در روز در هانوی گرم است ، عصر باران می بارد و شب باران می بارد

[ad_1]

از بعدازظهر امروز (28 جولای) در شمال بارش باران و رعد و برق خواهد بود

طبق مرکز ملی پیش بینی های آب و هواشناسی ، در حال حاضر دهانه کم فشار با محور حدود 24-26 درجه عرض شمالی به تدریج محور خود را به سمت جنوب کاهش می دهد. موسمی جنوب غربی فعالیت بیشتری دارد.

هوای امروز 28 جولای: هانوی در طول روز گرم ، عصر بارانی و شب بارانی است. تصویر. منبع: اینترنت

پیش بینی می شود که به دلیل تأثیر بستر رودخانه کم فشار مورد تجزیه و تحلیل فوق ، همراه با همگرایی وزش باد تا 5000 متر ، فعالیت به تدریج افزایش می یابد ، به طوری که از عصر امروز (28 ژوئیه) تا 30 ژوئیه بارش وجود دارد و رعد و برق در شمال در مناطق کوهستانی باران شدید تا بسیار شدید همراه با بارش 50 – 80 میلی متر در 24 ساعت ، در مکان های بیش از 100 میلی متر در 24 ساعت است. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد. خطر سیل ، رانش زمین و سیل محلی در استان های کوهستانی.

علاوه بر این ، به دلیل نفوذ شدید موسمی جنوب غربی ، از 29 ژوئیه تا 31 ژوئیه ، بارش و رعد و برق در کوههای مرکزی و مناطق جنوبی ، با بارش متوسط ​​تا شدید باران به صورت محلی ، با بارش 30 – 60 میلی متر در 24 ساعت ، بیش از 80 میلی متر / 24 ساعت در مکان ها (هوای بارانی در بعدازظهر و عصر متمرکز است). در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش شدید باد وجود دارد.

در هانوی ، از امشب (28 ژوئیه) تا 30 ژوئیه ، گاهی اوقات رگبار و رعد و برق می بارد. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد.

در حال حاضر در دریا ، موسمی جنوب غربی با شدت متوسط ​​تا شدید فعال است.

امشب و امشب (28 ژوئیه) به دلیل نفوذ موسمی جنوب غربی ، با شدت متوسط ​​تا شدید ، در آبهای Binh Thuan تا Ca Mau و وسط دریای شرقی ، وزش باد جنوب غربی آغاز می شود. سطح قوی 6 ، ریتم سطح 7 – 8 ؛ امواج دریا با دریاهای طوفانی با ارتفاع 2-4 متر ؛ آبهای Binh Dinh تا Ninh Thuan ، دریای شمال شرقی و دریای جنوب شرقی (از جمله آبهای مجمع الجزایر Hoang Sa و Truong Sa) دارای وزش باد شدید جنوب غربی در سطح 5 ، گاهی سطح 6 ، در حد 7 – 8 است. امواج 2 تا 3 متر ارتفاع ، دریاهای طوفانی.

پیش بینی آب و هوا برای مناطق سراسر کشور شبانه روز 28 ژوئیه

منطقه هانوی ابری است ، روز گرم و آفتابی است ، در شب و شب رگبار و رعد و برق وجود دارد. درمان. کمترین دما 26-28 درجه سانتیگراد و بیشترین دما 35-37 درجه سانتیگراد است.

در شمال غرب ، روزهای ابری ، آفتابی و مکانهای گرم است. در عصر و شب رگبار و رعد و برق ، به صورت محلی همراه با باران متوسط ​​و باران سیل آسا. درمان. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد. کمترین دما 24 – 27 درجه سانتیگراد ، در بعضی نقاط زیر 23 درجه سانتیگراد است. بالاترین دما 34 – 37 درجه سانتیگراد ، در بعضی نقاط بالاتر از 37 درجه سانتیگراد است. به ویژه در منطقه شمال غربی 29 – 32 درجه سانتیگراد.

در شمال شرقی ابری است ، روز گرم و آفتابی است. بارش باران و رعد و برق در عصر و شب ، در منطقه کوهستانی باران متوسط ​​و سیل آسا. درمان. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد. کمترین دما 25 – 28 درجه سانتیگراد است ، در کوهها مکانهایی زیر 25 درجه سانتیگراد وجود دارد.بالاترین دما 34-37 درجه سانتیگراد است ، بعضی از مناطق بالاتر از 37 درجه سانتیگراد است.

منطقه Thanh Hoa – منطقه Thua Thien Hue دارای ابرها ، روزهای گرم و نقاط گرم در جنوب است. عصر و شب باران و رعد و برق. وزش باد جنوب غربی در سطح 3. در هنگام طوفان های رعد و برق ، احتمال رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد. کمترین دما 29 – 32 درجه سانتیگراد است ، بعضی از مکانها بالای 32 درجه سانتیگراد است. بالاترین دما 35 – 38 درجه سانتیگراد است ، بعضی از مکانها بالای 38 درجه سانتیگراد است

استانها از دا نانگ تا بین توان دارای ابرها ، روزهای گرم و گرمای شدید هستند ، برخی از نقاط به ویژه گرم است. عصر و شب باران و رعد و برق. سطح 3 باد جنوب غربی. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد. کمترین دما: 27 – 30 درجه سانتیگراد بالاترین دما 35 – 38 درجه سانتیگراد ، در بعضی از نقاط بیش از 39 درجه سانتیگراد است.

منطقه کوه مرکزی ابری است ، در برخی نقاط رگبار و رعد و برق ، در بعد از ظهر و عصر رگبار پراکنده و رعد و برق. سطح باد جنوب غربی 2 – 3. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش شدید باد وجود دارد. کمترین دما 21-24 درجه سانتیگراد است و بالاترین دما 28-31 درجه سانتیگراد ، در مکانهای بالاتر از 31 درجه سانتیگراد است.

استان های جنوبی ابری است ، در برخی از مناطق رگبار باران و رعد و برق ، در بعد از ظهر و عصر رگبار و رعد و برق پراکنده است سطح جنوب غربی باد 2 – 3. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد. کمترین دما 25 – 28 درجه سانتیگراد و بیشترین دما 30 – 33 درجه سانتیگراد ، در مکانهای بالاتر از 33 درجه سانتیگراد است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *