در سال نو 2021 ، بسیاری از کالاها تا 80 درصد می دهند

[ad_1]

مشتریانی که وارد سوپرمارکت ها و مراکز خرید می شوند باید ماسک بزنند ، دمای بدن خود را اندازه گیری کرده و ضد عفونی کنند.

تقدیر از خبرنگار روزنامه اقتصادی و شهرستانی در مرکز خرید AEON Mail در ها دونگ. در بعد از ظهر و بعد از ظهر اول ژانویه ، افراد زیادی برای بازدید و خرید آمدند.

برای جلوگیری از شیوع بیماری Covid-19 ، دقیقاً از ورودی ، مرکز امنیت دما را اندازه گیری می کند و ضدعفونی کننده را برای مهمانان اسپری می کند تا بازدیدکنندگان با درجه حرارت بالا را تشخیص دهد. مشتریانی که ماسک به همراه نداشتند از ورود خودداری کردند.

رستوران ها و بارهای میان وعده سفره را پر می کنند اما قیمت ها افزایش نیافته است.

به همین ترتیب ، در Supermarkets Co.opmart و Big C ، کارکنان سوپرمارکت همچنین به مشتریان یادآوری کردند که ماسک بزنند و از آب ضد عفونی کننده استفاده کنند. بازدیدکنندگان بدون ماسک نیز از ورود به سوپرمارکت منع می شوند.

اگرچه بعد از ظهر و امروز بعدازظهر تعداد بازدیدکنندگان از مراکز خرید به شدت افزایش یافت ، اما بسیاری از رستوران ها مجبور نیستند از مهمان خودداری کنند زیرا میز وجود ندارد ، اما هزینه خدمات را افزایش نمی دهند.

برای فروشگاه هایی که با لباس های مد ، لوازم جانبی ، کفش ، لوازم آرایشی و بهداشتی سروکار دارند … همه در همان زمان قیمت فروش را به شدت کاهش می دهند تا در سال جدید مشتری را به خریداران جلب کنند و فروش را افزایش دهند.

مارک های کالاهای مصرفی تخفیف های حداکثر 80 درصدی قیمت های قبلی خود را ارائه می دهند.

همه مارک ها 20-50٪ تخفیف نسبت به قیمت فروش قبلی دارند. برخی از کالاها تا 70 تا 80 درصد تخفیف دارند.

به گزارش خبرنگار ، فروشگاه ها امروز مشتریان زیادی را برای خرید دریافت کرده اند. بیشتر آنها خانواده خود را دنبال می کنند. جوانان دسته دسته می روند.

خانم Nguyen Thanh Hang در Cau Giay به اشتراک گذاشت: 3 آخر هفته از سال جدید و آخر هفته وجود دارد ، این فرصتی است که خانواده من اجازه می دهند فرزندانم بیرون بروند و خرید کنند. این دسته از مارک ها قیمت فروش را به طرز چشمگیری کاهش می دهد ، بنابراین در هزینه های خانواده نیز صرفه جویی می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *