیری Lap در Huyndai Avante ، BKS 34A 076.99 با پلیس منطقه Cam Giang همکاری می کند ، که Lap برای حمل موارد فوق استفاده می کند شماره قهرمان لاپ در مواجهه با شواهد غیرقابل انکار ، مجبور شد سر خود را خم کند تا به جرم خود اعتراف کند.

آژانس پلیس در حال تحقیق و روشن شدن پرونده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.