دستگیری “رئیس” 75 سال قاچاق مواد مخدر

[ad_1]

همزمان با جستجو ، مقامات دستور تحقیق فوری برای سد “پابرهنه” تران تی تی را برای تحقیق در مورد خرید و فروش غیرقانونی دارو انجام دادند.

در ابتدا ثبت شد که برای مدت طولانی ، مأموران اطلاعاتی گروهی از داروها را ردیابی و پیدا کردند که از سالها قبل فعال بود ، تجارت مواد مخدر بسیار پیچیده و پیچیده بود. اشیا in موجود در این صف ، فرزندان ، نوادگان و بستگان “رئیس” هستند. سوژه از آپارتمان در کوچه ای کوچک ، به طرز ماهرانه ای مانند یک صفحه شطرنج ، استفاده کرد و اقدام به قاچاق مواد مخدر غیرقانونی کرد ، و در صورت حرکت راحت فرار ، نگهبانان امنیتی را روزانه می فرستاد.

طبق گفته پلیس ، “رئیس” Trun Ti Dam منشأ تقلبی است ، سوابق کیفری زیادی دارد. کمی پس از خروج از زندان برای ارتکاب جرم ، مظنون به همین جرم خرید و فروش داروهای غیرقانونی به 8 سال زندان محکوم شده است. پسر “رئیس” نیز به اتهامات فوق در حال گذراندن حکم زندان است.

اداره پلیس حدود ساعت 9:30 صبح همان روز محل سوژه را جستجو کرد. در طی موارد ذکر شده ، صدها افسر و سرباز از نیروهای پلیس برای مسدود کردن کوچه محل زندگی “رئیس” و همچنین مکانی که قاچاق مواد مخدر غیرقانونی بوده است ، حضور داشتند. این پرونده بسیاری از افراد کنجکاو را به خود جلب کرد.

پس از بیش از 2 ساعت ، تا حدود ساعت 12 ظهر همان روز ، جستجوی جدید به پایان رسید. “رئیس” نیز به وسیله نقلیه ویژه برده شد و برای انجام تحقیقات به کلانتری منتقل شد.

“هنگام جستجوی موضوع ، مقامات مقدار زیادی مواد مخدر (بدون مقدار مشخصی) و سایر شواهد را برای ارائه تحقیقات توقیف و پلمپ کردند. این گروهی از قاچاقچیان است. فروش مواد مخدر پیچیده ، فعالیت های پیشرفته برای مدت طولانی ، باعث ناامیدی مردم ، روسای پلیس استان تدوین یک پروژه برای مبارزه ، ریشه کن کردن و … “، رئیس بخش مواد مخدر CSDT گفت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *